Прийом оплат

Як налаштувати методи оплати, щоб приймати платежі через сайти і чат-боти

 • Як підключити платіжну систему Monobank

  Оновлено: 18.08.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень та приймати онлайн-оплати користувачів на ваш рахунок у Monobank. Щоб налаштувати інтеграцію з SendPulse, вам знадобиться рахунок ФОП та доступ до бухгалтерського кабінету, а також підключений еквайринг та токен для інтеграції в SendPulse акаунті.

 • Як підключити Fondy

  Оновлено: 15.06.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень та приймати платежі користувачів за допомогою вашого акаунту Fondy. Щоб інтегрувати Fondy з SendPulse, вам доведеться додати мерчанта і вставити його ID для підключення до SendPulse.

 • Як підключити платіжну систему LiqPay

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати в чат-боти та на лендінги, щоб приймати онлайн-платежі користувачів на ваш обліковий запис LiqPay. Щоб інтегрувати LiqPay з SendPulse, вам знадобиться створити та активувати обліковий запис LiqPay, скопіювати приватний та публічний ключі та вставити їх для авторизації в SendPulse.

 • Як підключити платіжну систему Stripe

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати в чат-боти та на лендінги, щоб приймати онлайн-платежі користувачів на ваш обліковий запис у Stripe. Щоб інтегрувати Stripe з SendPulse, вам потрібно створити та активувати обліковий запис у Stripe, скопіювати секретний ключ і вставити його для авторизації в SendPulse.

 • Як підключити PayPal

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень і приймати платежі користувачів на ваш PayPal. Щоб інтегрувати PayPal з SendPulse, вам знадобиться створити програму в PayPal, додати подію для відстеження та вставити дані для авторизації в SendPulse.

 • Як підключити платіжну систему Wayforpay

  Оновлено: 01.09.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень і приймати платежі користувачів на ваш обліковий запис Wayforpay. Щоб інтегрувати Wayforpay з SendPulse, вам потрібно створити та активувати магазин у Wayforpay, скопіювати ключі та вставити їх для авторизації у SendPulse.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні