Що таке список унікальних підписників та як він формується

Список унікальних підписників створено для того, щоб сервіс міг відстежити кількість одержувачів, яким ви надсилаєте листи протягом місяця з моменту активації тарифу «Підписка». В адресних книгах email адреси можуть дублюватися, а у списку унікальних підписників відображається кількість адрес без урахування дублікатів.

Щоб переглянути список унікальних підписників, перейдіть до розділу «Адресні книги» і натисніть «Список унікальних підписників».

Як формується список унікальних підписників у сервісі

Email адреси додаються до списку унікальних підписників після підправки по них першої email розсилки. Список оновлюється щомісяця.

Видаляючи email адресу з адресної книги, ви не видаляєте її зі списку унікальних підписників.

Ви можете видалити адресу з адресних книг, але якщо на неї вже була відправлена розсилка, то вона до кінця поточного місяця буде вважатися унікальною. Оновлення списку унікальних підписників відбувається за зміни тарифного плану.

Якщо ваш лист перевищує 1 Мбайт, унікальні підписники розраховуються по-іншому.

При відправці листа розміром 2 Mбайта система розцінює його як два листа і як дві унікальні адреси. Тобто якщо ви хочете надіслати листа вагою 2 Mбайти на базу 500 підписників, то вам буде зараховано 1000 унікальних підписників (по два за один лист).

Унікальні email адреси не повинні перевищувати кількість адрес у вашому тарифному плані.

Якщо в адресній книзі є хоча б одна нова адреса, якої немає у списку унікальних адрес, сервіс додасть її до списку унікальних адрес, і розсилка буде відправлена за умови, що кількість унікальних підписників не перевищена. У протилежному випадку SendPulse запропонує перейти на більший тариф.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Що таке список унікальних підписників та як він формується"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні