Конструктор попапів

Як створити проект та розумні попапи

 • Як створити розумний попап

  Оновлено: 29.03.2024

  За допомогою конструктора попапів ви можете створювати розумні попапи, які показуються відвідувачам лише за заданим сценарієм. Робіть персональну пропозицію у потрібний час, допомагайте клієнту з вибором послуги або збирайте підписників, щоб продовжити роботу з ними у сервісі SendPulse.

 • Основи роботи з проєктом

  Оновлено: 29.03.2024

  За допомогою сервісу Попапи ви можете створювати розумні попапи, які відображаються за певними сценаріями, щоб підвищити залучення та конверсію лідів.

 • Як налаштувати сценарій показу попапа

  Оновлено: 29.03.2024

  Ви можете відстежувати поведінку відвідувачів і показувати попап лише тоді, коли користувач робить певну дію або має певні дані.

 • Як створити попап лаунчер

  Оновлено: 29.03.2024

  Лаунчер — це невеликий попап, який після натискання запускає певну дію, наприклад, розгортання іншого попапу або сторінки сайту. За його допомогою ви можете не відволікати користувачів сайту великими попапами, водночас залишити можливість для рекламної інтеграції чи сповіщень.

 • Як налаштувати кастомну форму попапу

  Оновлено: 29.03.2024

  За допомогою різних типів елементів ви можете створити попап, щоб збирати необхідні дані контактів та зберігати їх у змінних для подальшої сегментації аудиторії та персоналізації взаємодій.

 • Як створити NPS-форму

  Оновлено: 29.03.2024

  Розглянемо, як створити та налаштувати NPS-форми.

 • Як створити опитування

  Оновлено: 29.03.2024

  Опитування допомагають збирати цінні відгуки від користувачів про діяльність компанії, що допомагає покращувати якість ваших товарів чи сервісу. У SendPulse ви можете створити опитування на сайті за допомогою попапів.

 • Як створити вбудований попап та додати його на сайт

  Оновлено: 29.03.2024

  За допомогою вбудованих (інлайнових) попапів ви можете зробити ваш сайт більш інтерактивним: додавати форми до наявних елементів, налаштувати органічний показ попапу щодо контенту або додавати віджети без втручання в код сайту.

 • Як створити сценарій ланцюжка для попапів

  Оновлено: 15.03.2024

  Ви можете поєднати декілька попапів в один ланцюжок, який буде показувати відвідувачам сайту різні повідомлення за вказаним вами сценарієм.

 • Приклади сценаріїв запуску розумних попапів

  Оновлено: 15.03.2024

  З розумними попапами SendPulse ви можете створювати особисті повідомлення на вашому сайті, які будуть приносити більше конверсій. Створюйте повідомлення залежно від мови браузера, джерела трафіку або пристрою. Прив’язуйте попапи до свят та акцій, а також утримуйте користувачів, які вперше у вас на сайті та хто збирається йти.

 • Як проводити A/B тестування попапів

  Оновлено: 15.03.2024

  A/B тестування попапів дає змогу порівняти дві версії попапів, щоб визначити найефективніший варіант, який допоможе досягти цілі бізнесу, збільшити конверсії сайту та поліпшити користувацький досвід.

 • Як знайти селектор CSS

  Оновлено: 29.03.2024

  CSS-селектор — це шаблон, який допомагає знайти шлях до елементу на сторінці, де міститься потрібна інформація. Саме завдяки селектору ви зможете прив’язати вбудований попап до потрібного елементу на сайті.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні