Навіщо активувати списки розсилки

Сервіс розсилок SendPulse дотримується антиспам політики, тому адресні книги проходять процес активації. Тобто ви повинні надати інформацію про список електронних адрес, щоб ми могли переконатися, що ви зібрали його чесним шляхом і отримали згоду на отримання розсилок від підписників.

Як відбувається активація адресних книг

Як тільки ви запустите першу розсилку на нову адресну книгу, з'явиться pop-up вікно Активація адрес (Address activation). У полі Джерело списку розсилки (Source of mailing list) виберіть джерело списку адрес.

У наступному полі опишіть докладніше джерело вашого списку розсилки і натисніть Ок.

Щоб переглянути статус надісланої розсилки, перейдіть в Мої розсилки.

Виберіть розсилку зі списку.

Перейдіть у вкладку Перегляд розсилки (Campaign overview).

Розсилка по адресній книзі, для якої було запрошено активацію email адрес, матиме статус Розсилка на модерації (Moderation).

Після успішного проходження модерації розсилка матиме статус Надіслано (Sent) або Заплановано (Scheduled) для запланованих розсилок.

Якщо ви надали докладне пояснення джерела списку адрес, модератори SendPulse можуть запросити додаткову інформацію. У такому разі, на email адресу, на яку зареєстровано ваш акаунт SendPulse, прийде лист із проханням відповісти на додаткові запитання.

Перейдіть за посиланням у листі. Ви потрапите на сторінку Історія модерацій (Moderation history), де навпроти вашої розсилки побачите статус Потрібна відповідь (Response required).

Натисніть Потрібна відповідь (Response required) та дайте відповідь на запитання модераторів.

Адресна книга не пройшла модерацію

Якщо адресна книга, за якою надсилається розсилка, не пройшла модерацію, ваша розсилка відобразиться у списку всіх розсилок зі статусом Розсилка заблокована (The campaign is blocked).

Також над списком розсилок з'явиться повідомлення про заблоковану розсилку.

Якщо ви вважаєте, що розсилка була заблокована помилково, натисніть гіперпосилання в повідомленні. Заповніть форму Розблокувати розсилку (Unlock campaign) та надішліть заявку.

Модератори SendPulse аналізують джерела ваших списків email адрес та розглядають кожну заявку протягом 24 годин у порядку черги. Якщо в процесі модерації ви запросите детальну інформацію за списками, не зволікайте з відповідями. Чим швидше ви надасте необхідні дані, тим швидше буде активовано списки адрес.

Ми просимо не ігнорувати питання, задані нашими модераторами, щоб ваша розсилка відправилась вчасно.

Також радимо ознайомитися з інформацією про те, що вважається дозволом для розсилки перед надсиланням.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Навіщо активувати списки розсилки"

    Оцінка: 4 / 5

    Далі

    Як завантажити персоналізовану адресну книгу

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні