Як експортувати результати розсилки

Сервіс email розсилок SendPulse дозволяє експортувати два типи даних на свій пристрій: адреси одержувачів та статистику розсилки. У звітах буде інформація щодо ефективності маркетингових розсилок: загальна статистика, географія одержувачів, карта кліків у тілі листа та статистика помилок.

Експорт адрес

Експорт адрес — це завантаження файлу на свій пристрій з основними даними про кожного контакту: адреса, локація, ім'я, дата відправлення та відкриття, час переходу за посиланням, тип пристрою одержувача та браузер..

Перейдіть до розділу «Розсилки» (Email) у вкладці «Мої розсилки» (My Campaigns), виберіть кампанію e-mail, адреси якої ви хочете зберегти. Знайдіть розділ «Список адресатів» (List of Reports), потім натисніть «Експорт» (Export).

Виберіть потрібний формат та натисніть кнопку «Завантажити» (Export).

Адреси зберігаються у файлі формату *.xlsx, або *.csv.
Ви також можете вибрати контакти із потрібним статусом за допомогою опцій фільтра. Наприклад, подивитися статистику лише за тими контактами, яким надійшов лист. Для цього виберіть статус «Доставлено» (Delivered) у фільтрі. 

Перейдіть у вкладку «Список адрес» (List of recipients). Натисніть на фільтр, в опції «» виберіть потрібний статус і натисніть кнопку «Експорт» (Export).

В результаті згенерується файл звіту вказаного формату з адресами підписників.

Можна також експортувати вміст будь-якої адресної книги з меню «Адресні книги» (Mailing Lists).

Експорт статистики

У відкритій електронній кампанії перейдіть у вкладку «Статистика кампанії» (Campaign statistics).

Дані розсилки можна експортувати в чотирьох різних вкладках: «Статистика кампанії» (Campaign statistics), «Карта відкриттів листів» (Opens by location), «Карта кліків» (Clicks map) та «Статистика помилок» (Error statistics).

Статистика кампанії

Перейдіть до розділу «Розсилки» (Email) у вкладці «Мої розсилки» (My Campaigns). Виберіть розсилку та перейдіть у вкладку Статистика кампанії, натисніть «Експорт результатів» (Export data) — кнопка буде внизу зліва. Виберіть потрібний формат – PDF або CSV.

У звіті буде вся інформація з трьох доступних графіків статистики.

Статистика розсилки Кількість надісланих та доставлених листів, а також кількість помилок.
Статистика доставки Число і відсотки відкритих листів, переходів за посиланнями, скарг на спам і від розсилки.
Графік активності підписників Статистка за часом відкриття та взаємодії з листами.

Якщо зберігаєте CSV, то замість графіка ви зможете переглядати статистику без графіка, а лише цифри за кожним показником.

Карта відкриттів листів

Перейдіть у вкладку «Карта відкриття листів» (Opens by location), прокрутіть вниз сторінки та знайдіть поле «Експорт результатів» (Export data). Виберіть відповідний формат PDF або XLS та завантажте файл.

У файлі буде таблиця з країнами та містами, а також кількістю відкриттів листа у них.

Карта кліків

Перейдіть у вкладку «Карта кліків» (Clicks map), прокрутіть вниз сторінки та знайдіть «Експорт результатів» (Export data). Виберіть відповідний формат PDF або XLS та завантажте файл.

Вкладка і дані в ній будуть доступні, коли користувач перейде за посиланням.

Ви отримаєте список посилань, за якими переходили користувачі та кількість кліків.

Статистика помилок

Перейдіть у вкладку «Статистика помилок» (Error statistics), прокрутіть вниз сторінки і знайдіть «Експорт результатів» (Export data). Виберіть відповідний формат PDF або XLS та завантажте файл.

У файлі ви зможете переглянути статистику розсилки та інформацію про помилки.

Докладніше про інтерпретацію звіту про помилки у статті «Опис статусів розсилки».

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як експортувати результати розсилки"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні