Сайти

Як створити міні-лендінг та працювати з елементами конструктора.

Конструктор міні-лендінгів

 • Як створити міні-лендінг

  Оновлено: 22.09.2022

  Ви можете створити односторінковий або багатосторінковий міні-лендінг із продуманим зручним дизайном навіть без знання коду — за допомогою конструктора міні-лендінгів. Вибирайте готовий шаблон, який відповідає потребам саме вашого бізнесу, кастомізуйте його або створіть міні-лендінг з нуля.

 • Як додати сторінку на міні-лендінг

  Оновлено: 22.09.2022

  У SendPulse можна створити міні-лендінг з кількома сторінками. Багатосторінкові міні-лендінги можна використовувати для створення міні-лендінгу-портфоліо, міні-лендінгу-візитки, блогу або оптимізації інформації на вашому сайті.

 • Як додати меню в міні-лендінг

  Оновлено: 22.09.2022

  У конструкторі міні-лендінгів SendPulse ви можете додати елемент «Меню» — так користувачу буде зручніше орієнтуватися на вашому ресурсі та легше знайти необхідну інформацію.

 • Як приймати платежі у міні-лендингах

  Оновлено: 01.08.2023

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse додайте на ваш міні-лендинг кнопку оплати, щоб відвідувачі могли сплатити товар в один клік.

 • Як додати таймер до міні-лендінгу

  Оновлено: 15.03.2023

  У конструкторі міні-лендінгів SendPulse можна додати елемент «Таймер» (Countdown), щоб задавати зворотний відлік до початку події або закінчення акції на товар або послугу.

 • Як додати FAQ у міні-лендінг

  Оновлено: 15.03.2023

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse ви можете додати FAQ — структуровані та розгорнуті відповіді на популярні питання ваших користувачів. На сторінці міні-лендінгу блок виглядає як список питань. Клікніть на будь-яке питання зі списку — і розкриється текст з відповіддю.

 • Як додати підписку на чат-боти в мінілендинг

  Оновлено: 23.03.2023

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse ви можете додати кнопку на чат-бота, щоб підписати користувача на нього для подальшого спілкування та запустити потрібну вам серію — вітальну або кастомну під певний запит.

 • Як додати соцмережі до міні-лендінгу

  Оновлено: 22.09.2022

  У конструкторі лендінгів SendPulse ви можете додати посилання на соціальні мережі, щоб запросити користувача на свою сторінку або на сторінку своєї компанії.

 • Як додати форму підписки до міні-лендингу

  Оновлено: 14.07.2023

  У конструкторі міні-лендингів SendPulse ви можете додати форму підписки, щоб збирати дані відвідувачів міні-лендингу та підписувати їх на розсилки або створювати угоди.

 • Як додати посилання на подію в календарі у лендінг

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете додавати до лендінгів SendPulse посилання на захід з Google та інших календарів, щоб користувачі додавали події у свій календар. Наприклад, при бронюванні столика в ресторані або анонсах різних заходів — вебінарів, майстер-класів або початку акції в магазині.

Налаштування сайту

 • Як налаштувати свій сайт

  Оновлено: 07.08.2023

  Ви можете налаштувати свій сайт: підключити свій домен, додати інформацію для кращого розпізнавання вмісту та індексування пошуковими системами. Також ви можете підключити push повідомлення та системи аналітики для відстеження трафіку.

 • Як підключити свій домен на сайт

  Оновлено: 31.07.2023

  Ви можете змінити адресу, за якою ваші користувачі знаходять ваш сайт. Для цього виберіть або відредагуйте субдомени SendPulse або додайте свій домен, зареєстрований на сторонніх сервісах. Підключення свого домену на ім’я компанії персоналізує вашу сторінку та допомагає користувачам її швидше знайти.

 • Як підключити SSL сертифікат на домен

  Оновлено: 06.07.2023

  Сертифікат SSL забезпечує шифроване з'єднання між користувачем і сайтом.

 • Як додати сторонній код на сайт

  Оновлено: 01.09.2023

  Ви можете встановити на вашу сторінку сайту додатковий код від стороннього сервісу на HTML, CSS та JavaScript. Використовуйте цей інструмент, щоб підключити скрипти аналітики, додати віджети, анімацію на сайт тощо.

 • Як керувати сторінками сайту

  Оновлено: 17.11.2022

  У SendPulse ви можете налаштовувати сторінки вашого сайту: додавати нові, редагувати зовнішній вигляд сторінок у конструкторі, змінювати назву та URL-адресу, налаштовувати SEO, переглядати статистику та інші налаштування.

 • Як створити посилання на сайт у вигляді QR коду

  Оновлено: 18.11.2022

  QR код — це згенерований штрихкод, що складається з чорно-білих блоків та надає можливість кодувати символи. Збережену в коді інформацію можна розпізнати за допомогою смартфона або планшета: наведіть камеру на код — з’явиться вікно із запитом відкрити інформацію в програмі.

 • Як додати метадані сайту

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете налаштувати додаткову інформацію для кожної сторінки сайту та покращити індексацію вашого сайту та видачу його у пошукових запитах.

Статистика та аналітика

 • Як переглянути статистику сайту

  Оновлено: 14.09.2022

  Переглядайте дані про відвідуваність вашого сайту та аналізуйте його ефективність. Ви можете переглядати графіки та загальні показники кількості переглядів та переходів.

 • Як індексувати сайт у Google

  Оновлено: 07.08.2023

  Щоб ваш сайт показувався користувачам у результатах пошуку, вам потрібно додати інформацію про сайт у SEO налаштуваннях сайту та індексувати сайт.

 • Як додати метатег та підтвердити домен на Facebook

  Оновлено: 15.03.2023

  Щоб використовувати сайти для таргетованої реклами у Facebook та Instagram з метою конверсії (Conversion goal), потрібно підтвердити домен у вашому бізнес-менеджері Facebook.

 • Як підключити піксель Facebook до сайту

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете підключити піксель Facebook та відстежувати трафік на сайті, а також отримати додаткову статистику для аналізу.

 • Як підключити Google Analytics до сайту

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете підключити Google Analytics та відстежувати трафік на сайті, а також отримати додаткову статистику для аналізу.

Конструктор сайтів

 • Як створити сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете створити односторінковий або багатосторінковий сайт з уже продуманим зручним дизайном за допомогою блокового конструктора сайту без знання коду. Вибирайте готовий шаблон, який підходить саме для вашого бізнесу, кастомізуйте його або створюйте свій сайт із нуля.

 • Як працювати з елементами сайту

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете створювати багатосторінкові сайти з різними секціями, колонками та віджетами у блоковому конструкторі сайту SendPulse. Розглянемо, з яких елементів складається сайт, як їх додавати, переміщувати та редагувати.

 • Як налаштувати стиль сторінки

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете налаштувати дизайн вашого сайту під єдиний стиль бренду. Формуйте візуальну ідентичність за допомогою основної палітри кольорів і шрифтів для елементів сайту. Налаштування, які ви вибрали в «Стилі сторінки» (Page styles), будуть успадковуватися рештою елементів.

 • Як додати користувацький код як блок на сайті

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете додати на сайт блок з HTML, CSS або JavaScript кодом, щоб розширити його базову функціональність і доповнити сторінку інтерактивними елементами та анімацією або, наприклад, прив’язати прев’ю вашого портфоліо, систему коментарів тощо.

 • Як налаштувати зовнішній вигляд елементів

  Оновлено: 15.09.2023

  Ви можете редагувати стилі всього сайту, блоку, який складається із секцій та колонок, а також кожної колонки та віджету окремо.

 • Як працювати з конструктором сайту

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі сайтів ви можете створити ресурс з потрібним дизайном без знання коду або залучення програміста. Для цього вам потрібно додати блоки, секції та віджети та налаштовувати контент відповідно до ваших цілей.

 • Як додати сторінку на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  У SendPulse можна створити сайт з кількома сторінками. Багатосторінкові сайти можна використовувати для створення сайту-портфоліо, сайту-візитки, блогу або оптимізації інформації на вашому сайті.

 • Як додати меню

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі сайтів SendPulse ви можете додати елемент «Меню» — так користувачу буде зручніше орієнтуватися на вашому ресурсі та легше знайти необхідну інформацію.

 • Як додати кастомну 404-сторінку на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  Код помилки 404 генерується, коли користувач намагається отримати доступ до вебсторінки, яка не існує, була переміщена або має непрацююче чи бите посилання.

 • Як додати віджет для авторизації та запису на курс

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендингів можете використовувати віджет «Авторизація EDU», щоб на сторінку запису на курс зі своїм унікальним дизайном додати кнопки реєстрації на курс або входу до кабінету студента.

 • Як додати галерею на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендингів SendPulse можна додати галерею, щоб відобразити кілька зображень у вигляді каруселі, сітки або колажу. Наприклад, ви можете використовувати галерею як портфоліо або, щоб показати товари та скріншоти відгуків.

 • Як додати на сайт віджет Google Maps

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі сайтів SendPulse ви можете додати віджет з картою, щоб користувачі могли знайти адресу вашого офісу, шоуруму, спортивного клубу або іншого закладу за допомогою Google Maps.

 • Як приймати платежі на сайті

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендингів SendPulse додайте на ваш сайт кнопку оплати, щоб відвідувачі могли сплатити товар в один клік.

 • Як додати таймер на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендінгів SendPulse можна додати елемент «Таймер» (Countdown), щоб задавати зворотний відлік до початку події або закінчення акції на товар або послугу.

 • Як додати FAQ на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендингів SendPulse ви можете додати FAQ — структуровані та розгорнуті відповіді на популярні питання ваших користувачів. На сторінці сайту блок виглядає як список питань. Клікніть на будь-яке питання зі списку — і розкриється текст з відповіддю.

 • Як додати підписку на чат-боти до сайту

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендингів SendPulse ви можете додати кнопку на чат-бота, щоб підписати користувача на нього для подальшого спілкування та запустити потрібну вам серію — вітальну або кастомну під певний запит.

 • Як додати соцмережі на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі міні-лендінгів SendPulse ви можете додати посилання на соціальні мережі, щоб запросити користувача на свою сторінку або на сторінку своєї компанії.

 • Як додати форму підписки на сайт

  Оновлено: 15.09.2023

  У конструкторі лендингів SendPulse ви можете додати форму підписки, щоб збирати дані відвідувачів сайту та підписувати їх на розсилки або створювати угоди.

 • Як редагувати зображення в конструкторі сайтів

  Оновлено: 15.09.2023

  Під час роботи з зображеннями в конструкторі сайтів ви можете редагувати кожне зображення окремо прямо в конструкторі сайтів. Наприклад, створити банер із текстом, обрізати картинку або додати фільтр.

 • Як додати кнопку «Вверх» на сайт

  Оновлено: 21.09.2023

  Кнопка «Вверх» полегшує навігацію для відвідувачів і дає їм можливість швидко повертатися з будь-якого місця сторінки до верхньої її частини.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні