Чат-бот Instagram

Як налаштувати чат-бота Instagram і робити розсилки

 • Як створити Instagram чат-бота

  Оновлено: 21.08.2023

  Чат-бот — це автоматизований багатофункціональний помічник, який може показувати інформацію підписникам, збирати інформацію на запит, оформляти замовлення відповідно до заздалегідь підготовлених сценаріїв.

 • Перелік можливих проблем при підключенні Instagram чат-бота та способи їх розв’язання

  Оновлено: 02.11.2023

  Якщо у вас виникли проблеми з підключенням Instagram чат-бота або надсилання повідомлень через чат-бот, виконайте такі дії, щоб переконатися, що ви все налаштували правильно.

 • Як створити сценарій ланцюжка для Instagram чат-бота

  Оновлено: 18.12.2023

  Конструктор ланцюжків — головний інструмент налаштування вашого бота, який може вітати нових підписників, консультувати, продавати товари та повідомляти менеджера про питання підписника в чат-боті. А також збирати та фільтрувати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки.

 • Як створити вітальне меню для Instagram чат-бот

  Оновлено: 27.07.2023

  Використовуйте вітальне меню чат-бота, щоб відповісти користувачам на часті питання, допомогти зв'язатися з менеджером, або запустити ланцюжки повідомлень.

 • Як створити постійне меню для Instagram чат-бота

  Оновлено: 27.07.2023

  Використовуйте меню бота, щоб допомогти користувачам знайти потрібну інформацію у вашому боті. Створюйте команди, які запускають певні ланцюжки.

 • Як створити рекламу в Instagram та запустити чат-бота

  Оновлено: 09.11.2023

  Ви можете налаштувати таргетовану рекламу у Facebook для просування своїх товарів та послуг через Instagram та запускати ланцюжки чат-бота користувачам, які відгукнулися на рекламу. За допомогою реклами ви зможете зміцнити імідж, залучити нову аудиторію та підтримати комунікацію з клієнтами.

 • Як створити розсилку в Instagram

  Оновлено: 27.07.2023

  Розсилки в Instagram — це спосіб просування бренду або компанії для розширення цільової аудиторії. У SendPulse ви можете надсилати розсилки підписникам бота Instagram з текстом, зображенням, карткою та кнопкою оплати, кнопкою переходу на свій ресурс або запуску ланцюжка для масового сповіщення по всій базі або сегментованій групі підписників.

 • Як скинути налаштування доступу для бізнес-додатків у Facebook

  Оновлено: 27.07.2023

  Для роботи інтеграцій Facebook створює тимчасовий токен, який дозволяє програмам вносити зміни до сторінки.

 • Як створити бізнес-аккаунт в Instagram та які є типи облікових записів

  Оновлено: 04.08.2023

  У Instagram існує три типи облікових записів.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно