Як створити попап лаунчер

Лаунчер — це невеликий попап, який після натискання запускає певну дію, наприклад, відкриття іншого попапу або сторінки сайту. З його допомогою ви можете не відволікати користувачів сайту великими попапами, водночас залишити можливість для рекламної інтеграції чи сповіщень.

Розглянемо, як створити та налаштувати лаунчер.

Створіть попап типу «Лаунчер»

Перейдіть до потрібного проєкту та натисніть «Створити попап» (Create pop-up).

Читайте більше: «Як створити розумний попап».

Натисніть на тип попапу «Лаунчер» (Launcher) та виберіть шаблон, який найбільше підходить за дизайном під ваші цілі.

Налаштуйте зовнішній вигляд

Ви можете додати текст та завантажити потрібне зображення: активуйте відповідні опції — «Текст» (Text) та/або «Додати зображення» (Add image). 

Для текстової частини введіть текст до 120 символів та відформатуйте його. Ви можете додавати посилання та емодзі.

Щоб завантажити зображення, виберіть зображення з файлового менеджера. Ви можете додати файл до 5 МБ у форматах GIF, IPG, IPEG або PNG. Після завантаження зображення автоматично підлаштовується до вибраного розміру попапа.

Ще можна налаштувати дизайн попапу за допомогою таких полів:

  • «Положення зображення» (Image position) — вибрати положення тексту відносно картинки.
  • «Колір фону» (Background color) — задати колір фону для тексту.
  • «Положення» (Location) — вирівняти лаунчер відносно сторінки сайту.
  • «Контур» (Outline) — налаштувати скруглення та лінію границі.

За допомогою скруглення ви можете задати форму лаунчеру. Якщо прибрати текст і зробити закруглення 30 — вийде круглий лаунчер, тоді як закруглення 0 забезпечує квадратну форму.

Виберіть головну дію

Для такого типу попапу ви можете вибрати дві дії: відкриття іншого попапу та перенаправлення відвідувача на іншу сторінку сайту.

Відкриття іншого попапу

У полі «Головна дія» (Target action) виберіть «Відкривати попап» (Open popup), у полі «Виберіть попап» (Choose a popup) — потрібний попап із випадного списку. Цей попап і відкриватиметься і після натискання на лаунчер.

Також ви можете підключити лаунчер через основний попап. Для цього відкрийте попап іншого типу чи створіть новий у рамках вашого проєкту та в полі «Виберіть лаунчер» (Choose launcher) виберіть саме його.

Лаунчер можна вибрати тільки за умови, якщо в цьому проєкті є такий тип попапу.

Відкриття іншої сторінки сайту

У полі «Головна дія» (Target action) виберіть «Посилання» (Link). У полі «Введіть посилання» (Enter link) додайте посилання на сторінку, куди буде скерований користувач після натискання на лаунчер.

Якщо хочете, щоб сторінка відкривалась у новому вікні, поставте галочку навпроти «Відкрити в новому вікні» (Open in new window).

Натисніть «Зберегти» (Save).

Налаштуйте умови показу

У наступній вкладці «Умови відображення» (Display conditions) ви можете налаштувати умови показу попапу.

Якщо вибрали дію з відкриттям іншого попапу, ви можете налаштувати окремі умови для попапів. Лаунчер може бути на сторінці постійно, а пов’язаний попап — з’являтися після декількох хвилин перебування відвідувача на сторінці. Таки ви однаково покажете основний попап, навіть без кліку на лаунчер, але водночас не будете одразу відвертати увагу читача.

Читайте докладніше: «Сценарії показу».

Натисніть «Зберегти та закрити» (Save and close), щоб опублікувати лаунчер на сайті.

Переглядайте статистику

Щоб переглянути статистику попапу, перейдіть до вкладки «Статистика». Ви можете переглянути дві метрики: перегляди та кліки.

Якщо ви хочете дізнатися статистику попапу типу «Лаунчер», який запускає інший попап, треба окремо переглядати кількість кліків і переглядів лаунчера та дії з попапом. Для цього необхідно переключатися між пов’язаними попами в проєкті та заходити у вкладку «Статистика».

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як створити попап лаунчер"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні