Як працює тариф «Підписка» та як скасувати автосписання

Підписка на тариф — це договір між користувачем та обслуговуючою організацією, згідно з яким обслуговуюча організація зобов'язується протягом певного часу надавати користувачеві набір послуг сервісу відповідно до умов тарифу, а абонент отримує право використовувати ці послуги та зобов'язується оплачувати їх.

Усі сучасні послуги використовують автоподовження підписки на тариф. Його встановлюють для того, щоб після закінчення білінгового періоду надання послуг (у нашому випадку відправка автоматичних та масових листів) не припинялося.

Білінговий період у сервісі SendPulse може становити

 • один місяць,
 • один рік.

Це означає, що один раз на місяць (або рік) із вашої картки автоматично знімаються гроші для оплати обраного вами тарифного плану.

Щомісячне списання може відбуватися лише за використання оплати карткою.

Скасування автосписання

Щоб скасувати автоматичне списання за активовану підписку, натисніть на аватарку у верхньому правому куті та перейдіть до розділу Платежі > Мої підписки.

Виберіть тариф, який ви бажаєте вимкнути та натисніть Скасувати підписку.

Після закінчення періоду білінгу списання з карти не відбудеться і відправлення листів зупиниться. Після внесення нової оплати за тарифом автоподовження включиться автоматично.

Альтернативний тариф

У сервісі SendPulse є тарифи Плата за відправлені, в яких ви купуєте листи та автосписання у таких тарифах не існує. Після закінчення всіх листів в межах тарифу відправка email листів зупиняється. Для відновлення відправки листів придбайте один із тарифів Плата за відправлені.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як працює тариф «Підписка» та як скасувати автосписання"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як отримати інвойс

  Далі

  Як оплатити сервіси SendPulse у криптовалютах

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні