Елемент Карусель в чат-ботах

Використовується для демонстрації інформації у каруселі до 10 карток. Наприклад, може використовуватися для показу різних товарів. На кожну картку можна додати зображення, заголовок і кнопку.

Залежно від можливостей каналу боту підтримується в Telegram, Instagram та Facebook. Для додавання карток у WhatsApp бот вам потрібно попередньо реєструвати товари у Facebook. Докладніше: Як додати картку товару у чат-боті WhatsApp

Також ви можете створювати картки в елементі API запит.

В елементі Повідомлення натисніть + Додати (Add) та виберіть Карусель (Carousel).

Початково в елементі Повідомлення вже є елемент Текст. Додайте елемент Карусель (Картка) і після цього зможете видалити елемент Текст – для цього наведіть з правої сторони від елементу й натисніть на знак кошика.

Заповніть картку:

Зображення Натисніть Вибрати файл та завантажте зображення. Ви можете додати зображення в форматі PNG, IPG та розміром до 2 MB.
Заголовок Введіть текст до 32 символів. Ви також можете додавати емодзі.
Опис Введіть текст до 80 символів. Ви також можете додавати емодзі.
Кнопка Натисніть + Додати кнопку (Add button), введіть текст та виберіть тип кнопки. Заповніть поля відповідно до типу кнопки та натисніть Додати (Add), щоб зберегти налаштування кнопки.

Щоб додати нову картку до каруселі, натисніть на значок + з правої сторони. Всього ви можете додати до 10 карток в одному елементі Повідомлення. Щоб видалити картку, натисніть на значок хрестика з лівої сторони.

Після налаштування елементу натисніть Застосувати (Apply), щоб зберегти зміни до елементу.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Елемент Карусель в чат-ботах"

  Оцінка: 5 / 5 (5)

  Назад

  Елемент Швидкі відповіді в чат-ботах

  Далі

  Елемент Кнопка в чат-ботах

  Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно