Як підключити платіжну систему LiqPay

Ви можете додавати кнопку оплати в чат-боти та на лендінги, щоб приймати онлайн-платежі користувачів на ваш обліковий запис LiqPay. Щоб інтегрувати LiqPay з SendPulse, вам знадобиться створити та активувати обліковий запис LiqPay, скопіювати приватний та публічний ключі та вставити їх для авторизації в SendPulse.

Створіть обліковий запис у LiqPay

Ввійдіть до вашого особистого кабінету або зареєструйте новий облідовий запис на сайті LiqPay. Для цього введіть свій номер телефону та підтвердіть вхід через СМС або у додатку Приват24. Також ви можете відразу відсканувати QR-код у додатку Приват24.

Після підтвердження введіть назву та email адресу вашої компанії. Натисніть кнопку Створити магазин (Create a shop).

Після створення облікового запису ви отримаєте підтвердження реєстрації на пошту.

Зверніть увагу, що відразу після реєстрації вам будуть доступні тільки тестові sandbox ключі. Реальне списання та зарахування коштів при їх використанні не проводиться. Щоб отримати бойові ключі для платежів, активуйте компанію.

Активуйте компанію

Далі вам необхідно надати інформацію про вашу компанію, вказати реквізити для отримання коштів, вибрати категорію товарів та послуг та завантажити документи, що підтверджують.

Для цього в особистому кабінеті перейдіть у вкладку Активація компанії, введіть дані про ваш бізнес і натисніть Подати заявку на активацію (Apply for activation).

Процес активації триває від 30 хвилин до 24 годин. При зміні статусу заявки ви отримаєте повідомлення у Приват24, а також у розділі повідомлень LiqPay.

Скопіюйте ключі у LiqPay

Після активації компанії перейдіть на головну сторінку. Скопіюйте значення публічного та приватного ключів.

Підключіть LiqPay до SendPulse

Увійдіть до вашого SendPulse облікового запису та перейдіть до Налаштування (Account settings) у вкладку Прийом оплат (Accept payments).

Напроти LiqPay натисніть Підключити (Connect).

Введіть значення публічного та приватного ключів у відповідні поля.

Виберіть валюту.

Натисніть Зберегти (Save).

При правильному значенні ви отримаєте повідомлення і статус підключення зміниться на Підключено.

Щоб підключити додатковий мерчант для цієї платіжної системи та вести рахунки кілька магазинів, натисніть три точки навпроти платіжної системи та виберіть Додати додатковий метод (Add one more merchant). Далі налаштуйте все за аналогією з додаванням мерчанта.

Введіть назву для додаткового мерчанта, щоб ви могли розрізняти їх. Ця назва буде доступна лише у вашому обліковому записі, клієнти її не побачать.

Тепер ви можете вибирати цю платіжну систему для кнопок оплати в чат-ботах, лендінгах та шаблонах емейл листів, а також підключити її до CRM і курсів.

Історію платежів можна переглядати у цій же вкладці. Позначте список успішно проведених операцій або помилки оплати, щоб оперативно реагувати на них.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як підключити платіжну систему LiqPay"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як підключити Fondy

  Далі

  Як підключити платіжну систему Stripe

  Популярне в нашому блозі

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні