Як підключити Fondy

Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень та приймати платежі користувачів за допомогою вашого акаунту Fondy. Щоб інтегрувати Fondy з SendPulse, вам доведеться додати мерчанта і вставити його ID для підключення до SendPulse.

Створіть мерчанта у Fondy

Увійдіть до вашого акаунту Fondy, перейдіть на вкладку Налаштування мерчанта та натисніть +Додати мерчанта (Add Merchant).

Заповніть інформацію про вашу компанію (мерчанта): країну, тип підприємства та інші дані, які можуть змінюватись в залежності від країни та типу підприємства.

Компанія Fondy працює з юридичними особами та приватними підприємцями, зареєстрованими на території України чи будь-якої країни Європейського Союзу. З фізичними особами лише на території України.

Читайте детальніше відповіді на часті запитання про роботу платіжної системи, перевірте список країн, з якими працює Fondy.

Натисніть Продовжити (Continue).

Подайте на активацію мерчанта та перевірте статус

Для активації напишіть у технічну підтримку платіжної системи з описом послуг, за які прийматимете платежі, та отримайте перелік документів, які потрібно надати.

Щоб перевірити статус мерчанта, перейдіть до налаштувань мерчанта на вкладку Фінансові (Financial).

Підключіть мерчанта до SendPulse

Після створення мерчанта перейдіть на вкладку Технічні (Technical) та скопіюйте ID мерчанта (Merchant ID).

Увійдіть до вашого облікового запису SendPulse і перейдіть до Налаштування облікового запису > Прийом оплат (Accept Payments).

Навпроти Fondy натисніть Підключити (Connect).

Введіть ID мерчанта у відповідне поле та виберіть валюту.

Натисніть Зберегти (Save).

Якщо значення введені правильно, ви отримаєте відповідне повідомлення, а статус підключення зміниться на Підключено.

Щоб підключити додаткового мерчанта для цієї платіжної системи та вести рахунки декількох магазинів, натисніть три точки навпроти платіжної системи та виберіть Додати додатковий метод (Add one more merchant). Далі налаштуйте все за аналогією з додаванням першого мерчанта.

Введіть назву для додаткового мерчанта, щоб ви могли розрізняти їх. Ця назва буде доступна лише у вашому обліковому записі, клієнти її не побачать.

Тепер ви можете вибирати цю платіжну систему для кнопок оплати в чат-ботах, лендінгах та шаблонах емейл листів, а також підключити її до CRM і курсів.

Історію платежів можна переглядати у цій же вкладці. Позначте список успішно проведених операцій або помилки оплати, щоб оперативно реагувати на них.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як підключити Fondy"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як підключити платіжну систему plata by mono

  Далі

  Як підключити платіжну систему LiqPay

  Популярне в нашому блозі

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні