Як додати метадані сайту

Ви можете налаштувати додаткову інформацію для кожної сторінки сайту та покращити індексацію вашого сайту та видачу його у пошукових запитах.

Читайте також «Як проіндексувати сайт у Google».

Перейдіть на потрібний веб-сайт. Поруч зі сторінкою, на яку ви хочете додати метадані, виберіть «Налаштування» (Settings) у меню.

Перейдіть на вкладку «SEO».

Як додати заголовок сторінки

Зверніть увагу: щоб налаштування збереглися, натисніть «Зберегти» (Save) перед закриттям вкладки.

Тег <title> (заголовок) інформує користувачів та пошукові системи про зміст сторінки.

Введений заголовок відображатиметься у користувачів у результатах пошукової видачі, у назві вкладки браузера, у назві сторінки при шарингу, у назві збереженої вкладки, сторінки в браузері або на робочому столі користувача.

Як додати опис сторінки

Тег <meta description> містить ключову інформацію про сторінку та дає користувачам та пошуковим системам більш розширене розуміння про зміст.

Введений опис буде відображатися у користувачів на сторінці видачі результатів пошукових систем (якщо не було проіндексовано інший текст усередині сторінки) та в описі сторінки під час шарингу.

Як додати ключові слова

Ключові слова — це окремі слова або поєднання слів, що характеризують зміст сайту чи окремої сторінки. Вони допомагають пошуковим роботам зрозуміти, про що сторінка чи сайт.

Пошукайте ключові слова, за якими користувачі частіше шукають інформацію або продукт, проаналізуйте вміст вашої сторінки на відповідність та введіть ці слова через кому.

Як додати картинку для перегляду

Картинка для перегляду буде відображатися під час шарингу посилання і буде візуальним доповненням до перегляду вмісту сторінки.

Зверніть увагу: якщо зображення для попереднього перегляду не вибрано, то при шарингу за промовчанням відображається перше зображення на сторінці.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як додати метадані сайту"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні