Як створити бізнес-аккаунт в Instagram та які є типи облікових записів

У Instagram існує три типи облікових записів.

Особистий (Personal) В ньому ви можете ділитися фотографіями зі своїми друзями та близькими, створювати Stories і вести прямі ефіри. Цей тип облікового запису не призначений для продажу товарів та послуг. Також у конфіденційності можна вказати чи це приватний або публічний обліковий запис.
Автор (Creator) Для блогерів, публічних діячів та впливових осіб. З цим обліковим записом ви можете вибрати категорію своєї діяльності, наприклад, «Діяч мистецтв» або «Письменник». Є доступ до аналітичної інформації та статистики.
Бізнес (Business)

Для підприємств, організацій та брендів. Бізнес-обліковий запис дозволяє переглядати бізнес-аналітику та детальну статистику облікового запису, наприклад, відстежувати взаємодію ваших користувачів зі сторінкою.

За допомогою бізнес-акаунту ви можете просувати свої публікації використовуючи промоакції. Також ваші користувачі зможуть легко купувати за допомогою Instagram Shopping через фото або відео вашого бренду. Бізнес-аккаунт вам також потрібен, щоб підключати додаткові сервіси, наприклад, налаштовувати рекламу через Facebook або створювати чат-боти.

Перетворивши особистий профіль Instagram на бізнес-аккаунт, ви отримаєте доступ до функцій розвитку компанії.

Ви можете вільно перемикати типи облікового запису вашого профілю Instagram не втрачаючи даних. Однак доступ до інструментів у Facebook та до роботи з чат-ботами є тільки у бізнес-акаунта.

Щоб переключити особистий обліковий запис на бізнес-аккаунт у Instagram, виконайте такі дії:

1. Перейдіть до налаштувань свого профілю, натиснувши на верхнє ліве меню ☰.

2. Натисніть «Налаштування та конфіденційність» (Settings and privacy) > «Тип облікового запису й інструменти» (Account type and tools).

3. Натисніть «Перейти на професійний обліковий запис» (Switch to Professional account).

4. Додайте інформацію про вашу компанію. Введіть опис, виберіть категорію компанії та тип облікового запису «бізнес». При необхідності перевірте контактні дані, які будуть відображатися у вашому обліковому записі.

5. Натисніть «Готово» (Done).

Ви також можете підключити бізнес-аккаунт до сторінки Facebook, яка представляє вашу компанію, і розширити можливості, використовуючи інструменти Facebook у всьому сімействі додатків Facebook. Також вам цей зв'язок необхідний під час створення чат-бота. Читайте докладніше «Зв'яжіть сторінку у Facebook з бізнес-акаунтом у Instagram».

До бізнес-акаунту в Instagram можна підключити лише одну сторінку компанії Facebook.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як створити бізнес-аккаунт в Instagram та які є типи облікових записів"

    Оцінка: 5 / 5

    Назад

    Як скинути налаштування доступу для бізнес-додатків у Facebook

    Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно