Як підключити платіжну систему plata by mono

Ви можете додавати кнопку оплати до шаблонів повідомлень та приймати онлайн-оплати користувачів на ваш рахунок у Monobank. Щоб налаштувати інтеграцію з SendPulse, вам знадобиться доступ до бухгалтерського кабінету, а також підключений еквайринг та токен для інтеграції в SendPulse акаунті.

Підключити прийом оплат Monobank можуть тільки фізичні особи-підприємці, товариства з обмеженою відповідальністю, благодійні фонди та некомерційні громадські організації.

Підключіть еквайринг plata by mono

Еквайринг — це послуга, яка дозволяє приймати оплату платіжними картками за товари та послуги на сайтах.

Зайдіть на сайт Monobank та подайте заявку на підключення еквайрингу. Дочекайтесь підтвердження від банку.

Авторизуйтесь у своєму бухгалтерському кабінеті ФОП через мобільний додаток, де ви можете відсканувати QR-код для входу, або за допомогою номера телефону.

Після підключення еквайрингу у вас з'явиться розділ Еквайринг у лівій панелі. Натисніть Інтернет та перейдіть до цього розділу.

Отримайте токен

Натисніть Управління еквайрингом.

Згенеруйте токен та скопіюйте його.

Підключіть plata by mono до SendPulse

Увійдіть до вашого SendPulse облікового запису та перейдіть до Налаштування > Прийом оплат.

Навпроти Monobank натисніть Підключити (Connect).

За потреби змініть назву інтеграції, ведіть токен, який ви скопіювали в особистому кабінеті ФОП, та виберіть валюту.

Натисніть Зберегти (Save). При правильному значенні ви отримаєте повідомлення і статус підключення зміниться на Підключено.

Ви можете підключити додатковий мерчант для цієї платіжної системи, щоб керувати рахунками декількох магазинів. Для цього натисніть три точки навпроти платіжної системи та оберіть Додати додатковий метод (Add one more merchant). Далі налаштуйте все за аналогією із підключенням еквайрингу Monobank.

Рекомендуємо вводити іншу назву для додаткового мерчанта, щоб ви могли їх розрізняти. Ця назва буде доступна лише у вашому обліковому записі — клієнти її не побачать.

Тепер ви можете вибирати цю платіжну систему для кнопок оплати в чат-ботах, лендінгах та шаблонах емейл листів, а також підключити її до CRM і курсів.

Історію платежів можна переглядати у цій же вкладці. Позначте список успішно проведених операцій або помилки оплати, щоб оперативно реагувати на них.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як підключити платіжну систему plata by mono"

  Оцінка: 5 / 5

  Назад

  Як підключити платіжну систему Whitepay

  Далі

  Як підключити Fondy

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні