Елементи ланцюжка

Як створити сценарій ланцюжка чат-бота та працювати з елементами

 • Як працювати з конструктором ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 17.10.2023

  За допомогою сервісу SendPulse можна створювати автоматизовані ланцюжки повідомлень для ваших чат-ботів, які будуть запускатися за встановленими тригерами, та відповідати на запитання або збирати інформацію користувачів за заздалегідь заданим сценарієм.

 • Як керувати тригерами ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 14.11.2023

  Сервіс SendPulse надає змогу створювати автоматизовані ланцюжки повідомлень для чат-ботів, коли бот надає інформацію підписнику за заздалегідь заданим сценарієм і запускати за встановленими тригерами.

 • Як використовувати елементи конструктора ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 17.10.2023

  У SendPulse ви можете створити чат-бота, який буде вітати нових підписників, консультувати, продавати ваші товари, а також збирати та фільтрувати дані та відправляти їх до вас у систему для подальшої обробки. Усі елементи ланцюжка можна перетягувати в робоче поле, натискаючи на них лівою кнопкою миші.

 • Як використовувати елемент «Дія»

  Оновлено: 12.01.2024

  За допомогою елемента «Дія» ви можете виконувати різні дії з даними підписника, який проходить ланцюжок за сценарієм.

 • Як використовувати елемент «Фільтр» у конструкторі ланцюжків чат-бота

  Оновлено: 28.11.2023

  Використовуйте фільтр та сегментуйте свою аудиторію за інтересами, статусом клієнта та іншими персональними даними. Це дасть змогу вам взаємодіяти з контактом залежно від даних: відправляти більш таргетовані повідомлення, відправляти вебхуки у свою систему, відкривати чат із менеджером, надавати або оновлювати змінні та теги, починати інші ланцюжки.

 • Як налаштувати ручне введення змінних користувачів

  Оновлено: 12.01.2024

  У конструкторі автоматизованих ланцюжків можна додавати можливість вільного введення даних та зберігати відповіді підписників у змінні для подальшого застосування.

 • Як приймати платежі в чат-ботах

  Оновлено: 28.11.2023

  Реалізуйте оплату за товар в одне натискання — додайте кнопку оплати в повідомлення за сценарієм чат-бота та автоматизуйте процес покупки.

 • Як використовувати елемент «Випадковий вибір»

  Оновлено: 01.08.2023

  Ви можете налаштувати рандомну відправку елементів чат-бота, розгалужуючи сценарій за допомогою елемента «Випадковий вибір» (Randomize). Налаштуйте величину групи одержувачів кожного варіанта та надсилайте випадкову інформацію або тестуйте різні сценарії чат-бота.

 • Як налаштувати відправку вебхука в чат-ботах

  Оновлено: 04.12.2023

  Ви можете налаштувати відправку вебхука за сценарієм ланцюжка вашого чат-бота або активувати глобальні вебхуки за різними подіями вашого чат-бота та отримувати інформацію у своїй системі.

 • Як надсилати та отримувати дані із зовнішніх джерел

  Оновлено: 29.12.2023

  Автоматизувати процес стало ще простіше з API запитами. За допомогою цього функціоналу ви зможете, наприклад, за назвою міста повідомляти погоду, за назвою товару здійснювати пошук та виводити результат у чат-бот, за даними підписника реєструвати його на захід або створювати замовлення.

Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно