Як налаштувати передачу даних РРО в LiqРay

РРО є важливим інструментом ведення онлайн-бізнесу, який забезпечує прозорий механізм передачі даних про продаж товарів до податкової служби. Він є обов'язковим в багатьох країнах, оскільки допомагає контролювати обіг грошей, запобігати шахрайству та забезпечувати точність фінансової звітності підприємства.

В статті розглянемо, як налаштувати автоматичну передачу даних РРО в LiqPay після оплати на сайті, створеному в SendPulse.

Що таке РРО

РРО (реєстратор розрахункових операцій) — це рішення, призначене для реєстрації та зберігання інформації про грошові операції під час продажу товарів чи послуг. Воно спрощує розрахунок податків і звітування перед податковими органами.

Налаштування РРО дозволяє підприємствам простежувати обіг товарів та послуг, а також аналізувати фінансові результати.

Як працює інтеграція

Якщо ви обрали систему LiqРay як спосіб оплати на сайті, ви можете передавати дані РРО про кожний проданий товар. Таким чином, фіскалізація (передача даних до ДПС) покупок через сайт буде відбуватись автоматично.

Фіскалізації підлягають лише успішні оплати зі статусом «Success».

Для передачі товару в LiqPay з метою фіскалізації продажу вам треба додати ID (артикул) товару, наявний у LiqPay, в налаштуваннях форми оплати. Далі система буде передавати дані автоматично. Детальніше про артикули читайте в розділі «Де знайти ID товару».

Для фіскалізації є обов’язковими такі умови:

 • зареєстрована торгова точка;
 • зареєстроване програмне РРО;
 • встановлено звʼязок торгової точки та програмного РРО з компанією LiqРay;
 • відкрита зміна в РРО;
 • заповнені дані про товари.

Як підключити програмне РРО в LiqРay

Для створення РРО вам знадобиться створена компанія в LiqРay та активний SmartID. Останній ви можете отримати в Приват24.

Платіжну систему LiqРpay також має бути підключено в акаунті SendPulse, де ви створювали сайт.

Читайте також: «Як підключити платіжну систему LiqPay».

В особистому кабінеті LiqРay перейдіть до розділу «РРО» > «ПриватБанк», натисніть «Почати» та підтвердіть дію.

Після підключення програмного РРО заповніть інформацію у вкладках: «Управління податками», «Касири», «Торгові точки» та «Товари».

У розділі «Управління податками» створіть податкову ставку для ФОП, натисніть «Синхронізувати з ДПС» та введіть свій активний SmartID.

У розділі «Касири» натисніть «Створити нового касира» та заповніть форму з даними про особу, яка зареєстрована та буде взаємодіяти з РРО. Дочекайтесь обробки запиту на створення касира, а потім підключіть торгову точку. У блоці «ПРРО» необхідно відкрити зміну — це може зробити тільки особа, яка зареєстрована в ДПС.

У розділі «Торгові точки» натисніть «Створити торгову точку» та заповніть форму відповідно до реєстрації господарської одиниці у ДПС.

У розділі «Товари» створіть категорії та товари. Про це детальніше читайте в наступному розділі.

Де взяти ID товару

В LiqРay вам потрібно створити довідник товарів — сховище даних, де всі наявні товари мають унікальний артикул (ID) та належать до створеної вами категорії.

У розділі «Товари» натисніть «Створити категорію», введіть для неї назву та збережіть її.

Нову категорію буде автоматично обрано у списку, куди тепер ви зможете додати товари. Для цього натисніть «Додати товар» та заповніть картку створення товару.

Як налаштувати передачу ID товару на сайті

Перейдіть в конструктор сайтів на платформі SendPulse. Додайте форму оплати, оберіть платіжну систему LiqPay та натисніть на іконку олівця. Введіть суму оплати та активуйте перемикач «Передавати дані для РРО».

Введіть ID товару, що відповідає артикулу в LiqPay, та натисніть «Зберегти» (Save).

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як налаштувати передачу даних РРО в LiqРay"

  Оцінка: 4 / 5

  Назад

  Як покращити або згенерувати текст для сайту за допомогою AI

  Далі

  Як налаштувати передачу даних РРО в monopay

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні