Як видалити дублікати контактів

Ви можете видалити дублікати, щоб зберігати актуальну інформацію про клієнтів, не надсилати маркетингові листи одним і тим же користувачам і зробити навігацію в контактах легшою для менеджерів. Це відбувається шляхом об’єднання даних різних контактів за наступними параметрами: іменем та прізвищем, поштою та телефоном.

Щоб видалити дублікати, перейдіть в розділ «Контакти» (Contacts) та натисніть «Дублікати» (Duplicates).

Виберіть умову для об’єднання

Виберіть, за яким параметром об’єднати контакти в полі «Вважати контакт унікальним при збігу»: ім’я та прізвище, пошта, номер телефону.

Ви можете обрати декілька параметрів, але контакти об'єднаються, якщо всі указані умови збігаються. Наприклад, ви обрали збіг за поштою та ім’ям, система знайшла два контакти з однаковим ім’ям, але різними поштами — такі контакти не об'єднаються. Дублікат видалиться тільки за умови, що дублюється й ім’я, і пошта.

Виберіть дію під час видалення

Дія стосується саме контактів, у яких відрізняється значення в одному й тому самому полі.

Відмітьте дію, яка буде відбуватися з дублікатами під час об’єднання.

Залишити значення зі старіших полів (Save older field values) В контакті будуть збережені найстаріші значення серед тих, що відрізняються. Дані будуть об’єднані в найбільш давній контакт та збережена найдавніша інформація в полях.
Залишити значення із новіших полів (Save newer field values) Будуть збережені найновіші значення серед тих, що відрізняються. Дані будуть об’єднані в найстаріший контакт, але збережена найновіша інформація в полях.
Зберегти в нові поля (Save to new fields) Усі значення, що відрізняються, буде збережено в нові, окремі поля в об’єднаному контакті. Наприклад, якщо у контакту однакове ім’я, але різні пошти, то всі вказані пошти будуть збережені в різних полях.

Ви можете обробити 10 000 контактів за одну сесію видалення дублікатів.

Виберіть тег для створених контактів після видалення

Також ви можете присвоїти тег всім контактам, які будуть об’єднані. Для цього оберіть потрібний тег з випадаючого списку.

Після всіх налаштувань натисніть «Об’єднати дублікати» (Merge duplicates). Ви можете переходити до інших розділів та сторінок — видалення дублікатів не буду перервано.

Об’єднання контактів неможливо скасувати після запуску, можна перервати процес, але не повернути назад.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як видалити дублікати контактів"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні