Конструктор курсу

Як створити курс з тестом за допомогою блокового конструктора

 • Як створити курс

  Оновлено: 22.02.2024

  За допомогою платформи для курсів SendPulse можна створювати курси будь-якого формату: відеоуроки, аудіоуроки, текстові уроки, а також додавати файли та тести для підтвердження успішного проходження курсу.

 • Як створити урок

  Оновлено: 01.03.2024

  За допомогою блочного конструктора уроків ви можете створити урок із різних медійних матеріалів. Використовуйте різноманітний контент для передачі знань та кращого сприйняття інформації: аудіо та відеолекції, текстові інструкції, пам'ятки в документах, доступних для скачування, приклади робіт і так далі.

 • Як створити розділ

  Оновлено: 01.03.2024

  Діліть уроки на розділи, щоб краще структурувати знання.

 • Як створити тест

  Оновлено: 01.03.2024

  Ви можете розробити тест, щоб оцінити знання та набуті навички студентів за кожен пройдений розділ курсу. Налаштуйте сторінку тесту, додайте запитання та інші медійні матеріали та встановіть бал за кожну правильну відповідь.

 • Як створити LMS проєкт

  Оновлено: 22.02.2024

  У SendPulse ви можете організувати навчальний онлайн-простір для команди, клієнтів та партнерів, щоб ознайомити з вашим продуктом чи системою. LMS допоможе адаптуватися в компанії, вивчити продукт або покращити свої знання та навички.

 • Як налаштувати програму курсу

  Оновлено: 22.02.2024

  Ви можете налаштувати список уроків, який відображатиметься для студентів в кабінеті студента. У такому порядку студентам буде доступне відкриття уроків при настанні дати старту курсу.

 • Як додати до курсу стоп-уроки

  Оновлено: 21.02.2024

  Стоп-урок — це контрольна точка курсу, якщо студент його не виконає, то не пройде далі.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні