Як керувати шаблонами

У SendPulse ви можете створювати адаптивні шаблони для оповіщення підписників про якусь подію або надсилання іншої корисної інформації через email.

Ви також можете створювати папки для шаблонів, щоб організувати роботу з шаблонами за певними мітками. Наприклад, ви можете зберігати у папці всі листи, пов'язані із замовленням продукту на сайті, або розподіляти шаблони за майбутніми заходами та акціями.

У статті розглянемо, як створювати та працювати з шаблонами та папками.

Робота з шаблонами

Створення шаблону

Ви можете створити шаблон у розділі Шаблони, в розділі Контент листа під час створення листа або авторозсилки в блоці Email.

Перейдіть до розділу Шаблони та натисніть Додати шаблон (Add template).

Виберіть варіант створення шаблону: у блоковому конструкторі за вибраною структурою, завантажити свій у спрощеному редакторі або імпортувати шаблон.

Читайте докладніше: Як створити шаблон листа в конструкторі, Як створювати респонсивні листи в конструкторі листів SendPulse та Як працювати зі спрощеним редактором.

Щоб імпортувати шаблон із Gmail, натисніть на банер і встановіть собі розширення. Потім зайдіть у лист, який хочете завантажити, натисніть на іконку програми та виберіть Зберегти в SendPulse.

Докладніше: Як створювати шаблони листів за допомогою розширення Save Email Template.

Ви також можете вибрати шаблон з нашої бібліотеки та після створення копії в папці Особисті ви зможете перемістити шаблон до папки.

Відкрийте вкладку Бібліотека шаблонів і виберіть у меню Редагувати шаблон (Edit tempalte).

Докладніше: Як використовувати безкоштовні готові шаблони для розсилок та Як створювати динамічні листи за подіями на основі готових шаблонів SendPulse.

Пошук шаблону

У полі пошуку можна знайти шаблон за повною або частковою назвою шаблону. Почніть вводити текст і менеджер шаблонів автоматично почне шукати шаблони з потрібною назвою.

Перегляд шаблонів

Ви можете вибрати шаблони списком або галереєю.

Відображення галереєю зручно використовувати, щоб побачити попередні шаблони.

Відображення списком показує повну назву шаблону, а на екрані міститься більше шаблонів.

Переміщення шаблону до папки

Усі шаблони за замовчуванням створюються до кореневої папки. Щоб перемістити шаблон у створену папку, натисніть на стрілочку біля назви шаблону та виберіть у контекстному контексті меню, в яку папку його потрібно помістити.

Також можна перемістити шаблон шляхом перетягування.

Редагування шаблону

Перейдіть у вкладку Шаблони і біля назви потрібного шаблону виберіть меню Редагувати шаблон.

Зверніть увагу, що при створенні розсилки або блоку Email в а360 у менеджері розсилки створюється копія шаблону. Якщо ви редагуєте шаблон у розсилці або авторозсилці, він не змінюється в менеджері шаблонів. І навпаки, якщо ви редагуєте шаблон у менеджері шаблонів, він не змінюється в розсилці або авторозсилці. Вам потрібно буде скасувати заплановану розсилку та створити нову. Для блоку Email в а360 вам потрібно буде видалити шаблон і додати копію, що змінилася.

Видалення шаблону

Натисніть на стрілочку біля назви шаблону та виберіть у контекстному меню Видалити шаблон.

Зверніть увагу, що видалення шаблону в менеджері шаблонів не видаляє листа на базі шаблону із запланованої розсилки або блоку Email в авторозсилках.

<

Робота з папками

Створення папки

Перейдіть до розділу Шаблони > вкладка Особисті та натисніть Нова папка.

Введіть назву папки та натисніть Зберегти.

Ви також можете створювати папки всередині папок та вибудовувати архітектуру папок до трьох рівнів. Для цього виберіть папку і натисніть Нова папка всередині папки.

Переміщення папки

Щоб перемістити папку з шаблонами всередину іншої папки, натисніть три точки в правому куті папки та виберіть у контекстному меню, в яку папку помістити папку.

Також можна перемістити папку шляхом перетягування.

Змінення назви папки

Перейдіть до папки та біля назви в контекстному меню виберіть Перейменувати (Edit).

Також можна змінити назву папки у списку папок. Натисніть три точки в правому куті папки та виберіть у контекстному меню Редагувати (Edit).

Пошук папки

У полі пошуку можна знайти папку за повною або частковою назвою папки. Почніть вводити текст і менеджер шаблонів автоматично почне шукати папки з потрібною назвою.

Перегляд папок

Ви можете вибрати папки списком або галереєю.

Відображення списком показує повну назву папки, а на екрані міститься більше папок.

Видалення папки

Щоб видалити одну папку, виберіть потрібну папку та натисніть Видалити (Delete).

Зверніть увагу, що разом із папкою видаляються всі шаблони, які є у папці. Якщо потрібно зберегти шаблон, перемістіть його в іншу папку перед видаленням.

Щоб видалити кілька папок, виберіть усі папки та натисніть Видалити (Delete).

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як керувати шаблонами"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні