Контакти

Як створювати, редагувати та відстежувати інформацію щодо контакту

 • Як працювати з контактами

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете відстежувати роботу з контактами, переглядати історію взаємодії та перебіг роботи в угодах. За необхідності, можете вручну додавати нові дані, залишати коментарі або зв'язуватися з контактом безпосередньо.

 • Як працювати з історією контакту та коментарями

  Оновлено: 14.06.2024

  При роботі з клієнтами необхідно стежити за безліччю контактів та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історії зміни даних контакту, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Як керувати атрибутами контактів

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете додавати поля та теги до контактів, щоб зафіксувати додаткову інформацію. Наприклад, можна додати розташування вашого контакту, його вподобання, вказати статус клієнта і так далі, а також використовувати ці дані для персоналізованого спілкування.

 • Як видалити дублікати контактів

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете видалити дублікати, щоб зберігати актуальну інформацію про клієнтів, не надсилати маркетингові листи одним і тим же користувачам і зробити навігацію в контактах легшою для менеджерів. Це відбувається шляхом об’єднання даних різних контактів за наступними параметрами: іменем та прізвищем, поштою та телефоном.

 • Як імпортувати контакти в CRM

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете імпортувати контакти з полями в CRM, щоб додати нові контакти або змінити інформацію в існуючих контактах.

 • Як експортувати контакти

  Оновлено: 14.06.2024

  Ви можете експортувати контакти з CRM у файл, щоб зберегти дані, а потім, при необхідності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших сервісів зберігання контактів. Ви також можете перенести контакти у сервіс розсилок та продовжити комунікацію з клієнтами.

 • Як передавати UTM-мітки з форм підписки та оплати сайтів у CRM

  Оновлено: 14.06.2024

  Якщо клієнт заповнив форму підписки, зробив оплату на вашому сайті чи зареєструвався на курсі SendPulse, ви можете налаштувати зберігання UTM-міток в поля контактів у CRM. Це допоможе отримувати додаткову інформацію про клієнтів та створювати окремі сегменти контактів для подальшої взаємодії з ними.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні