Як налаштувати параметри навчання

У цій статті розповімо, як налаштувати загальні параметри курсу, а також формат навчання та доступ до нього.

Щоб налаштувати параметри навчання, перейдіть до потрібного курсу та натисніть Налаштування (Settings).

Перейдіть до потрібної вкладки. У вкладці Загальні ви можете налаштувати різні параметри навчання та зовнішнього вигляду курсу. У вкладці Доступ та вартість вибрати дати проходження курсу та налаштувати опції оплати.

Загальні

Прев'ю для курсу

Відображає обкладинку курсу у кабінеті студента у вкладці Курси. Натисніть Вибрати (Select) та завантажте картинку. Рекомендований розмір зображення 620x220px.

Порядок проходження курсу

Визначає умови доступу до наступних уроків. Ви можете вибрати такі умови:

Доступ до всіх уроків відразу (Access to all lessons at once) Нелінійне проходження курсу. Студент може дивитися уроки у зручному для нього порядку.
Новий урок доступний після проходження попереднього (A new lesson becomes available after completing the previous lesson) Лінійне проходження курсу. Студент може дивитися уроки лише в тому порядку, в якому ви налаштували програму курсу, та після перегляду або складання тесту за попередній розділ.

Умови завершення курсу

Визначає умови для успішного проходження курсу та отримання сертифіката. Ви можете вибрати такі умови:

Студент закінчив усі уроки (Complete all lessons) Студент переглянув уроки курсу і відзначив у кожному уроці, що завершив їх.
Студент закінчив усі уроки та склав тести (Complete all lessons and pass the tests) Студент подивився всі уроки курсу, зазначив у кожному уроці, що завершив їх, та успішно здав кожен тест на прохідний бал.
Студент здав тести (Pass the tests) Студент успішно склав кожен тест на прохідний бал. Завершення всіх уроків є необов'язковим.
Без завершення (Without completion) Студентам на курсі не буде автоматично надавати статус Завершено після проходження уроків чи тестів.

Використовуйте якщо потрібно створювати та публікувати уроки тільки в міру їх готовності.

Після завершення програми курсу ви можете змінити умову проходження, щоб студенти могли отримати статус Завершено та забрати сертифікат.

Якщо ви вибрали опції Закінчив усі уроки та здав тести або Здав тести, проходження курсу буде зараховано тим, хто здав кожен із тестів на мінімальний бал.

Кількість балів за кожну правильну відповідь та мінімальний бал для успішного проходження можна вибрати у налаштування тесту.

Сертифікат

Після закінчення курсу ви можете видавати сертифікат про успішне проходження курсу.

У сертифікаті ви додаєте назву курсу, викладачів курсу та дату його отримання.

Для одного курсу можна обирати декілька сертифікатів, як завантажених, так і створених. Тоді студент отримає одразу всі сертифікати після проходження.

Переведіть тумблер у положення Увімкнено, щоб активувати автоматичну видачу сертифіката після виконання умов курсу.

Переведіть тумблер у положення Вимкнено, щоб не видавати студентам сертифікат

Виберіть, який видавати сертифікат: сертифікат за шаблоном, створеним у конструкторі в розділі Сертифікати, або ваш унікальний сертифікат, створений у зручній для вас програмі (доступно на платному тарифі).

Читайте також: Як створити сертифікат і Як завантажити унікальний сертифікат.

Мова курсу

Виберіть мову курсу, якою надсилатимуться системні листи та відображатиметься контент сайту для реєстрації на курс.

Вибір мови курсу не завадить студентам налаштувати зручну їм мову інтерфейсу в налаштуваннях свого кабінету.

Категорія курсу

Виберіть одну або кілька категорій для курсу. Категоризація допоможе структурувати курси для учнів у їхньому особистому кабінеті.

Щоб вибрати підкатегорію, проведіть мишкою по категорії, в якій ви хочете вибрати підкатегорію.

За замовчуванням, кожен курс створюється без категорії.

Збирати відгуки та оцінки

Використовується для збору та відображення відгуків та оцінок студентів.

Щоб активувати збір відгуків, перемкніть тумблер у положення Увімкнено. Якщо збір увімкнено, відгуки та оцінки будуть відображатися в кабінеті курсу — у вкладці Відгуки.

Щоб активувати відображення відгуків студентам, поставте галочку та виберіть, які відгуки показувати: всі, 3 зірки та вище, 4 зірки та вище або 5 зірок та вище.

Якщо увімкнено відображення відгуків, вони будуть відображатися в кабінеті студента. Також їх можна виводити на сторінку результату та на сайт реєстрації на курс, якщо додати віджет відгуків.

За замовчуванням збір відгуків та оцінок увімкнено.

Якщо його вимкнено, у картці студента не буде інформації про оцінювання, а в кабінеті студента — функціонала показу та збору оцінок. Також ви не зможете додати цей віджет на сайт реєстрації на курс.

Рекомендації курсу

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

Використовується для додавання до кабінету студента пов'язаних курсів, які можуть бути цікавими.

Виберіть, де відображати рекомендації:

Інші курси на сторінці результатів після проходження курсів (other cousers on the result page after course completion) Вибраний курс відобразиться на сторінці результатів завершення курсу після проходження умов програми.

Виберіть курс, який відображатиметься. Ви можете вибрати курс тільки на тому ж домені, як і поточний курс.

Цей курс у розділі«Рекомендовані курси»кабінеті студента (this couse in the “My courses” student account tab) Поточний курс відобразиться на головній сторінці в кабінеті студента у вкладці Рекомендовані курси незалежно від того, почав він курс чи ні.
Цей курс у розділі «Всі курси» кабінет студента (this couse in the “All courses” student account tab) Поточний курс відобразиться на головній сторінці у кабінеті студента у вкладці Усі курси, незалежно від того, розпочав він курс чи ні.

Наприклад, якщо ваш курс присвячений темі «Основи програмування на Python», то пов'язаними курсами можуть бути «Просунутий курс Python» або «Курс з розробки веб-додатків на Python». Ця опція допомагає студентам швидко знайти інші навчальні програми, які можуть зацікавити їх та допомогти їм покращити свої навички.

Нумерація уроків

Визначає, як відображати назву уроків у програмі курсу. Ви можете вибрати такі опції:

Нумерувати (With numbers) Перед кожною назвою уроку автоматично поставляться цифри. Перша цифра – номер розділу та друга цифра – порядковий номер уроку всередині розділу.
Не нумерувати (Without numbers) Не додає цифр до назви уроку. Назва відображається так, як ви додасте її в конструкторі.

Програма курсу

Визначає, як показувати структуру курса у кабінеті студента. Ви можете вибрати такі опції:

Розгорнути (Expand) Всі розділи курсу будуть розгорнуті. Студент може переглядати всі уроки, матеріали та інші ресурси, які доступні в межах кожного розділу.
Згорнути (Collapse)

Всі розділи курсу будуть згорнуті. Щоб переглянути уроки, тести та інші матеріали, студентові необхідно розгорнути кожен розділ окремо.

Використовуйте для більш зручної навігації за розділами, якщо у вас багато уроків.

За замовчуванням обрано опцію Розгорнути (Expand). Налаштування не застосовується для мобільного додатку.

Email адреса відправника SMTP

Ви можете вибрати email адресу, від якої надсилати автоматичні системні листи студентам, повідомляючи про різні події з моменту запису на курс та до закінчення навчання.

Перед тим, як вибрати адресу в налаштуваннях курсу, вам потрібно додати цю адресу в SMTP сервісі у вкладці Налаштування SMTP > Домени відправки.

Читайте детальніше: Як додати адресу відправника.

Доступ та вартість

Формат проходження курсу

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

Ви можете змінювати формат курсу тільки для неактивних курсів. Щоб зупинити навчання, перейдіть на головну сторінку курсу та виберіть Дії > Зупинити курс.

Виберіть умову проходження курсу за часом:

Вільно (Open-ended) Студенти можуть проходити курс у будь-який час незалежно від дат.
За датами (Specific dates) Студенти можуть проходити курс лише у вказаний проміжок часу*.

Встановіть дату та час старту та закінчення курсу. Виберіть часовий пояс, за яким можна визначити час.

Вибирати дату закінчення курсу необов'язково. Ви можете вибрати лише дату відкладеного курсу.

*До та після зазначених дат студентам не відображатимуться уроки та тест для проходження курсу. До початку занять студенти в кабінеті студента зможуть бачити лише дату та час запуску курсу, опис та структуру уроків.

Обмеження часу проходження курсу

Виберіть період, за який студент може завершити навчання:

Не обмежувати (No limits) Студенти можуть проходити курс будь-якого проміжку часу, незалежно від дат або обмеження за кількістю днів.
Обмежити у днях (Limit in days) Студенти можуть пройти програму за виділений проміжок днів. При виборі цієї опції додайте кількість днів, протягом яких студент повинен завершити курс від моменту реєстрації на курс.

Відлік днів починається з моменту запису студента на курс (для нових студентів) або зі збереження налаштувань (для існуючих).

Обмежити доступ можна на період від 1 до 999 календарних днів.

Обмежити до дати (Limit until date) Студенти можуть пройти курс до вибраної дати. Якщо вибрано цю опцію, виберіть дату, до якої студент повинен завершити навчання.

Далі відзначте, на кого поширюється обмеження:

Всіх студентів (Усі учні) На всіх, хто проходить програму, або тільки зареєструвався на нього.
Нових студентів (Нові студенти) Тільки для тих, хто зареєструється на курс після збереження налаштувань доступу.

Студенти платних курсів можуть відновити доступ навіть після проходження програми з обмеженням часу — для цього студент має знову сплатити курс. Тоді доступ буде надано знову – на кількість днів, передбачених у налаштуваннях.

Коли відведений час доступу закінчиться, курс залишиться активним, але студент не зможе до нього зайти.

Курс може закінчитися раніше, ніж термін доступу, якщо дата закінчення курсу коштує раніше ніж обраний період доступу до програми.

Вартість курсу

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

Після запуску навчання ви не можете змінити вартість курсу з Безкоштовно на Платно і навпаки.

Виберіть умову доступу за вартістю:

Безкоштовно (Free) Студенту відкрито доступ до курсів без оплати.
Платно (Paid) Студент може проходити курс лише після оплати.

Виберіть платіжну систему та введіть суму за курс навпроти методу оплати.

Показуються всі підключені методи оплати у розділі Прийом оплат. Змінити валюту прийому оплати ви можете у розділі Налаштування акаунту > Загальні.

Ви також можете додати сторінку, куди користувач буде перенаправлений після оплати та створювати угоди у CRM для кожного студента, який ініціював оплату.

Читайте детальніше: Як налаштувати параметри оплати.

У платних курсах ви можете перевірити статус оплати студента ви можете у вкладці Журнал під назвою студента. Статус може бути Сплачено або Не оплачений.

Додаткову інформацію про всі платежі за курси можна переглянути в розділі Статистика > Платежі.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як налаштувати параметри навчання"

    Оцінка: 4 / 5 (9)

    Далі

    Як працювати з промокодами

    Популярне в нашому блозі

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні