Email розсилки

Основи роботи

 • Як обрати тариф для email сервісу

  Оновлено: 03.12.2023

  Обирайте тариф у SendPulse залежно від потреб, розміру та характеру вашого бізнесу.

 • Як додати нову адресу відправника

  Оновлено: 22.05.2024

  Ви можете додати кілька email адрес, з яких відправляєте масові розсилки та тригерні авторозсилки. У статті розглянемо, як додати адресу та персоналізовані налаштування для неї, а також її активувати.

 • Що таке список унікальних підписників та як він формується

  Оновлено: 04.12.2023

  Список унікальних підписників створено для того, щоб сервіс міг відстежити кількість одержувачів, яким ви надсилаєте листи протягом місяця з моменту активації тарифу «Підписка». В адресних книгах email адреси можуть дублюватися, а у списку унікальних підписників відображається кількість адрес без урахування дублікатів.

 • Що таке панель агенції

  Оновлено: 16.04.2024

  Панель агентства надає можливість спільного доступу до інших облікових записів SendPulse. Вона відкривається в обліковому записі на запит користувача й показується в бічному меню.

Адресні книги та отримувачі

 • Навіщо активувати списки розсилки

  Оновлено: 22.05.2024

  Сервіс розсилок SendPulse дотримується антиспам політики, тому адресні книги проходять процес активації. Тобто ви повинні надати інформацію про список електронних адрес, щоб ми могли переконатися, що ви зібрали його чесним шляхом і отримали згоду на отримання розсилок від підписників.

 • Як завантажити персоналізовану адресну книгу

  Оновлено: 10.06.2024

  Адресні книги допоможуть вам створювати та підтримувати в актуальному стані клієнтську базу. В адресній книзі можна додати контактні дані підписника та інші додаткові дані, такі як місто або номер замовлення, для сегментації та персоналізації розсилок. Розглянемо у статті, як створити адресну книгу та завантажити контакти різними способами.

 • Як створювати та використовувати сегменти контактів

  Оновлено: 05.02.2024

  Сегментування допомагає враховувати особливості залучення та переваги ваших одержувачів для індивідуальної роботи з кожним із них.

 • Як працювати з тегами контактів

  Оновлено: 05.02.2024

  Призначайте теги для роботи з контактами. Ви зможете фільтрувати та сегментувати контакти за певною ознакою для швидшого пошуку потрібних контактів та індивідуальної роботи з кожною групою. Наприклад, ви зможете додати тег за перевагами клієнта або змінювати статус роботи з клієнтом.

 • Як створити мультиканальну форму підписки

  Оновлено: 22.05.2024

  Ви можете зібрати базу підписників за допомогою форми підписки, щоб розмістити її на сторінці вашого сайту або блогу. Розглянемо, як створити мультиканальну форму підписки на будь-який смак за допомогою блокового конструктора форм.

 • Як налаштувати передачу UTM-міток з форми підписки до адресної книги

  Оновлено: 05.12.2023

  При створенні мультиканальної форми підписки в конструкторі SendPulse ви можете не тільки налаштувати передачу інформації про подію підписки у свою систему аналітики для відстеження, але також зберігати в книгу джерела та UTM-мітки як змінні для контакту. За допомогою цих даних ви зможете створювати сегменти для більш персоналізованих та актуальних розсилок підписникам.

 • Як додати відстеження подій показу, сабміту та закриття форми

  Оновлено: 12.05.2023

  Збирайте додаткову інформацію про поведінку користувача за допомогою форми підписки за подіями.

 • Як створити просту форму підписки

  Оновлено: 22.05.2024

  Ви можете поповнити базу email підписників за допомогою форми підписки — достатньо розмістити її на сторінці вашого сайту чи блогу. У SendPulse ви можете обрати готову форму, створити її в блоковому конструкторі форм, або отримати HTML код форми без стилів і скриптів поведінки та налаштувати їх самостійно.

 • Як створити кастомний лист підтвердження підписки

  Оновлено: 05.12.2023

  Лист підтвердження підписки — початок вашого спілкування з клієнтом та важливий крок формування позитивного враження про бізнес. Він надсилається після додавання адреси нового підписника до адресної книги через API або форму підписки.

 • Як створити кастомну сторінку підтвердження підписки

  Оновлено: 05.12.2023

  Після підписки або після її додаткового підтвердження користувач потрапляє на спеціальну сторінку з повідомленням про успішну підписку. З її допомогою ви можете подякувати користувачеві та попросити додати вашу адресу до списку контактів, аби уникнути попадання в спам.

 • Як керувати неактивними контактами

  Оновлено: 05.12.2023

  До неактивних контактів відносяться невалідні адреси, на які неможливо доставити розсилку, адреси тих підписників, що відписалися, або тих, кого ви відключили самостійно. Також сюди входять адреси тих, хто не відкривав ваші розсилки більше ніж 6 місяців, різні тимчасові адреси, або ті, які давно не використовуються і можуть перевизначатися поштовими сервісами як спам-пастки.

 • Як керувати неактивними книгами

  Оновлено: 05.12.2023

  Ви можете очищати список адресних книг, якими не користуєтеся, та скорочувати їх кількість. До неактивних книг відносяться книги, за якими не відправлялися розсилки та в які не додавалися нові адреси за останні 3 місяці.

 • Як працює рейтинг підписників

  Оновлено: 05.12.2023

  Рейтинг підписників – це графічне зображення активності одержувачів ваших розсилок.

 • Як керувати списком тих, хто відписався

  Оновлено: 05.12.2023

  У кожному email листі обов'язково міститься посилання, перейшовши за яким користувач може відписатися від розсилки. Наявність такого посилання не зменшує ефективність вашої розсилки, навпаки, воно допомагає підтримувати актуальність вашої контактної бази, дає можливість краще зрозуміти аудиторію та її бажання в залежності від реакції на розсилку.

 • Як застосувати «Управління підпискою» та «Перепідтвердження підписки»

  Оновлено: 05.12.2023

  Дані підписників, які ви збирали до адресної книги, з часом старіють. Ви можете надіслати підписникам повторний запит на підтвердження підписки згідно GDPR або змінити вже наявну інформацію в змінних.

 • Як додати посилання відписки від розсилки

  Оновлено: 05.12.2023

  У кожному листі, надісланому через email сервіс SendPulse, має бути посилання відписки від розсилки. Якщо відправник не додає таке посилання до шаблону, сервіс вставляє його автоматично в нижньому лівому куті.

 • Як налаштувати сторінку відписки

  Оновлено: 05.12.2023

  Кожен підписник може відписатися від розсилки, якщо не бажає отримувати листи. Посилання відписки встановлено за замовчуванням у кожній email розсилці.

 • Операції над контактами в адресній книзі

  Оновлено: 05.12.2023

  Після того, як ви додали контакти до адресної книги, ви можете здійснювати ряд маніпуляцій з ними. Ви можете фільтрувати їх, відключати та включати активні контакти, видаляти, копіювати або переносити контакти з книги до книги. Далі у статті ми розповімо докладніше про ці дії.

 • Як відображаються функції валідації в адресних книгах email сервісу

  Оновлено: 05.12.2023

  У SendPulse можна перевірити email адреси за допомогою сервісу валідації перед відправкою розсилки.

Створення шаблону

 • Як створити шаблон листа у конструкторі

  Оновлено: 03.07.2024

  Вы можете додати шаблон у SendPulse 3 способами: В статті розглянемо, як створити професійний шаблон в блоковому редакторі самостійно.

 • Як покращити або згенерувати текст листів допомогою OpenAI

  Оновлено: 03.07.2024

  Ви можете спростити створення розсилок, створюючи текст у шаблонах листів за допомогою OpenAI. Ви можете покращити текст, створити його з нуля або перекласти на потрібну мову. Це може значною мірою оптимізувати роботу над текстом та збільшити конверсію.

 • Як прикріпити файл до листа

  Оновлено: 03.07.2024

  У статті розглянемо, як ви можете прикріплювати файли до розсилок та авторозсилок.

 • Як створювати респонсивні листи у конструкторі листів SendPulse

  Оновлено: 03.07.2024

  Респонсивна верстка дозволяє листу автоматично підлаштовуватись під екрани смартфонів у мобільному застосунку. І ключову роль може зіграти те, наскільки зручно було дістатися до кнопки та прочитати текст, а також наскільки гармонійно подано лист і чи легко було з ним взаємодіяти.

 • Як керувати шаблонами

  Оновлено: 03.07.2024

  У SendPulse ви можете створювати адаптивні шаблони для оповіщення підписників про якусь подію або надсилання іншої корисної інформації через email.

 • Як додати кнопку оплати до листа

  Оновлено: 03.07.2024

  Ви можете додати до листа кнопку оплати, використовуючи різні платіжні системи. Це збільшить продажі з email розсилки.

 • Як редагувати зображення в конструкторі шаблонів

  Оновлено: 03.07.2024

  Під час роботи з зображеннями в шаблоні ви можете редагувати кожне зображення окремо прямо в конструкторі створення шаблонів. Наприклад, створити банер із текстом, обрізати картинку або змінити її розмір.

 • Як створити шаблон листа з темною темою

  Оновлено: 03.07.2024

  Темна тема листа — це кольорова схема листа, при якій темний текст на світлому фоні замінюється світлим текст на темному фоні.

 • Як додати посилання на подію у календарі до листа

  Оновлено: 03.07.2024

  Ви можете додавати до шаблонів листів SendPulse посилання на захід з Google та інших календарів, щоб користувачі додавали події до свого календаря. Наприклад, при бронюванні столика в ресторані або анонсах різних заходів — вебінарів, майстер-класів або початку акції в магазині.

 • Як працювати зі спрощеним редактором

  Оновлено: 03.07.2024

  У SendPulse ви можете створити шаблон листа в блоковому конструкторі або завантажити свій шаблон в HTML редакторі.

 • Перелік СSS та HTML атрибутів, які підтримуються в шаблоні листа

  Оновлено: 03.07.2024

  У SendPulse ви можете додавати та редагувати шаблони ваших листів за допомогою спрощеного редактора HTML. У статті розглянемо, які теги HTML та властивості CSS можна використовувати у шаблонах листів.

 • Як використовувати безкоштовні готові шаблони для розсилок

  Оновлено: 03.07.2024

  У email-сервісі SendPulse є безкоштовні готові шаблони на різні тематики, за допомогою яких ви можете створювати розсилки для своїх клієнтів.

 • Рекомендації щодо оформлення розсилки

  Оновлено: 03.07.2024

  У статті розглянемо фактори, які впливають на проходження листа через спам-фільтри. Застосовуючи описані рекомендації, ви зможете покращити доставляння листів.

 • Приклади AMP листів

  Оновлено: 03.07.2024

  У статті розглянемо приклади коду для створення шаблону листа з різними інтерактивними елементами: FAQ, слайдер карток товару та відгуки.

 • Як додати кнопки соціальних мереж в шаблони

  Оновлено: 03.07.2024

  У сервісі Email розсилок SendPulse ви можете додавати кнопки соціальних мереж до шаблонів email розсилок. Це відкриває додаткові можливості для вашої аудиторії досліджувати та взаємодіяти з вашим брендом та сприяє взаємопродажу між різними онлайн-каналами.

Відправка розсилок

 • Як надіслати email розсилку

  Оновлено: 12.07.2024

  У статті розглянемо, як створити та відправити персоналізовану розсилку на ваш список розсилки у сервісі створення розсилок.

 • Як створити розсилку підписникам із певним тегом

  Оновлено: 22.03.2024

  Ви можете надіслати розсилку лише тим контактам, які мають або не мають певний тег або набір тегів. Таким чином ви зможете враховувати зацікавленість та уподобання ваших одержувачів для персоналізованої роботи з кожною групою.

 • Як створити та надіслати A/B тест

  Оновлено: 22.03.2024

  A/B тестування допомагає визначити найефективніший варіант розсилки шляхом порівняння декількох варіантів одного листа. Ви можете зіставляти відправників та теми листа, щоб дізнатися, який лист отримає більше відкриттів. Або порівняти різні шаблони повідомлення, щоб виявити, як впливає дизайн і який з шаблонів набере більше переходів за посиланнями.

 • Як надсилати AMP листи

  Оновлено: 22.03.2024

  AMP for Email — використання технології AMP для створення інтерактивних листів із можливістю зміни контенту в реальному часі прямо у листі без переходу на сайт.

 • Заплануйте дату та час розсилки

  Оновлено: 22.03.2024

  Сервіс дає можливість запланувати розсилку на потрібну дату та час за певною часовою зоною. На останньому кроці створення розсилки користувач встановлює необхідні терміни надсилання email повідомлень, і сервіс надсилає розсилку у встановлений час автоматично.

 • Робота антиспам системи під час створення розсилки

  Оновлено: 22.03.2024

  У сервіс SendPulse впроваджена антиспам система, яка аналізує лист під час створення розсилки та визначає ймовірність потрапляння листів у спам. Якщо система виявляє причини для потрапляння листів у спам, то на етапі Перегляд та відправка з'явиться повідомлення з пропозицією отримати рекомендації щодо покращення доставки розсилки.

 • Як повторно відправити лист клієнтам, які не відкрили попередній

  Оновлено: 22.03.2024

  Після надсилання розсилки та перегляду статистики можна помітити, що є частина листів, які були доставлені одержувачам, але не прочитані.

 • Як використовувати категорії для розсилки

  Оновлено: 22.03.2024

  Категорії розсилок дозволяють одержувачам відписуватися від певних тем, а не відмовлятися від підписки повністю. У статті ми розглянемо, як створювати категорії для email розсилок та використовувати їх у листах.

 • Як замінити посилання у створеній розсилці

  Оновлено: 22.03.2024

  Якщо після завершення роботи над запланованою розсилкою або через деякий час після відправки, ви виявили, що частина посилань створена неправильно і їх слід замінити, ви можете їх відредагувати.

Статистика та аналітика

 • Як відстежувати статистику з форми підписки в Google Analytics

  Оновлено: 15.12.2023

  При створенні форми підписки в конструкторі SendPulse ви можете налаштувати збір статистики в Google Аналітиці 4. Це дозволяє відстежувати джерела, за якими користувачі потрапляють на ваш ресурс, та аналізувати, який канал є ефективнішим.

 • Як відстежити статистику email розсилки в SendPulse

  Оновлено: 08.12.2023

  У SendPulse ви можете відстежувати результати розсилок, щоб краще розуміти свою цільову аудиторію та адаптувати маркетингову стратегію. Переглядайте кількість доставлених та відкритих листів, переходів за посиланнями, а також локацію та пристрої одержувачів.

 • Як експортувати результати розсилки

  Оновлено: 08.12.2023

  Сервіс email розсилок SendPulse дозволяє експортувати два типи даних на свій пристрій: адреси одержувачів та статистику розсилки. У звітах буде інформація щодо ефективності маркетингових розсилок: загальна статистика, географія одержувачів, карта кліків у тілі листа та статистика помилок.

 • Як відстежити статистику контакту

  Оновлено: 08.12.2023

  При натисканні на адресу ви можете відстежити детальну інформацію про неї: дату та джерело додавання, дані про активність у розсилках та змінні.

Додаткові можливості

 • Як пов'язати контакти підписників розсилки та чат-ботів

  Оновлено: 18.12.2023

  Якщо ви користуєтеся одразу кількома каналами для спілкування з користувачами, вам знадобиться опція зв'язування адрес електронної пошти підписників з базою даних чат-ботів. У такому разі ваші клієнти зможуть отримувати релевантну для них інформацію на пошту, а також робити замовлення та отримувати точніші відповіді на запитання в месенджері.

 • Як додати код форми підписки на сайт за допомогою Google Tag Manager

  Оновлено: 19.12.2023

  Якщо ви використовуєте Google Tag Manager, у вас є можливість додати код за його допомогою. Це зручно, якщо ви хочете відокремити скрипти, пов'язані з трекінгом та маркетингом, і тримати їх разом або якщо у вас немає доступу до початкового коду сайту.

 • Як налаштувати SPF і DKIM для аутентифікації листів

  Оновлено: 18.12.2023

  Для аутентифікації email повідомлень сервер одержувача аналізує DKIM та SPF записи домену відправника.

 • Налаштуйте свій домен для відстеження розсилок

  Оновлено: 18.12.2023

  У посиланнях ваших листів згадується домен SendPulse. Щоб прибрати цю згадку та підкреслити домен свого бренду, налаштуйте DNS-запис власного домену для відстеження переходів за посиланнями.

 • Як створити змінну користувача

  Оновлено: 08.02.2024

  Крім стандартних змінних, які доступні в сервісі SendPulse, ви можете додати змінні користувача. Зробити це можна такими способами...

 • Як використовувати розумну персоналізацію в листах

  Оновлено: 18.12.2023

  Розумна персоналізація допомагає створювати ефективніші розсилки. Ви можете звертатися до передплатників на ім'я, а також підлаштовувати текст листа під окремі міста чи країни.

 • Як підключити вебхуки для email сервісу

  Оновлено: 18.12.2023

  Webhook — це механізм отримання повідомлень про певні події. Ви можете налаштувати оповіщення собі в систему про доставляння листів та активність підписників.

 • Як використовувати архів розсилок

  Оновлено: 18.12.2023

  Архів розсилок — це розділ у сервісі, куди ви можете додавати ваші email розсилки, а потім ділитися посиланнями на ці розсилки зі своїми клієнтами. Клієнти, з якими ви поділитеся посиланням на розсилку в архіві, зможуть ознайомитись з її змістом у будь-який час.

 • Стандартні змінні сервісу розсилок SendPulse

  Оновлено: 18.12.2023

  Пропонуємо вам список стандартних змінних сервісу розсилок SendPulse. Вони доступні для кожного користувача і можуть бути додані до шаблону листа під час створення листа.

 • Як створити розсилку з використанням сегментації

  Оновлено: 18.12.2023

  У статті вивчимо, що таке сегментація, для чого її використовувати, а також розглянемо основні приклади реалізації розсилки на сегмент контактів.

Інтеграції

 • Як налаштувати інтеграцію з Shopify

  Оновлено: 14.06.2024

  Інтеграція SendPulse та Shopify дозволяє експортувати контакти (адреси електронної пошти та номери телефонів) із Shopify у SendPulse. Ви також можете налаштувати відображення попапів на сторінках Shopify.

 • Як налаштувати інтеграцію SendPulse з Facebook Lead Ads

  Оновлено: 30.04.2024

  Facebook Lead Ads – це сервіс, який допомагає підприємствам генерувати потенційних клієнтів з Facebook та Instagram. Використовуючи сервіс, компанії можуть створювати оголошення для збору контактної інформації користувача, наприклад, імені, email адреси, номеру телефону.

 • Як налаштувати інтеграцію з Creatio

  Оновлено: 30.04.2024

  У статті розглянемо, як налаштувати інтеграцію та запускати розсилки.

 • Як інтегрувати SendPulse із додатками через Make

  Оновлено: 04.07.2024

  Сервіс змінив адресу сайту, дизайн і назву на Make. Можливості інтеграцій залишилися такими ж, але дизайн може відрізнятися від скриншотів, наведених у статті.

 • Як налаштувати інтеграцію SendPulse з програмами через Zapier

  Оновлено: 30.04.2024

  Інтеграція SendPulse із Zapier необхідна для того, щоб передавати email адреси клієнтів із різних джерел в адресні книги сервісу SendPulse. Такі інтеграції допомагають автоматизувати збір адресної бази для розсилок

 • Як налаштувати інтеграцію Horoshop та SendPulse

  Оновлено: 30.04.2024

  Horoshop – платформа для створення та управління інтернет-магазином. Ви зможете вибрати адаптивний дизайн для кожної секції сайту інтернет-магазину, відстежувати інформацію щодо клієнтів, доданих товарів та досконалих замовлень. А також сервіс пропонує інструменти, що полегшують просування магазинів в Інтернеті та інтеграцію з іншими сервісами.

 • Як підключити плагін Contact Form 7 для передачі контактів з WordPress

  Оновлено: 30.04.2024

  Contact Form 7 to Any API — це плагін для WordPress, призначений для передачі даних з контактних форм на різні сторонні сервіси, такі як CRM через REST API. Також плагін автоматично зберігає дані з форм Contact Form 7 в базі даних з розширеними можливостями, включаючи функції пошуку та експорту у форматах CSV або Excel.

 • Як налаштувати плагін WordPress для підключення форм підписок

  Оновлено: 30.04.2024

  За допомогою плагіна SendPulse Email Marketing Newsletter для Wordpress ви можете додавати на сайт форми підписки, автоматично інтегруючи нових підписників в базу для розсилок. Плагін дозволяє адаптувати форми підписки під стиль вашого бренду та імпортувати контакти з WordPress в адресні книги SendPulse.

Загальне

 • Як перевірити лист на спам

  Оновлено: 22.05.2024

  У блоковий конструктор розсилок SendPulse вбудована система для перевірки на спам. Цей інструмент допомагає створювати більш ефективні email розсилки та підвищити доставляння листів. На відміну від інших програм для перевірки спаму, платформа SendPulse швидко дозволяє дізнатися, які елементи розсилки слід змінити.

 • Як створювати шаблони листів за допомогою розширення Save Email Template

  Оновлено: 19.12.2023

  Save Email Template від SendPulse — це розширення для браузера Chrome, яке допомагає завантажувати будь-які листи з Gmail на комп'ютер у таких форматах: PNG, PDF, HTML. Також розширення дозволяє зберігати лист у шаблони SendPulse та створювати на його основі розсилки своїм клієнтам.

 • Як отримати технічні заголовки листа в популярних поштових сервісах

  Оновлено: 19.12.2023

  Технічні заголовки листа надають службову інформацію про те, коли, звідки і яким маршрутом надійшов лист, а також інформацію, яку додають до листа різні службові програми.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні