SMTP сервіс

Параметри аутентифікації

 • Як налаштувати SPF запис

  Оновлено: 10.01.2024

  SPF запис визначає список серверів, які можуть надсилати листи від імені цього домену, а також як обробляти листи, які були надіслані з інших серверів. Завдяки налаштуванню SPF запису ви можете знизити ризик відправлення спаму від імені вашого домену та покращити доставляння листів.

 • Як налаштувати DKIM підпис

  Оновлено: 08.01.2024

  Технологія DomainKeys Identified Mail (DKIM) — це аутентифікація домену відправника за допомогою згенерованого цифрового підпису. Метод дає можливість серверам одержувача переконатися, що лист дійсно був відправлений із заявленого домену, що покращує доставлюваність листів.

SMTP помилки та помилки доставки листів

 • Як усунути помилки надсилання через SMTP

  Оновлено: 28.12.2023

  Надсилання повідомлень через SMTP сервер може супроводжуватися помилками. Ці помилки виникають через відсутність поштового сервера, проблеми з автентифікацією відправника, перевищення лімітів, помилки в електронних адресах тощо.

Інтеграції

 • Як відправляти листи через SMTP із поштових клієнтів

  Оновлено: 10.01.2024

  Ви можете надсилати транзакційні листи через SMTP SendPulse клієнтам зі свого сайту або через поштові клієнти. Потім в обліковому записі SendPulse ви можете переглядати статистику відправлень і перелік відписавшихся.

 • Як відправляти листи через SMTP з плагінами WordPress

  Оновлено: 10.01.2024

  Ви можете надсилати транзакційні листи через SMTP SendPulse клієнтам з сайту на WordPress, використовуючи різні плагіни. Потім в обліковому записі SendPulse ви можете переглядати історію відправлень і перелік відписавшихся.

 • Як відправляти листи за допомогою PHPMailer

  Оновлено: 10.01.2024

  Ви можете впровадити відправлення транзакційних листів з налаштуваннями SMTP від ​​SendPulse у ваш проєкт, використовуючи PHPMailer. PHPMailer сумісний з безліччю бібліотек PHP і дозволяє створити персоналізований email з вкладенням, щоб відправити його потрібним одержувачам.

Загальне

Спробуйте сервіс SMTP SendPulse безкоштовно