Як додати адресу відправника

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

Комунікація зі студентами налагоджена через email канал — студентам на вказану адресу надсилається лист-запрошення на реєстрацію, дані для входу в особистий кабінет, нагадування про початок курсу та оплату за курс, оновлення уроку, видачу сертифіката та інші повідомлення.

За замовчуванням листи надсилаються від courses@sendpulse.academy або courses@sendpulse.online, залежно від того, який домен ви використовували під час створення курсу.

Ви можете додати свій email та надсилати листи від нього. Список відправників формується з адрес у SMTP акаунті.

На відправку листів діють обмеження трафіку згідно з обраним тарифом у сервісі SMTP. Тому радимо заздалегідь оцінити, яку кількість листів вам необхідно буде надсилати на годину і на добу, і підключити потрібний тариф.

Читайте докладніше про тарифікацію системних листів: «Які листи надсилаються студентам».

У статті розглянемо, як додати свою адресу відправника до SMTP та вибрати її для курсу.

Як додати адресу відправника до SMTP

Перейдіть до розділу SMTP, заповніть анкету користувача та дочекайтеся схвалення анкети, якщо у вас ще не був активований розділ SMTP.

Читайте докладніше: «Як розпочати роботу з SMTP».

Після активації анкети ви отримаєте email на пошту та на сторінці зникне напис «Ваша анкета знаходиться на модерації».

Перейдіть на вкладку «Налаштування SMTP» (SMTP settings) > «Трекінг» (Tracking) та натисніть «Додати Email відправника» (Add a "FROM" email address).

Введіть адресу відправника на корпоративному домені. На вказану адресу прийде лист з посиланням на підтвердження адреси.

Після підтвердження новий email адреса з'явиться у списку доступних доменів.

Ви можете додавати ту кількість адрес або доменів, яка дозволяє ваш тарифний план у SMTP. Дивіться обмеження під час надсилання листів через SMTP сервіс у таблиці у вкладці «Домени».

Наприклад, на безкоштовному тарифі ви можете додати до двох адрес відправника. А на тарифі «Щомісячна передплата 25 000» ви можете додати необмежену кількість адрес відправника на п'яти доменах.

Для підвищення доставки вхідних рекомендуємо також налаштувати DKIM і SPF записи для цього домену.

Докладніше: «Як налаштувати DKIM підпис» та «Як налаштувати запис SPF».

Як додати адресу відправника для курсу

Перейдіть до потрібного курсу у вкладці «Налаштування» (Settings). У налаштуванні «Адреса відправника» (Sender’s email address) виберіть потрібну адресу.

Зверніть увагу: щоб потрібний email відобразився у списку, потрібно його додати та підтвердити через SMTP сервіс, як описано в першому кроці.

Також вам потрібно додати свій домен в налаштуваннях сайту. Додавання своєї корпоративної адреси не доступне без додавання свого домену для сайту реєстрації на курс та кабінет студента.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як додати адресу відправника"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні