Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Автоматизація спілкування з клієнтами від першої взаємодії до закриття угоди

Використовуйте WhatsApp розсилки для вирішення різних бізнес-задач

icon tool

Збільшуйте
конверсії

Підписники відкривають тригерні повідомлення краще, ніж масові розсилки, та залюбки долучаються до діалогу.

icon tool

Плавно підводьте до угоди

Перетворюйте потенційних клієнтів у покупців, використовуючи повідомлення з корисним контентом.

icon tool

Отримуйте відгуки клієнтів

Просіть клієнтів залишити відгуки або оцінити роботу компанії. Таким чином ви зможете покращити сервіс.

icon tool

Клієнтська
підтримка

Створюйте чат підтримки, щоб консультувати та допомагати клієнтам 24/7.

Усе необхідне для створення та відправки розсилок у WhatsApp

Користуйтеся інструментами, які допоможуть ефективно вести чат у месенджері

browser modal modal hide modal hide

Збір бази підписників

Залучайте нову аудиторію до свого чат-бота у WhatsApp завдяки віджету підписки на сайті, автоматично згенерованому лендінгу для збору підписників або QR-коду з посиланням на запуск вітального ланцюжка. У сервісі ви також можете надіслати email або SMS повідомлення за наявною базою із запрошенням підписатися на вашу розсилку WhatsApp.

Візуальний конструктор для створення чат-ботів

Створюйте тригери, налаштовуйте автовідповіді та визначайте логіку бота. Щоб побудувати ефективну воронку продажів, сплануйте послідовність надсилання повідомлень. Наприклад, ви можете активувати стандартний ланцюжок «Замовлення з каталогу» та доповнити його, щоб отримувати сповіщення у разі отримання нового замовлення, а також виводити дані замовлення в повідомленні або зберігати їх у змінній.
ready-message

Шаблони WhatsApp, щоб надсилати повідомлення першими

Пишіть першими своїм користувачам за допомогою зареєстрованих шаблонів. SendPulse надає сервісні шаблони, які пройшли перевірку WhatsApp. Шаблони підходять будь-якому бізнесу і ви зможете відправляти повідомлення одразу ж після підключення.

Діалоги з підписниками


Запросіть колег в акаунт SendPulse, щоб працювати в команді та підтримувати кілька чатів одночасно з різних пристроїв.
chart1 chart2 chart3

Аналітика

У розділі статистики відображається інформація про кількість відправлених, доставлених та прочитаних повідомлень. Аналізуйте, які повідомлення читають, а які ні. Зважаючи на це, коригуйте текст повідомлення та змінюйте час відправки.

API

SendPulse надає публічний API, за допомогою якого можна інтегрувати WhatsApp канал у свою інфраструктуру, CRM або систему аналітики.

Докладніше Документація API

panelsettings arrow bubble

Підключіть штучний інтелект до свого чат-бота

Завдяки прямій інтеграції з мовною моделлю ChatGPT від OpenAI ваш бот може взаємодіяти з підписниками у форматі живого спілкування, а ви — генерувати контент у ланцюжках повідомлень.

Система автоматичного розпізнавання мови Whisper від OpenAI надає можливість підписникам надсилати в чат голосові повідомлення та миттєво отримувати відповіді, а операторам — бачити транскрибований штучним інтелектом текст.

Дізнатися більше
official icon

Офіційний WhatsApp Business API — для компаній з великою клієнтською базою, націлених на масштабування бізнесу

Компанії спілкуються з клієнтами у WhatsApp декількома способами: у простому клієнті WhatsApp, додатку WhatsApp Business або за допомогою WhatsApp Business API. Перед підключенням зважте всі «за» та «проти», вивчивши основні відмінності.

Простий клієнт WhatsApp або WhatsApp Business

Спілкування з клієнтами за допомогою додатку з мобільного або ПК

 • Прив’язка до одного пристрою

  Додаток працює на одному пристрої з одним користувачем. У простому клієнті ви можете користуватися WhatsApp з ПК, а додаток WhatsApp Business встановлюється на телефон Android та iOS.

 • Неможлива командна робота з чатами

  Не має можливості розподілити відповідальність за чати між менеджерами, бо доступ до месенджера є тільки на одному
  пристрої.

 • Без масових розсилок, тільки автовідповіді

  Не зможете відправляти масові розсилки, тому що WhatsApp блокує за масові рекламні повідомлення. Однакове повідомлення можна надіслати одночасно лише 256 користувачам. Є можливість налаштувати автовідповіді на типові запитання клієнтів.

 • Немає інтеграцій

  Неможливо інтегрувати WhatsApp з вашою CRM або іншими проєктами.

Інтеграція з WhatsApp Business API через SendPulse

Спілкування через чати SendPulse або інтеграція з вашою системою

 • Немає прив’язки до одного пристрою

  SendPulse отримує і надсилає повідомлення у WhatsApp. Доступ до панелі SendPulse може здійснюватися з різних пристроїв усіма членами вашої команди.

 • Командна робота з чатами у WhatsApp

  Запрошуйте інших користувачів до керування вашим акаунтом, щоб декілька менеджерів одночасно могли відповідати клієнтам.

 • Масові та тригерні розсилки

  Використовуйте затверджені шаблони для інформаційних та сервісних розсилок, які дозволяють розпочати діалог першим. Немає обмежень щодо одночасної відправки однакових повідомлень.

 • Налаштування прямої інтеграції

  Використовуючи відкритий API SendPulse, інтегруйте можливості WhatsApp з внутрішньою інфраструктурою компанії: CRM, чат-сервісами та іншими проєктами.

Підключайтеся до WhatsApp Business API через SendPulse, щоб зібрати базу підписників та відправляти повідомлення чат-бота

official-icon
SendPulse — офіційний провайдер WhatsApp Business API

Підключення до WhatsApp Business API через SendPulse

SendPulse надає API для розсилки у WhatsApp через офіційний канал. Підключіть WhatsApp Business API через SendPulse та користуйтеся безперервним сервісом за такими умовами:

icon tool

Підтримка у підключенні

Щоб підключитися до WhatsApp Business API, необхідно пройти верифікацію WhatsApp. Для цього вам треба зареєструвати сторінку компанії у Facebook, додати її до Facebook Manager і зібрати всі необхідні документи — ми надаємо консультацію та допомогу на кожному етапі підключення.

icon meta

Офіційний метод підключення

WhatsApp блокує користувачів, які підключилися через «сірі схеми». Підключення через офіційний канал виключає безпідставні блокування. Головне — отримати згоду на розсилку від користувачів та чітко дотримуватися вимог WhatsApp до контенту та оформлення повідомлень.

icon tool

Безплатне підключення номера

Підключення повністю безплатне, ви платите лише за кількість надісланих повідомлень.

icon tool

Мультиканальна відправка повідомлень

Використовуйте WhatsApp разом з іншими месенджерами. В SendPulse ви можете комплексно налаштувати месенджер-маркетинг: підключити ботів та відправляти повідомлення в Instagram, WhatsApp, Viber, Facebook і Telegram.

screen phone modal hide modal

Керуйте чат-ботами зі свого смартфона

Установлюйте додаток, щоб оперативно відповідати на повідомлення з WhatsApp, Facebook, Instagram, Viber і Telegram, працювати з даними підписників та аналізувати статистику.

Вигідні тарифи на повідомлення у WhatsApp

chart1
top text
center text
bottom text

 • 24-годинні сесії, які починає користувач

  Такі сесії починаються з вхідного повідомлення користувача. Перше повідомлення від бізнесу у відповідь буде платним. Ціна залежить від країни, в яку ви його надсилаєте. Всі наступні повідомлення в рамках однієї сесії безплатні.

 • 24-годинні сесії, які розпочинає бізнес

  Діалоги, які ви самі починаєте. Щоб надіслати повідомлення першим, потрібно використовувати спеціальний шаблон. Ціна повідомлення від бізнесу буде більшою, ніж за вхідне повідомлення від користувача та залежить від країни, в яку ви його надсилаєте.

 • Безплатний пакет сесій

  Щомісяця перші 1 000 ініційованих клієнтами сесій будуть безплатними для вашого бізнесу.

Дізнайтеся більше про тарифікацію WhatsApp.

Перейти до цін
Автоматизуйте комунікації у WhatsApp, продаж та маркетинг завдяки екосистемі SendPulse image chatbots new deal image chatbots deal

Автоматизуйте комунікації у WhatsApp, продаж та маркетинг завдяки екосистемі SendPulse

Створюйте та змінюйте угоди просто в чаті, щоб потім відстежувати їх в CRM, вбудовуйте схвалені шаблони повідомлень в авторозсилки та додавайте віджети підписки на сайт. Інструменти SendPulse інтегровані між собою, щоб вам було легше формувати бездоганний користувацький досвід і продавати.

FAQ

За допомогою SendPulse можна безплатно підключитися до WhatsApp Business API на 7 днів. Якщо у вас немає облікового запису, зареєструйтеся на платформі SendPulse і підключіть платний тариф. Потім створіть бізнес-аккаунти у Facebook і WhatsApp та підключіть ваш номер до WhatsApp Business API. Читайте детальніше про те, як безплатно підключитися до WhatsApp Business API.

Якщо ви використовували номер з WhatsApp Business API, ви можете перенести номер та змінити постачальника (BSP) для створення чат-ботів у конструкторі. Для успішної міграції номера, дотримуйтесь інструкцій.

У політиці WhatsApp є ліміти на кількість одержувачів повідомлень протягом 24 годин, які залежать від рівня відправника.

На першому рівні дозволяється надсилати повідомлення 500 унікальним користувачам. Читайте більше про те, як працюють ліміти на надсилання повідомлень WhatsApp.

Використовуйте конструктор, щоб створити ланцюжок повідомлень для вашого WhatsApp бота. Розробіть структуру бота, вкажіть ключові слова та налаштуйте автовідповіді. Читайте докладніше про те, як налаштувати ланцюжок повідомлень для WhatsApp бота.

Виберіть підключеного бота та одержувачів, заповніть вміст повідомлення та визначте час надсилання. Після надсилання можна перевірити, скільки повідомлень було доставлено та скільки підписників взаємодіяли з розсилкою. Читайте покрокову інструкцію про створення розсилки в WhatsApp.

Розсилання повідомлень з однаковим контентом усім підписникам можливе за схваленим шаблоном. Такий шаблон можна використовувати лише для транзакційних та тригерних розсилок без рекламного контенту. Створити свої шаблони ви зможете у розділі Чат-боти, у вкладці Шаблони. Кожен шаблон проходить модерацію WhatsApp. Після того, як ваш шаблон отримає статус «Підтверджений», ви зможете почати надсилати розсилки за шаблоном.

official-icon
SendPulse — офіційний провайдер WhatsApp Business API

Подайте заявку на підключення та спілкуйтеся з клієнтами у WhatsApp