SMTP сервіс

Параметри аутентифікації

 • Як налаштувати SPF запис

  Оновлено: 08.06.2023

  SPF запис визначає список серверів, які можуть надсилати листи від імені цього домену, а також як обробляти листи, які були надіслані з інших серверів. Завдяки налаштуванню SPF запису ви можете знизити ризик відправлення спаму від імені вашого домену та покращити доставляння листів.

 • Як налаштувати DKIM підпис

  Оновлено: 08.06.2023

  Технологія DomainKeys Identified Mail (DKIM) — це аутентифікація домену відправника за допомогою згенерованого цифрового підпису. Метод дає можливість серверам одержувача переконатися, що лист дійсно був відправлений із заявленого домену, що покращує доставлюваність листів.

Інтеграції

 • Як відправляти листи через SMTP із поштових клієнтів

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете надсилати транзакційні листи через SMTP SendPulse клієнтам зі свого сайту або через поштові клієнти. Потім в обліковому записі SendPulse ви можете переглядати статистику відправлень і перелік відписавшихся.

 • Як відправляти листи через SMTP з плагінами WordPress

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете надсилати транзакційні листи через SMTP SendPulse клієнтам з сайту на WordPress, використовуючи різні плагіни. Потім в обліковому записі SendPulse ви можете переглядати історію відправлень і перелік відписавшихся.

 • Як відправляти листи за допомогою PHPMailer

  Оновлено: 13.09.2022

  Ви можете впровадити відправлення транзакційних листів з налаштуваннями SMTP від ​​SendPulse у ваш проєкт, використовуючи PHPMailer. PHPMailer сумісний з безліччю бібліотек PHP і дозволяє створити персоналізований email з вкладенням, щоб відправити його потрібним одержувачам.

Загальне

Спробуйте сервіс SMTP SendPulse безкоштовно