Як скинути налаштування доступу для бізнес-додатків у Facebook

Для роботи інтеграцій Facebook створює тимчасовий токен, який дозволяє програмам вносити зміни до сторінки.

Ви отримуєте перший токен під час створення чат-бота для Instagram або Facebook в SendPulse. Дозвіл дає додатку чат-бота надсилати повідомлення від імені сторінки. Коли дозвіл закінчується, чат-бот не може повноцінно працювати — ви побачите відповідне повідомлення, після якого вам потрібно оновити права.

Розглянемо два способи поновлення прав.

Звичайне оновлення прав

Щоб оновити токен, натисніть посилання на попереджувальній плашці «Оновити права доступу» (Refresh permissions).

Також можна оновити токен у розділі «Чат-боти» > «Управління ботами». У списку підключених ботів знайдіть потрібний чат-бот. У списку виберіть «Оновити права доступу» (Refresh permissions).

Натисніть «Продовжити як …» або увійдіть до іншого облікового запису Facebook, з яким у вас пов'язаний чат-бот Instagram.

Після того, як права доступу оновляться, вас перенаправить на сторінку управління роботом.

Примусове перепідключення бота

Якщо після оновлення прав токен від Facebook не перегенерувався, вам потрібно відв'язати чат-бота і підв'язати його знову.

Від'єднайте бота в SendPulse

Перейдіть до розділу «Чат-боти» > «Керування ботами». У списку підключених роботів знайдіть потрібний чат-бот. У списку виберіть «Відв'язати» (Disconnect).

Перейдіть до налаштувань «Бізнес інтеграції» у Facebook і виберіть у списку додаток. Для чат-бота в Facebook треба знайти «SendPulse», а для чат-бота в Instagram це буде «SendPulse Inst». Зніміть галочку біля всіх опцій напроти потрібної Сторінки у Facebook, до якої прив'язаний ваш чат-бот. Натисніть «Save».

Підключіть бота

Поверніться до облікового запису SendPulse у розділі «Підключення ботів» і підключіть бота, дотримуючись кроків майстра налаштування.

Читайте докладніше: «Крок 2. Підключіть бота до SendPulse».

Після того, як ви перепідключите бота та оновите права, спливаюче повідомлення зникне і статус бота зміниться на «Активний».

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як скинути налаштування доступу для бізнес-додатків у Facebook"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як створити розсилку в Instagram

  Далі

  Як створити бізнес-аккаунт в Instagram та які є типи облікових записів

  Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно