Угоди

Як працювати з воронкою продажів та керувати угодами

 • Основи роботи з воронкою

  Оновлено: 14.06.2024

  Воронка продажів у CRM — це зведений список всіх угод з різних етапів спілкування з клієнтом, створений задля відстеження інформації щодо просування роботи з ним.

 • Як керувати командою

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете запрошувати команду для спільної роботи над проєктом. Розділяйте роботу з угодами, клієнтами та завданнями між вашими співробітниками, призначаючи відповідального.

 • Як керувати атрибутами угод

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете додавати поля до угод, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати назву товару, кращий спосіб доставки чи оплати тощо, і навіть використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як працювати з угодами

  Оновлено: 14.06.2024

  Кожна угода заноситься до картки контакта, що допомагає аналізувати ефективність кожного етапу роботи з клієнтом.

 • Як працювати з історією угод та коментарями

  Оновлено: 14.06.2024

  Під час роботи у сфері продажів або управління проєктами необхідно стежити за безліччю угод та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історії угод, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Джерела автоматичного додавання угод та контактів

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете додавати угоди вручну або налаштовувати інтеграції та автоматично створювати угоди після спілкування з клієнтом в одному з каналів зв'язку. Інтегруйте CRM із чат-ботами, email сервісом, лендингами, попапами, платежами та формами підписки в SendPulse, а також з іншими сервісами.

 • Як працювати з календарем

  Оновлено: 14.06.2024

  За допомогою календаря в CRM ви можете візуально переглядати угоди за датами, щоб ефективно управляти ресурсами та планувати час на виконання угоди.

 • Як переглянути завершені угоди

  Оновлено: 14.06.2024

  У SendPulse CRM ви можете переглядати та фільтрувати інформацію щодо завершених угод, а також повертати завершені угоди в роботу.

 • Як експортувати угоди

  Оновлено: 24.05.2024

  Ви можете експортувати дані угод із CRM у файл, щоб зберегти дані для звітності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших послуг зберігання угод. Також ви можете переносити угоди в іншу воронку та в ній продовжувати роботу з ними.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні