Як налаштувати DKIM підпис

Технологія DomainKeys Identified Mail (DKIM) — це аутентифікація домену відправника за допомогою згенерованого цифрового підпису. Метод дає можливість серверам одержувача переконатися, що лист дійсно був відправлений із заявленого домену, що покращує доставлюваність листів.

У статті розглянемо, як ви можете згенерувати підпис для відправки із серверів SendPulse на ваш домен і додати його на сайт реєстратора DNS налаштувань вашого домену.

Якщо ви налаштовували DKIM та SPF записи для аутентифікації вашого домену в email сервісі, у SMTP сервісі їх додатково налаштовувати не потрібно.

Налаштування записів єдині для сервісів і на хостинг потрібно встановити записи від SendPulse тільки один раз.

Ви можете пропустити перші два пункти статті та одразу переходити до пункту Перевірте статус запису.

Згенеруйте ключ DKIM

Якщо ви генерували SPF запис у SMTP сервісі, то і DKIM запис у вас вже буде згенеровано. Перейдіть до пункту Копіювання запису існуючого домену.

Додавання нового домену

У розділі SMTP перейдіть до Налаштування SMTP (SMTP settings) > Налаштування доменів (Domain settings). У розділі Домени відправки (Sending domains) натисніть Підключити (Activate).

Введіть ім'я домену та натисніть Отримати SPF та DKIM записи(Створення записів SPF і DKIM).

Ім'я домену необхідно вказувати у форматі example.com, без протоколу http або www.

Сервіс згенерує дані для додавання записів DNS.Скопіюйте ім'я та значення запису DKIM.

Копіювання запису існуючого домену

У розділі SMTP перейдіть до Налаштування SMTP (SMTP settings) > Налаштування доменів (Domain settings). У розділі Домени відправки (Sending domains) навпроти потрібного домену натисніть три точки та виберіть Показати настройки (Show settings).

Скопіюйте ім'я та значення запису DKIM.

Тепер на сайті провайдера ваших налаштувань DNS вам потрібно буде створити запис TXT з ім'ям sign._domainkey і значенням vv=DKIM1; k=rsa; p=MIGfMA0GCSqGSIb3DQEBAQUAA4GNADCBiQKBgQDBOj8hLCE2hCc44Y0i4DSsi8OCBe5dRtC699VpyDmtP9tV+2bJMBNJcX8uoqyGdtMjhNcTXzu4kWSgaLq8LRKwMzb8RxevZcje/3dKDzoPdNDffijRW+uiZupBiV6RvMHIy3/Xk0vEqqULXVZgE29mL77F0Ue1uwIDAQAB.

У статті наведено лише приклад значення. Своє значення публічного ключа ви знайдете у своєму обліковому записі.

Додайте запис на сайт DNS провайдера

Ви можете перевірити, де знаходяться налаштування вашого домену DNS за допомогою інструмента MxToolbox. Перейдіть за посиланням та вставте ваш домен. У списку виберіть SOA Lookup або DNS check і натисніть кнопку.

Якщо ваш реєстратор не надає сервери DNS за замовчуванням, ви можете підключити цю послугу окремо. Наприклад, за допомогою Cpanel.

У прикладі ми додамо запис у Cpanel.

Докладніше з налаштуванням TXT-запису в Cpanel можна в документації Cpanel.

На панелі керування доменом виберіть пункт Zone Editor.

Напроти вашого домену натисніть Manage.

Натисніть +Add Record.

Вставте значення у відповідні поля:

У полі Name вставте ім'я запису sign._domainkey, ваш хостинг може дописати ім'я домену. Наприклад, для Cpanel це буде sign._domainkey.yourdomain.com.

У полі Type виберіть тип запису TXT.

У полі Record вставте значення запису без лапок.

Натисніть Save Record, щоб зберегти запис.

Після додавання запису активація може тривати до 24 годин, залежно від роботи хостингу.

Перевірте статус запису

Перевірити наявність запису можна за допомогою того ж інструменту MxToolbox або Google Admin Toolbox. Перейдіть за посиланням та вставте повну назву запису sign._domainkey.yourdomain.com. У списку виберіть DKIM Lookup і натисніть кнопку.

Також ви можете перевірити статус запису безпосередньо у вашому обліковому записі SMTP. Перейдіть у розділ SMTP Налаштування > SMTP (SMTP settings) > Налаштування доменів (Domain settings). У розділі Домени відправки (Sending domains) навпроти потрібного домену натисніть три точки та виберіть Показати налаштування (Show settings).

Натисніть Перевірити записи DNS (Check DNS records).

Якщо ви все налаштували правильно і DNS налаштування оновилися, напроти запису з'явиться значок із зеленою галочкою та статус підключення зміниться з Чекає підтвердження на Підключено.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як налаштувати DKIM підпис"

  Оцінка: 5 / 5

  Назад

  Як налаштувати SPF запис

  Популярне в нашому блозі

  Спробуйте сервіс SMTP SendPulse безкоштовно