CRM

Як працювати з CRM SendPulse

Угоди

 • Основи роботи з воронкою

  Оновлено: 30.11.2023

  Воронка продажів у CRM — це зведений список всіх угод з різних етапів спілкування з клієнтом, створений задля відстеження інформації щодо просування роботи з ним.

 • Як працювати з угодами

  Оновлено: 01.03.2024

  Угода - це картка в CRM, яка допомагає оцінити ваші взаємодії з клієнтами на різних етапах продажу. Головне завдання CRM – фіксувати всі заявки на дошці воронки продажів.

 • Як працювати з історією угод та коментарями

  Оновлено: 22.11.2023

  Під час роботи у сфері продажів або управління проєктами необхідно стежити за безліччю угод та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історії угод, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Джерела автоматичного додавання угод та контактів

  Оновлено: 22.11.2023

  Ви можете додавати угоди вручну або налаштовувати інтеграції та автоматично створювати угоди після спілкування з клієнтом в одному з каналів зв'язку. Інтегруйте CRM із чат-ботами, email сервісом, лендингами, попапами, платежами та формами підписки в SendPulse, а також з іншими сервісами.

 • Як генерувати посилання для оплати в CRM

  Оновлено: 22.11.2023

  Працюючи в CRM, ви можете створювати посилання для оплати та ділитися ними з клієнтами. Це зробить процес оплати комфортнішим для ваших покупців, а у менеджерів з’явиться ще один інструмент контролю та звітності.

 • Як працювати з календарем

  Оновлено: 07.04.2023

  За допомогою календаря в CRM ви можете візуально переглядати угоди за датами, щоб ефективно управляти ресурсами та планувати час на виконання угоди.

 • Як переглянути статистику з CRM

  Оновлено: 21.09.2023

  На головній сторінці CRM візуалізовано сукупну інформацію з усіх воронок, угод та відповідальних, задля контролю роботи та аналізу її ефективності.

 • Як переглянути завершені угоди

  Оновлено: 07.04.2023

  У SendPulse CRM ви можете переглядати та фільтрувати інформацію щодо завершених угод, а також повертати завершені угоди в роботу.

 • Як експортувати угоди

  Оновлено: 01.03.2024

  Ви можете експортувати дані угод із CRM у файл, щоб зберегти дані для звітності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших послуг зберігання угод. Також ви можете переносити угоди в іншу воронку та в ній продовжувати роботу з ними.

Контакти

 • Як працювати з контактами

  Оновлено: 12.03.2024

  Ви можете відстежувати роботу з контактами, переглядати історію взаємодії та перебіг роботи в угодах. За необхідності, можете вручну додавати нові дані, залишати коментарі або зв'язуватися з контактом безпосередньо.

 • Як працювати з історією контакту та коментарями

  Оновлено: 27.07.2023

  При роботі з клієнтами необхідно стежити за безліччю контактів та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історії зміни даних контакту, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Як видалити дублікати контактів

  Оновлено: 21.09.2023

  Ви можете видалити дублікати, щоб зберігати актуальну інформацію про клієнтів, не надсилати маркетингові листи одним і тим же користувачам і зробити навігацію в контактах легшою для менеджерів. Це відбувається шляхом об’єднання даних різних контактів за наступними параметрами: іменем та прізвищем, поштою та телефоном.

 • Як імпортувати контакти в CRM

  Оновлено: 21.09.2023

  Ви можете імпортувати контакти з полями в CRM, щоб додати нові контакти або змінити інформацію в існуючих контактах.

 • Як експортувати контакти

  Оновлено: 13.03.2023

  Ви можете експортувати контакти з CRM у файл, щоб зберегти дані, а потім, при необхідності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших сервісів зберігання контактів. Ви також можете перенести контакти у сервіс розсилок та продовжити комунікацію з клієнтами.

Завдання

 • Основи роботи з дошкою завдань

  Оновлено: 04.12.2023

  За допомогою розділу «Завдання» (My tasks) ви можете планувати та регулювати роботу всередині компанії. Створюйте завдання собі та учасникам своєї команди, а також слідкуйте за їх виконанням на дошці завдань у режимі «Канбан» або на певний період у вигляді списку.

 • Як створити завдання

  Оновлено: 04.12.2023

  Щоб досягти запланованих цілей проекту, ви можете розбити роботу на конкретні кроки та створити завдання для кожного кроку. У картці завдання сформулюйте, яку дію потрібно виконати, який результат очікуєте, хто є відповідальним за виконання, які терміни реалізації та іншу корисну інформацію.

 • Як працювати із завданням

  Оновлено: 01.03.2024

  Під час виконання завдання ви можете змінювати його статус, переміщуючи картку по дошці, залишати коментарі, переглядати історію або редагувати основну інформацію у картці завдання.

 • Як працювати з історією завдань та коментарями

  Оновлено: 07.04.2023

  При управлінні проєктами необхідно стежити за безліччю завдань та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історію роботи над завданням, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Як працювати з календарем

  Оновлено: 14.09.2022

  За допомогою календаря в CRM ви можете візуально переглядати завдання за датами, щоб ефективно управляти ресурсами та планувати час на виконання завдання.

Налаштування

 • Як керувати командою

  Оновлено: 01.03.2024

  Ви можете запрошувати команду для спільної роботи над проєктом. Розділяйте роботу з угодами, клієнтами та завданнями між вашими співробітниками, призначаючи відповідального.

 • Як керувати атрибутами угод

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати поля до угод, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати назву товару, кращий спосіб доставки чи оплати тощо, і навіть використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як керувати атрибутами контактів

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати поля та теги до контактів, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати розташування вашого контакту, його вподобання, вказати статус клієнта і так далі, а також використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як керувати атрибутами завдань

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати поля та теги до завдань, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати розташування вашого контакту, його вподобання, вказати статус клієнта і так далі, а також використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як передавати UTM-мітки з форм підписки та оплати сайтів у CRM

  Оновлено: 31.10.2023

  Якщо клієнт заповнив форму підписки, зробив оплату на вашому сайті чи зареєструвався на курсі SendPulse, ви можете налаштувати зберігання UTM-міток в поля контактів у CRM. Це допоможе отримувати додаткову інформацію про клієнтів та створювати окремі сегменти контактів для подальшої взаємодії з ними.

Інтеграції

 • Як підключити поштову скриньку Gmail до CRM

  Оновлено: 25.03.2024

  Синхронізація поштової скриньки Gmail та CRM допомагає керувати email листами та автоматизувати збір та оновлення даних про взаємодію з клієнтами, обробляти клієнтські запити та розподіляти їх між співробітниками. Це полегшує аналіз та відстеження комунікацій з клієнтами та партнерами.

 • Як інтегрувати «Google Календар» в CRM SendPulse

  Оновлено: 21.09.2023

  Ви можете налаштувати інтеграцію CRM та «Google Календаря». Це дозволить додавати події з вашого календаря в завдання CRM і навпаки. Так менеджери не пропустять важливі події та заходи компанії.

 • Як підключити телефонію Binotel до CRM

  Оновлено: 22.09.2023

  Інтеграція CRM з Binotel дозволяє приймати та здійснювати дзвінки, призначати відповідальних менеджерів, зберігати та відтворювати запис телефонних розмов. Все це допоможе покращити роботу з клієнтами та підвищити ефективність бізнесу.

eCommerce

 • Як переглядати інформацію про платежі

  Оновлено: 01.03.2024

  У CRM зберігаються всі оплати, які відбувались через інші сервіси й були записані CRM або створювались безпосередньо в сервісі. Це допомагає відстежувати здійснені клієнтами платежі, переглядати контакти й товари, а також вести бухгалтерію.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні