Налаштування аккаунту

Прийом оплат

 • Як підключити платіжну систему Monobank

  Оновлено: 18.08.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень та приймати онлайн-оплати користувачів на ваш рахунок у Monobank. Щоб налаштувати інтеграцію з SendPulse, вам знадобиться рахунок ФОП та доступ до бухгалтерського кабінету, а також підключений еквайринг та токен для інтеграції в SendPulse акаунті.

 • Як підключити Fondy

  Оновлено: 15.06.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень та приймати платежі користувачів за допомогою вашого акаунту Fondy. Щоб інтегрувати Fondy з SendPulse, вам доведеться додати мерчанта і вставити його ID для підключення до SendPulse.

 • Як підключити платіжну систему LiqPay

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати в чат-боти та на лендінги, щоб приймати онлайн-платежі користувачів на ваш обліковий запис LiqPay. Щоб інтегрувати LiqPay з SendPulse, вам знадобиться створити та активувати обліковий запис LiqPay, скопіювати приватний та публічний ключі та вставити їх для авторизації в SendPulse.

 • Як підключити платіжну систему Stripe

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати в чат-боти та на лендінги, щоб приймати онлайн-платежі користувачів на ваш обліковий запис у Stripe. Щоб інтегрувати Stripe з SendPulse, вам потрібно створити та активувати обліковий запис у Stripe, скопіювати секретний ключ і вставити його для авторизації в SendPulse.

 • Як підключити PayPal

  Оновлено: 27.07.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень і приймати платежі користувачів на ваш PayPal. Щоб інтегрувати PayPal з SendPulse, вам знадобиться створити програму в PayPal, додати подію для відстеження та вставити дані для авторизації в SendPulse.

 • Як підключити платіжну систему Wayforpay

  Оновлено: 01.09.2023

  Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень і приймати платежі користувачів на ваш обліковий запис Wayforpay. Щоб інтегрувати Wayforpay з SendPulse, вам потрібно створити та активувати магазин у Wayforpay, скопіювати ключі та вставити їх для авторизації у SendPulse.

Ролі користувачів

 • Як керувати ролями користувачів

  Оновлено: 14.09.2023

  Роль користувача у сервісах — це певний набір дозволів та обмежень до управління та наповнення створених продуктів.

 • Як розподілити рівень доступу користувача зі стандартними ролями

  Оновлено: 13.09.2023

  Щоб спростити та підвищити ефективність командної роботи над проєктом, ви можете поділитися доступом до свого облікового запису SendPulse та надати право переглядати та керувати даними.

 • Як створити кастомну роль

  Оновлено: 14.09.2023

  Дозволи для ролей користувачів допомагають розподілити доступи для роботи команди і забезпечити збереження даних. У SendPulse можна використовувати існуючі ролі або налаштувати кастомні, із заданими правами та доступом.

Безпека

 • Як налаштувати двофакторну аутентифікацію в акаунті SendPulse

  Оновлено: 15.06.2023

  Для забезпечення більш надійного захисту акаунту в SendPulse можна налаштувати двофакторну аутентифікацію. Сторонні люди не зможуть потрапити до акаунту, навіть якщо знатимуть пароль та логін. Увійти можна буде лише після введення коду з SMS або Google Authenticator.

 • Як видалити тимчасові файли у браузерах

  Оновлено: 15.06.2023

  Кеш, cookie та інші тимчасові файли сайту зберігаються у браузері для швидкого завантаження сторінок при повторному відвідуванні.

Оплата сервісів SendPulse

 • Як керувати підписками на сервіси SendPulse

  Оновлено: 11.07.2023

  На платформі SendPulse ви можете поповнювати баланс акаунта, оплачувати послуги та керувати підключеними сервісами. Ви можете налаштувати автоматичне списання з балансу або вмикати та вимикати послуги самостійно.

 • Як отримати інвойс

  Оновлено: 11.07.2023

  Коли для ведення бухгалтерії та обліку витрат вам потрібні документи про оплату послуг у SendPulse, ви можете самостійно вивантажити їх у форматі PDF у своєму обліковому записі.

 • Як працює тариф «Підписка» та як скасувати автосписання

  Оновлено: 20.06.2023

  Підписка на тариф — це договір між користувачем та обслуговуючою організацією, згідно з яким обслуговуюча організація зобов'язується протягом певного часу надавати користувачеві набір послуг сервісу відповідно до умов тарифу, а абонент отримує право використовувати ці послуги та зобов'язується оплачувати їх.

 • Як оплатити сервіси SendPulse у криптовалютах

  Оновлено: 15.06.2023

  Ви можете оплатити сервіси SendPulse за допомогою криптовалютного гаманця.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні