Як додати до курсу стоп-уроки

Доступно на платному тарифі

«Стоп-урок» — це контрольна точка курсу, якщо студент його не виконає, то не пройде далі.

У статті розглянемо, для чого потрібні стоп-уроки та які елементи курсу можуть виконувати їх функції.

Навіщо використовувати стоп-уроки

Такі контрольні завдання дозволяють відстежити прогрес студентів, регулюють послідовність засвоєння матеріалу та швидкість просування по курсу.

Стоп-уроки корисні й методистам. Вони наочно показують авторам курсу, яким моментам потрібно приділяти більше уваги розробки теоретичної частини.

При цьому стоп-уроків як атестацій не має бути багато. Їхня кількість регулюється структурою викладу матеріалу, а також вашими можливостями, оскільки контрольні роботи вимагають перевірки та зворотного зв'язку.

Налаштування лінійного проходження курсу

Якщо для курсу важлива поетапність та контроль прогресу, вам знадобиться налаштувати лінійне проходження та додати логічні елементи контролю як стоп-уроки.

Перейдіть у вкладку «Налаштування» (Settings) та у розділі «Порядок проходження курсу» (Course lesson flow) виберіть опцію "Новий урок доступний після проходження попереднього" (A new lesson becomes available after completing the previous lesson). Тепер студенти не зможуть перейти до наступних блоків без оцінки проходження етапу.

Докладніше у розділі: «Порядок проходження курсу».

Елементи, які можуть стати стоп-уроками

Угода користувача

Вам можуть знадобитися документи, з якими студентам потрібно ознайомитися перед стартом курсу та у явній формі висловити свою згоду. Це може бути політика конфіденційності, умови використання сайту, зведення правил навчання та інші.

Якщо ви поставите їх на початок лінійного курсу, студенти зможуть перейти до навчальних матеріалів лише після того, як прочитають тексти та відзначать їх як пройдені, таким чином погоджуючись із прийнятими правилами.

Контрольні завдання

Завдання — це внутрішні частини уроків, тому, щоб додати нове, вам потрібно створити або вибрати наявний урок і додати елемент «Завдання» (Homework) у конструкторі.

Зверніть увагу, що для таких завдань повинна бути вимкнена функція «Автоприймання відповідей» (Auto-accept answers), тому для їх перевірки потрібно буде перейти до розділу «Відповіді на завдання».

Контрольні тестування

Ще одним елементом, без проходження якого не будуть доступні наступні блоки з теорією, може стати Тест.

Ви можете додати новий тест на сторінці огляду курсу, вибравши в меню опцію «Додати тест» або ж перейти до його створення в конструкторі.

У налаштуваннях тесту обов'язково встановіть мінімальну кількість балів, необхідну для успішного проходження (Score for passing the test), щоб переконатися, що студент засвоїв матеріал.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як додати до курсу стоп-уроки"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні