Контакти

Як створювати, редагувати та відстежувати інформацію щодо контакту

 • Як працювати з контактами

  Оновлено: 22.11.2023

  Ви можете відстежувати роботу з контактами, переглядати історію взаємодії та перебіг роботи в угодах. За необхідності, можете вручну додавати нові дані, залишати коментарі або зв'язуватися з контактом безпосередньо.

 • Як працювати з історією контакту та коментарями

  Оновлено: 27.07.2023

  При роботі з клієнтами необхідно стежити за безліччю контактів та взаємодіяти з командою. Для ефективної побудови процесів ви можете переглядати історії зміни даних контакту, а також залишати коментарі та прикріплювати документи для обговорення з командою.

 • Як видалити дублікати контактів

  Оновлено: 21.09.2023

  Ви можете видалити дублікати, щоб зберігати актуальну інформацію про клієнтів, не надсилати маркетингові листи одним і тим же користувачам і зробити навігацію в контактах легшою для менеджерів. Це відбувається шляхом об’єднання даних різних контактів за наступними параметрами: іменем та прізвищем, поштою та телефоном.

 • Як імпортувати контакти в CRM

  Оновлено: 21.09.2023

  Ви можете імпортувати контакти з полями в CRM, щоб додати нові контакти або змінити інформацію в існуючих контактах.

 • Як експортувати контакти

  Оновлено: 13.03.2023

  Ви можете експортувати контакти з CRM у файл, щоб зберегти дані, а потім, при необхідності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших сервісів зберігання контактів. Ви також можете перенести контакти у сервіс розсилок та продовжити комунікацію з клієнтами.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні