Як працювати з контактами

Ви можете відстежувати роботу з контактами, переглядати історію взаємодії та перебіг роботи в угодах. За необхідності, можете вручну додавати нові дані, залишати коментарі або зв'язуватися з контактом безпосередньо.

Контакти створюються автоматично, коли ви додаєте їх до угод, або коли ви налаштовуєте інтеграції. Також ви можете додати їх через вкладку «Контакти» (Contacts). Створені контакти доступні для всіх воронок та дошок завдань.

Контакт ідентифікується у всіх сервісах SendPulse по збігу основної email адреси. При передачі контакту до CRM створюються дублікати та вам потрібно об'єднювати їх в один контакт.

Як додати контакт

Перейдіть до розділу «Контакти» (Contacts) та натисніть «Додати контакт» (Add contact).

Вкажіть контактні дані

Введіть імʼя та контактні дані. У полі «Месенджер» можна вставити номер телефону або логін користувача в месенджері. При натисканні на іконку буде перехід у вказаний месенджер для швидкого зв'язку з клієнтом.

Призначте відповідального

Виберіть відповідального за контакт.

Додайте атрибути

Також можна додати атрибути для контакту: додати теги, заповнити поля або створити нові поля.

Щоб додати нове поле, натисніть «Додати поле» (Add field). У вікні, введіть назву та виберіть тип поля. Позначте, якщо хочете зробити поле обов'язковим.

Додайте файл

Ви можете прикріплювати файли до контакту, щоб матеріали були в загальному доступі у всіх, хто взаємодіятиме з ним. Натисніть «+ Додати файл» (+ Add file), виберіть зі сховища в обліковому записі або завантажте новий файл з вашого пристрою.

Файлове сховище одне для всього сервісу. Ви можете додати файл будь-якого розширення крім виконуваних.

Розмір файлу в безплатному тарифі — до 200 Мб. Обсяг сховища файлів не підсумовується по сервісах, а встановлюється за розміром максимального тарифу в сервісі. Щоб його збільшити, підключіть інший тариф. Читайте докладніше: «Як працювати з менеджером файлів».

Натисніть «Додати контакт» (Add contact).

Тепер контакт буде доступний для вибору у створенні угод та задач.

Як переглянути список контактів

Щоб переглянути список контактів, перейдіть до розділу «Контакти» (Contacts). У цьому списку відображаються всі контакти, які ви створили вручну в розділі «Контакти» (Contacts) або додали під час створення угоди, а також ті, що підтягнулися з автоматичного джерела угоди.

На сторінці ви побачите ім'я контакту та його контактні дані, кількість угод, до яких додано контакт, теги та поля контакту.

Користувачеві відображатимуться тільки ті контакти, які йому доступні відповідно до налаштувань його ролі.

Читайте також: Як керувати командою.

Щоб приховати або відобразити поля контакту, натисніть три крапки та вкажіть, які поля відобразити.

Ви також можете видаляти дублікати серед контактів.

Читайте докладніше: «Як видалити дублікати контактів».

Як фільтрувати контакти

Ви можете відфільтрувати список контактів, який відображатиметься на екрані.

Для цього перейдіть до розділу «Контакти» (Contacts), натисніть «Фільтр» (Filter) і виберіть умови фільтра.

Умови фільтра

Ви можете фільтрувати контакти за такими параметрами:

 • за періодом додавання — вкажіть свій період часу або виберіть опцію «Останні дні» (Останні ... дні);
 • за відповідальним (assigned to) – виберіть одного або кількох відповідальних за контакт;
 • на ім'я, прізвище, email адресою та телефоном (first name, last name, email, phone number) — введіть дані контакту;
 • за джерелом (source) — виберіть джерело, яким було додано контакт: чат-бот, форма підписки, лендінг, Automation 360, оплати, API, інтеграція, імпорт чи вручну;
 • за типом та посиланням на профіль месенджера (messaging platform) — вкажіть один або кілька типів месенджерів та введіть на нього посилання;
 • за місцеперебуванням (location) — введіть локацію або адресу контакту;
 • за тегом (tags) – вкажіть тег, прив'язаний до контакту.

Також можна фільтрувати контакти за полями, які ви створили для контактів.

Якщо не відображаються всі поля фільтра контактів, спробуйте натиснути на «Змінити поля фільтра» (Change filter fields) і вибрати ті фільтри, які потрібно відобразити.

Збереження умов для швидкого доступу

Ви також можете зберігати фільтри, які часто використовуються, щоб скоротити час пошуку потрібних контактів. Для цього після вибору параметрів натисніть «Вибрати» (Select) та перейдіть до сторінки з відфільтрованими даними.

Натисніть «Зберегти фільтр» (Save filter) та збережіть вибрані параметри фільтра. Додайте назву фільтра, яка допоможе визначити його у загальному списку.

Щоб використати збережені параметри, перейдіть у «Фільтр" (Filter) > «Збережені фільтри» (Saved filters) і виберіть потрібний фільтр.

Як працювати з інформацією щодо контакту

Загальна інформація

Натисніть контакт для перегляду та редагування інформації про нього.

У верхній частині контактної картки можна редагувати ім'я та прізвище, а також переглянути дату та джерело додавання контакту.

Контактні дані

Далі відображаються контактні дані клієнта. За необхідності ви можете змінити номер телефону, email адресу та профіль у вибраному месенджері для зв'язку з клієнтом.

Якщо у вас декілька номерів телефонів або електронних адрес підписника, ви можете обрати один зі списку як основний. Це допоможе менеджеру орієнтуватись серед декількох контактів, а також надасть змогу обмежити кількість відправлених повідомлень в A360, які стосуються подій в CRM.

Для цього натисніть на поле, де у вас вказано декілька контактів, відмітьте який з них основний та натисніть «Зберегти» (Save).

За замовчуванням, перший доданий контакт буде головним.

Відповідальний

Також ви можете змінити відповідального за контакт зі списку запрошених користувачів.

Читайте також: «Як керувати відповідальними».

Атрибути

Далі є атрибути для контакту. Ви можете додати необхідну інформацію щодо контакту, щоб потім надсилати персоналізовані email, SMS та повідомлення через чат-боти. Для цього введіть або виберіть значення напроти потрібного атрибута контакту або створіть нове.

Читайте також: «Як керувати атрибутами контактів».

Якщо відвідувач перейшов на сайт за посиланням з UTM-міткою, а потім здійснив оплату, заповнив форму підписки на сайті SendPulse чи зареєструвався на курс, створений на платформі «EDU» — ці мітки будуть передані в поля контакту.

Файл

Ви можете додати нові файли, або керувати завантаженими. Натисніть на іконку редагування, щоб керувати файлом після завантаження.

Завантажити Завантажити файл на пристрій.
Показати в папці Показати, де розташований файл у сховищі SendPulse.
Прибрати із контакта Видалити цей файл із цього контакта, але не зі сховища SendPulse.
Видалити Видалити цей файл із контакта та сховища SendPulse.

Історія та коментарі

Праворуч на вкладці «Історія» (History) можна залишати коментарі до контакту, тегати інших учасників та прикріплювати коментарі. Нижче наведено історію роботи з контактом, участь в угодах з усіма коментарями. Ви можете вибрати відображення всієї історії або відображення лише коментарів.

Читайте докладніше: «Як працювати з історією контакту та коментарями».

Угоди

На вкладці «Угоди» (Deals) відображається список угод, пов'язаних із вибраним контактом. Щоб додати нову угоду для обраного контакту, натисніть «Додати угоду».

Введіть назву угоди, суму, виберіть відповідального, етап воронки та тип угоди. За потреби створіть нові поля. Натисніть «Додати угоду».

Читайте докладніше «Як працювати з угодами».

Задачі

У вкладці «Завдання» (Tasks) ви можете переглядати підвʼязані до контакту завдання або створити нову.

Введіть назву, виберіть відповідального, заповніть основні дані по задачі та натисніть «Додати задачу» (Add task).

Читайте докладніше: «Як створити задачу» та «Як працювати із задачами».

Завдання з'явиться у картці контакту, у ній буде вказано назву, статус на дошці завдань, терміни виконання та відповідальний. Щоб відредагувати завдання або переглянути картку, натисніть на неї.

Щоб відв'язати завдання, натисніть іконку роз'єднання навпроти назви завдання.

Платежі

На вкладці «Платежі» (Payments) ви можете переглянути інформацію щодо платежів контакту: платіжну систему, суму, опис, статус та дату.

Усі статуси платежу надаються обраною платіжною системою. За більш детальною інформацією рекомендуємо звертатись до підтримки платіжної системи.

Читайте детальніше: «Джерела автоматичного додавання угод: Платежі».

Також ви можете генерувати посилання для оплати та ділитись ними з клієнтами.

Читайте докладніше: «Як генерувати посилання для оплати в CRM».

Дзвінки

У вкладці «Дзвінки» (Calls) можна переглянути такі дані активності по клієнту: дата і час дзвінків, тривалість, тип (вхідні, вихідні, пропущені), запис дзвінка та менеджер, який взаємодіяв з клієнтом.

Читайте також: «Як підключити телефонію Binotel до CRM».

Курси

На вкладці «Курси» (Courses) відображаються курси, на які реєструвався контакт, прогрес проходження курсів, а також курси, які він уже пройшов.

Читайте також: «Як переглядати інформацію про студентів».

На вкладці «Пошта» (Email) ви можете підключити адресу клієнта до CRM.

Вкладка «Пошта» (Email) зараз у розробці.

Як перейти на сторінку контакту

Також ви можете перейти на сторінку контакту, щоб переглянути детальну інформацію або редагувати його дані.

Для цього виберіть контакт і натисніть на «Деталі контакту» (Contact details).

Зліва можна переглянути або змінити ім'я та прізвище, контактні дані, вибрати нового відповідального, переглянути та редагувати атрибути контакту.

Праворуч на вкладках «Історія» (History), «Угоди» (Deals), «Завдання» (Tasks), «Оплата» (Payments) «Пошта» (Email), «Дзвінки» (Сalls) та «Курси» (Courses), ви можете переглядати та робити ті самі дії, які розглянули у попередньому розділі.

Як зв'язатися з контактом

Ви можете зв'язатися з контактом безпосередньо з контактної картки через чат-бота або відправити листа.

Кнопка «Відкрити чат» (Open chat) буде доступна, якщо джерелом контакту в списку був певний чат-бот*. Тоді ви зможете натиснути «Відкрити чат» (Open chat) та перейти до спілкування в чаті.

Також ви можете надіслати листа через поштову програму на адресу контакту — для цього натисніть «Відправити лист» (Send email).

*На скриншоті показано приклад об'єднаного контакту, переданого із сервісів «EDU» та «Чат-боти».

Якщо ви налаштували передачу контактів в адресну книгу, то можна налаштувати автоматичні розсилки та відправляти різні емейли в залежності від змінних контакту.

Також ви можете створити авторозсилку з стартом або дією «Створення угоди» (Create deal) або «Зміна статусу» (Change deal stage).

Читайте детальніше: «Як надіслати повідомлення за подією в CRM».

Як налаштувати контакти

Щоб налаштувати контакти, перейдіть до розділу «Контакти» (Contacts) і натисніть «Налаштування» (Settings).

Ви можете вибрати відповідального за автоматично додані контакти, а також налаштувати поля та теги контактів.

Як експортувати контакти

Ви можете експортувати контакти вручну або налаштувати автоматичний експорт усіх створених контактів до адресної книги для створення масових або автоматичних розсилок.

Читайте докладніше: «Як експортувати контакти»

Як заблокувати та розблокувати контакт з EDU

Контакти студентів з розділу «EDU» можна заблокувати — тоді вони не зможуть знову реєструватися та проходити ваші курси. Також заблоковані студенти не враховуються у тарифному плані.

Після того, як ви заблокуєте студента, інформацію про проходження курсу буде видалено з картки контакту у розділі «CRM», а також його буде видалено зі списку студентів у розділі «EDU». У кабінеті студента не відображатиметься курс і він не зможе зареєструватися на нього через сайт реєстрації.

Якщо після розблокування студента потрібно додати його на курс, надішліть йому запрошення вручну через особистий кабінет.

Щоб заблокувати студента, відкрийте його картку та перейдіть у вкладку «Курси» (Courses). Натисніть кнопку «Заблокувати» (Block). Потім підтвердьте дію у наступному вікні.

Щоб розблокувати студента або переглянути список заблокованих контактів, перейдіть у вкладку «Заблоковані студенти» (Blocked students). Також за допомогою фільтру ви можете вибрати студентів за певними параметрами.

Знайдіть контакт і натисніть «Розблокувати» (Unblock).

Також можна розблокувати кілька студентів. Для цього позначте їх галочкою та натисніть кнопку «Розблокувати» (Unblock), потім підтвердіть дію.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як працювати з контактами"

  Оцінка: 4 / 5

  Далі

  Як працювати з історією контакту та коментарями

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні