Як працювати зі спрощеним редактором

Для користувачів з роллю Дизайнер, Редактор, Менеджер, Супермен

У SendPulse ви можете створити шаблон листа в блоковому конструкторі або завантажити свій шаблон в HTML редакторі.

У статті розглянемо особливості завантаження шаблону та елементи редагування через панель керування.

Рекомендуємо використовувати спрощений редактор лише тим користувачам, які розуміються на HTML-коді. Якщо вам складно розібратися з тегами, ви можете створити шаблон у нашому блоковому конструкторі просто перетягуючи потрібні елементи.

Якщо вам потрібно створити шаблон з динамічним контентом, читайте статтю «Як створювати динамічні листи за подіями на основі готових шаблонів SendPulse».

Також ви можете вибрати готовий шаблон і замінити в ньому текст та картинки — детальніше про це читайте у статті «Як використовувати безкоштовні готові шаблони для розсилок».

Як завантажити свій шаблон

Перейдіть до розділу «Розсилки» (Email) > «Шаблони» (Email Templates), натисніть «Додати шаблон» (Add a Template) і виберіть «Спрощений редактор» (HTML Editor).

Введіть назву шаблону.

Додайте код шаблону

Натисніть на значок «Вихідний код» (Source code).

Введіть код шаблону. У тег <head> помістіть усі медіазапити, а в <body> — весь вміст шаблону.

Шаблон листа має бути написаний за правилами адаптивної верстки HTML для email листів. Наприклад, не рекомендується виставляти фіксовану висоту та ширину блоку, а стилі необхідно прописувати інлайново з використанням атрибуту style.

Також не використовуйте скрипти JS та не підключайте сторонні файли за допомогою тега <iframe> — поштові клієнти їх не бачать. Якщо хочете надіслати інтерактивний лист, скористайтесь технологією AMP.

Не забувайте ставити символ / в закривному тезі, - якщо його не поставити, то наступний тег сприйматиметься вкладеним у попередній.

Перевірити шаблон на правильність ви можете за допомогою сервісу HTML Email Check and Validation Tool та W3C Unicorn HTML Checker.

Читайте також: «Список підтримуваних CSS та HTML атрибутів у шаблоні листа»

Внесіть зміни до шаблону

За допомогою панелі інструментів можна працювати з текстом: вибрати шрифт, розмір і вирівнювання, виділити курсивом, напівжирним, підкресленим або закресленим, а також збільшити або зменшити відступи.

Можна також вибрати колір тексту та фону.

Щоб вставити або видалити посилання, використовуйте піктограму «Вставити/редагувати посилання» (Insert/edit link) та «Видалити посилання» (Remove link).

Щоб додати медіафайли до шаблону, натисніть «Вставити відео» (Insert video) або «Вставити/редагувати зображення» (Insert/edit image).

Ви можете додати маркований та нумерований списки до шаблону вашого листа.

Також до шаблону можна додати таблицю.

Щоб надсилати особисті листи користувачам, вставте змінні.

Щоб переглянути, як ваш шаблон буде виглядати в листі, скористайтеся функцією «Перегляд» (Preview).

Також на панелі редагування доступні такі функції: «Повернути» (Redo), «Скасувати» (Undo), «Пошук та заміна» (Find and replace), «Горизонтальна лінія» (Horizontal line), «Очистити формат» (Clear formatting), «Нижній індекс» (Subscript), «Верхній індекс» (Superscript), «Напрямок праворуч наліво» (Right to left), «Показувати блоки» (Show blocks) і «Повноекранний режим» (Fullscreen).

Завантажте зображення на сервер SendPulse

Прокрутіть вниз. Позначте, якщо хочете завантажувати зображення на сервер SendPulse.

Надішліть тестове повідомлення

 Зверніть увагу, що кожен поштовий клієнт може мати свої правила розпізнавання коду та відображення шаблону. Рекомендуємо робити тестове надсилання на свою адресу перед відправкою вашим клієнтам.

У тестових листах не працюють змінні. Якщо вам потрібно перевірити підстановку змінних, робіть розсилку на список розсилки, в якій є ваша адреса. 

Збережіть шаблон

Збережіть шаблон і використовуйте його у розсилках.

Читайте також: «Як надіслати email розсилку».

Як редагувати шаблон

Щоб редагувати існуючий шаблон, перейдіть до розділу Розсилки (Email) > Шаблони (Email Templates). Виберіть потрібний шаблон і натисніть «Редагувати шаблон» (Edit template).

Не всі шаблони можна редагувати за допомогою спрощеного редактора, наприклад, якщо ви створили шаблон у конструкторі, то він у ньому і відкриється. Ви також можете змінити деякі системні шаблони за допомогою спрощеного редактора.

Коли шаблон готовий, ви можете зберегти його як новий або перезберегти поточний з усіма змінами.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як працювати зі спрощеним редактором"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні