Угоди

Як працювати з воронкою продажів та керувати угодами

 • Основи роботи з воронкою

  Оновлено: 30.11.2023

  Воронка продажів у CRM — це зведений список всіх угод з різних етапів спілкування з клієнтом, створений задля відстеження інформації щодо просування роботи з ним.

 • Як працювати з угодами

  Оновлено: 27.12.2023

  Угода - це картка в CRM, яка допомагає оцінити ваші взаємодії з клієнтами на різних етапах продажу. Головне завдання CRM – фіксувати всі заявки на дошці воронки продажів.

 • Як працювати з історією угод та коментарями

  Оновлено: 22.11.2023

  Під час роботи у сфері продажів або управління проєктами необхідно стежити за безліччю угод та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історії угод, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Джерела автоматичного додавання угод та контактів

  Оновлено: 22.11.2023

  Ви можете додавати угоди вручну або налаштовувати інтеграції та автоматично створювати угоди після спілкування з клієнтом в одному з каналів зв'язку. Інтегруйте CRM із чат-ботами, email сервісом, лендингами, попапами, платежами та формами підписки в SendPulse, а також з іншими сервісами.

 • Як генерувати посилання для оплати в CRM

  Оновлено: 22.11.2023

  Працюючи в CRM, ви можете створювати посилання для оплати та ділитися ними з клієнтами. Це зробить процес оплати комфортнішим для ваших покупців, а у менеджерів з’явиться ще один інструмент контролю та звітності.

 • Як працювати з календарем

  Оновлено: 07.04.2023

  За допомогою календаря в CRM ви можете візуально переглядати угоди за датами, щоб ефективно управляти ресурсами та планувати час на виконання угоди.

 • Як переглянути статистику з CRM

  Оновлено: 21.09.2023

  На головній сторінці CRM візуалізовано сукупну інформацію з усіх воронок, угод та відповідальних, задля контролю роботи та аналізу її ефективності.

 • Як переглянути завершені угоди

  Оновлено: 07.04.2023

  У SendPulse CRM ви можете переглядати та фільтрувати інформацію щодо завершених угод, а також повертати завершені угоди в роботу.

 • Як експортувати угоди

  Оновлено: 07.04.2023

  Ви можете експортувати дані угод із CRM у файл, щоб зберегти дані для звітності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших послуг зберігання угод. Також ви можете переносити угоди в іншу воронку та в ній продовжувати роботу з ними.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні