Як підключити платіжну систему Wayforpay

Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень і приймати платежі користувачів на ваш обліковий запис Wayforpay. Щоб інтегрувати Wayforpay з SendPulse, вам потрібно створити та активувати магазин у Wayforpay, скопіювати ключі та вставити їх для авторизації у SendPulse.

Створіть обліковий запис у Wayforpay

Увійдіть до вашого особистого кабінету або зареєструйте новий обліковий запис на сайті Wayforpay. Для цього введіть свій номер телефону та підтвердьте вхід через SMS.

Авторизуйтесь у систему через створений номер.

Перейдіть в Налаштування магазину та створіть магазин, на який отримуватимете платежі.

Активуйте магазин

Далі вам необхідно надати інформацію про вашу компанію, вказати реквізити для отримання коштів та завантажити документи, що підтверджують.

Читайте докладніше: Що потрібно для активації магазину.

До активації ви можете використовувати магазин тільки в тестовому режимі - тобто, відправляти та отримувати платежі через свій рахунок.

Скопіюйте ключі у Wayforpay

Перейдіть до Налаштування магазину, виберіть ваш магазин і прогорніть до секції Реквізити Мерчанта. Скопіюйте значення з полів Merchant login та Mercant Secret Key.

Підключіть Wayforpay до SendPulse

Увійдіть до вашого SendPulse облікового запису та перейдіть до Налаштування (Account Settings) > Прийом оплат (Accept payments).

Напроти Wayforpay натисніть Підключити (Connect).

Введіть значення Merchant login та Merchant Secret Key у відповідні поля.

Виберіть валюту, в якій можна приймати платежі.

Натисніть Зберегти (Save). При правильному значенні ви отримаєте повідомлення і статус підключення зміниться на Підключено.

Щоб підключити додатковий мерчант для цієї платіжної системи та вести рахунки кілька магазинів, натисніть три точки навпроти платіжної системи та виберіть Додати додатковий метод (Add one more merchant). Далі налаштуйте все за аналогією з додаванням мерчанта.

Введіть назву для додаткового мерчанта, щоб ви могли розрізняти їх. Ця назва буде доступна лише у вашому обліковому записі, клієнти її не побачать.

Тепер ви можете вибирати цю платіжну систему для кнопок оплати у конструкторах чат-ботів та сайтів.

Історію платежів можна переглядати на цій же вкладці. Позначте список успішно проведених операцій або помилки оплати, щоб оперативно реагувати на них.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як підключити платіжну систему Wayforpay"

    Оцінка: 4 / 5

    Назад

    Як підключити PayPal

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні