Перелік можливих проблем при підключенні Instagram чат-бота та способи їх розв’язання

Якщо у вас виникли проблеми з підключенням Instagram чат-бота або надсилання повідомлень через чат-бот, виконайте такі дії, щоб переконатися, що ви все налаштували правильно.

Перевірте тип облікового запису в Instagram

Обліковий запис, що підключається, в Instagram повинен бути з типом «Бізнес».

Щоб перевірити в налаштуваннях Facebook, перейдіть на панелі керування сторінки вашої компанії у вкладку «Налаштування» > «Instagram» і зліва в налаштуваннях не повинно бути кнопки «Перейти» під пунктом «Підключіть бізнес-інструменти».

Щоб перевірити налаштування Instagram, перейдіть до лівого верхнього меню ☰ > «Налаштування та конфіденційність» (Settings and privacy) та знайдіть розділ «Для професіоналів» (For professionals). У ньому повинна бути кнопка «Інструменти для бізнесу й засоби контролю» (Business tools and controls), а сам розділ знаходитись в верхній частині списку.

Якщо у вас обліковий запис з типом «Особистий», то розділ «Для професіоналів» (For professionals) буде в кінці, а кнопка буде називатись «Тип облікового запису й інструменти» (Account type and tools). Натисніть на неї та оберіть «Перейти на професійний обліковий запис» (Switch to Professional account). Далі оберіть категорію вашої компанії та збережіть зміни.

Читайте докладніше про налаштування бізнес-акаунту у статті «Як створити бізнес-аккаунт в Instagram та які є типи облікових записів».

Також у вас може бути обраний тип облікового запису «Професійний: Автор», тоді розділ «Для професіоналів» (For professionals) буде на початку, а кнопка буде називатись «Інструменти автора й керування» (Creator tools and controls).

Вам необхідно натиснути на кнопку та перейти на бізнес-акаунт.

Обліковий запис в Instagram, що підключається, повинен бути пов'язаний зі сторінкою вашої компанії в Facebook.

Місцезнаходження налаштувань може відрізнятися залежно від версії сторінок, що використовується — Нова версія сторінок чи класична. Використовуйте інструкцію для своєї версії сторінки.

У Новій версії сторінок

Щоб перевірити в налаштуваннях Facebook, чи пов'язаний ваш обліковий запис в Instagram з вашою сторінкою у Facebook, виберіть потрібну сторінку в налаштуваннях Facebook.

Зайдіть у вкладку «Параметри та конфіденційність» (Settings and privacy) > «Параметри» (Settings) > «Пов'язані облікові записи» (Linked Accounts) > «Instagram».

Ви побачите назву підв'язаної сторінки, її адресу та посилання, за яким ви можете перейти до Instagram.

Також перевірте перемикач «Доступ до повідомлень» (Allow access to instagpam messages Inbox) — він має бути активним.

Щоб перевірити в налаштуваннях Instagram, перейдіть до панелі керування сторінки вашої компанії у вкладці «Параметри» (Settings) > «Професійний обліковий запис» (Professional Account).

Для професійних акаунтів має бути обрана категорія – напрямок діяльності бізнесу.

Ви можете перевірити, чи прив'язана сторінка Facebook у додатку Instagram. Для цього натисніть «Редагувати профіль» та подивіться чи вказана сторінка в полі «Сторінка» (Page). Якщо ні, натисніть «Підключити наявну сторінку або створити» (Connect or create) > «Продовжити» (Continue) та оберіть сторінку Facebook. Натисніть «Готово» (Done).

У класичній версії сторінок

Щоб перевірити в налаштуваннях Facebook, перейдіть до панелі керування сторінки вашої компанії у вкладку «Налаштування» > «Instagram» і зліва в налаштуваннях повинен відображатися потрібний Instagram обліковий запис.

Щоб перевірити в налаштуваннях Instagram, перейдіть до лівого верхнього меню ☰ > «Налаштування» > «Обліковий запис» > «Поширення в інших додатках» > «Facebook» і в налаштуваннях має бути обрана потрібна сторінка Facebook.

Якщо у вас немає зв'язки або зв'язана інша сторінка, пройдіть процес зв'язування облікового запису.

Читайте докладніше «Зв'яжіть сторінку Facebook з бізнес-акаунтом Instagram».

Якщо у вас кілька сторінок компанії в Facebook і ви кожну з них зв'язали з окремим бізнес-аккаунтом Instagram, то при підключенні бота вам потрібно перевірити один нюанс. Переконайтеся, що ви вибрали ту Facebook сторінку, яка зв'язана з обліковим записом в Instagram, для якого ви хочете підключити бота.

Перевірте дозволи для повідомлень в Instagram

У акаунті, що підключається, в Instagram потрібно надати доступ Facebook до повідомлень.

Щоб перевірити налаштування Instagram, перейдіть до лівого верхнього меню ☰ > «Налаштування» > «Конфіденційність» > «Повідомлення». Опція «Дозволити доступ до повідомлень» має бути активною.

Якщо опція не активна, активуйте її.

Якщо у вас немає цієї опції, перевірте перший та другий пункти.

Також перевірте інші параметри конфіденційності у вкладці «Повідомлення».

Якщо в налаштуваннях активна опція «Не отримувати запити», як на скріншоті нижче, бот не працюватиме. Зайдіть в налаштування та виставте «Запити на повідомлення», як на скріншоті.

Перевірте налаштування редагування під час повторного підключення бота

При підключенні чат-бота ви можете використовувати лише один профіль у Facebook. При першому підключенні ви вказуєте для яких сторінок створювати бот і ця інформація передається до Facebook.

Якщо під час повторного підключення інших сторінок на цьому профілі, на другому кроці підключення натиснути «Продовжити», майстер підключення закриється. Вам потрібно натиснути «Редагувати налаштування», щоб вибрати нові сторінки для підключення.

Також, якщо вам не відображається оновлена інформація у вашому обліковому записі, ви можете оновити права доступу. Перейдіть на головну та натисніть «Управління ботами». Виберіть потрібну сторінку та натисніть «Оновити права доступу» в меню. Потім повторно пройдіть авторизацію у Facebook.

Перевірте права користувача особистого профілю у Facebook

Користувач, який заходить через свій профіль у Facebook при підключенні бота або під час налаштування зв'язку між обліковими записами повинен бути адміністратором сторінки у Facebook.

Щоб перевірити права на Facebook, перейдіть на панелі керування сторінки вашої компанії на вкладку «Установки»; «Ролі на сторінці». Під налаштуванням «Існуючі ролі на сторінці» під ім'ям користувача буде його роль.

Якщо роль не «Адміністратор», натисніть «Редагувати» та змініть роль.

Перевірте дозволи в установках бізнес-інтеграцій

При підключенні чат-бота через SendPulse у налаштуваннях сторінки компанії у Facebook на вкладці налаштувань «Бізнес інтеграції» автоматично з'являється програма SendPulse з потрібним доступом на Facebook та Instagram сторінки. Якщо у вас в команді кілька чоловік і могли змінювати налаштування, ви можете перевірити увімкнені дозволи.

Щоб перевірити дозволи у Facebook, праворуч у лівому куті натисніть на іконку «стрілка вниз» (з підказкою «Акаунт»), перейдіть на вкладку «Налаштування та приватність» > «Налаштування» > «Бізнес інтеграції» і виберіть у списку SendPulse. Перевірте, щоб навпроти потрібної сторінки в Instagram стояла галочка.

Якщо немає галочки, поставте її.

У разі, якщо нічого з перерахованого вище вам не допомогло - спробуйте перепідключити бот.

Як це зробити читайте в інструкції «Примусове перепідключення бота».

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Перелік можливих проблем при підключенні Instagram чат-бота та способи їх розв’язання"

    Оцінка: 5 / 5

    Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно