Як експортувати контакти

Ви можете експортувати контакти з CRM у файл, щоб зберегти дані, а потім, при необхідності, обробити у вигляді таблиці або імпортувати до інших сервісів зберігання контактів. Ви також можете перенести контакти у сервіс розсилок та продовжити комунікацію з клієнтами.

Розглянемо, як вибрати контакти та перенести чи завантажити їх.

Експорт в книгу

Використовується, щоб скопіювати контакти зі змінними в адресні книги, а потім запускати автоворонку або створювати масові розсилки для оповіщення клієнтів.

Виберіть контакти

Перейдіть на вкладку «Контакти» (Contacts). Ви можете вибрати окремі контакти, які відображаються на сторінці або використовувати фільтр контактів.

Для цього натисніть «Фільтр» (Filter) та виберіть умови фільтра. Наприклад, ви можете відібрати всі контакти, закріплені за відповідальним, контакти, що живуть у потрібному місті, чи додані з певного джерела.

Позначте потрібні контакти та натисніть «Скопіювати» (Copy).

Виберіть книгу

Виберіть книгу, до якої можна скопіювати контакти. Ви можете перенести їх в існуючу або створити нову книгу.

Налаштуйте відповідності змінних

Ви також можете перенести додаткові змінні та налаштувати відповідність полів у CRM зі змінними в адресній книзі сервісу «Розсилки».

Напроти кожного поля в CRM виберіть опцію «Створити нову змінну» (Create new variable), «Не додавати змінну» (Don’t add variable) або виберіть існуючу змінну у вашій адресній книзі.

Після налаштування експорту натисніть «Скопіювати» (Copy), щоб запустити експорт. Усі вибрані контакти перенесуться у фоновому режимі до обраної адресної книги.

Експорт у файл

Використовується, щоб завантажити контакти зі змінними у файл на ваш пристрій.

Перейдіть на вкладку «Контакти» (Contacts). Виберіть та позначте потрібні контакти. Натисніть «Експорт» (Export) та виберіть, у якому форматі їх експортувати: XLSC, CSV або XLS.

Сформований файл завантажується автоматично до папки завантажень вашого браузера

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як експортувати контакти"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні