Як додати викладача

Ви можете додати користувачів, які будуть займатися проходження курсів студентами: стежити за прогресом студентів, налаштовувати уроки, створювати тести, створювати сертифікати та відповідати на запитання. Також викладачі відображаються на сторінці курсу та в сертифікаті.

За замовчуванням на курсі один викладач — користувач, який створив курс. На платному тарифі ви можете додавати більше викладачів відповідно до вашого тарифу.

Щоб призначити іншого користувача викладачем курсу, вам потрібно спочатку запросити користувача і надати йому доступ до свого облікового запису.

Які права передбачені для викладача

Менеджер CRM/EDU (Інвайтер) — стандартна роль в акаунті SendPulse для керування даними в CRM і EDU без доступу до інших сервісів.

Всі користувачі з роллю Менеджер CRM/EDU (Інвайтер) автоматично будуть мати доступ до курсів вашого акаунту і зазначатись як інструктори.

Сервіс Права
CRM Перегляд, створення, редагування та видалення угод, завдань, воронок, дошок задач, задач та інтеграцій.
EDU Перегляд, створення, редагування та видалення курсів й сертифікатів.

На платному тарифі ви можете додавати більше викладачів відповідно до вашого тарифного плану

Якщо ви хочете налаштувати особливі права для користувачів, відмінні від стандартної ролі, створіть кастомну з усіма необхідними правами.

Читайте докладніше: «Як створити кастомну роль».

Як додати викладача курсу

Ви можете додати інструкторів безпосередньо в конструкторі курсів або в налаштуваннях акаунту.

У конструкторі курсів

Розгорніть потрібний курс та натисніть на значок інструкторів під назвою. Натисніть «Запросити нового користувача» (Invite a new user).

Ви будете перенаправлені у розділ налаштувань акаунту «Команда», де зможете запросити користувача на роль. Як це зробити читайте в наступному розділі.

У налаштуваннях акаунту

Також ви можете додати користувача та призначити йому роль у налаштуваннях акаунту.

Перейдіть до розділу «Налаштування облікового запису» (Account settings) > «Команда» (Team). Натисніть кнопку «Запросити користувача» (Invite a new user).

Читайте докладніше: «Як керувати ролями користувачів».

Заповніть персональні дані користувача та в полі «Роль» оберіть «Менеджер CRM/EDU (Інвайтер)» або кастомну роль.

Також в розділі «EDU» ви можете обмежити доступ до певних курсів. Для цього в полі «Курси» оберіть один зі списку.

Натисніть «Надіслати запрошення» (Send invitation) та дочекайтесь, поки користувач підтвердить запрошення через вказану пошту. Після цього користувача буде додано як інструктора до всіх ваших курсів.

Як редагувати інформацію про викладача

Ім'я, прізвище та номер телефону викладача можна змінити в налаштуваннях запрошеного користувача. Перейдіть до «Налаштування акаунта» > «Команда». Навпроти потрібного викладача натисніть на три точки та виберіть «Редагувати». У полі «Ім'я» змініть ім'я.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як додати викладача"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні