Як обрати тариф для email сервісу

Обирайте тариф у SendPulse залежно від потреб, розміру та характеру вашого бізнесу.

Щоб обрати тарифний план, вам потрібно оцінити:

  • як часто ви будете надсилати розсилки. Для розсилок раз на місяць або квартал рекомендуємо оплачувати пакет листів на рік — «Плата за відправлені», для частих розсилок одним і тим самим користувачам — «Підписка».
  • який функціонал вам потрібний. Залежно від тарифу збільшується кількість доступного функціоналу для додаткової персоналізації листів, автоматизації, аналітики та командної роботи.
  • який розмір бази чи кількість листів вам потрібно.

Тарифи за функціоналом

Для зручності, залежно від обмежень за включеними функціями, створено 4 види тарифів: Free, Standard, Pro та Enterprise.

Список функціоналу, на який діє обмеження за тарифом.

Запрошення користувачів

Якщо ви працюєте над email маркетингом командою, ви можете додавати членів команди з обмеженим доступом до адресних книг, шаблонів або аналітики. Доступно на всіх платних тарифах.

Адреси відправника 

Адреса, від якої ведуться всі масові розсилки або ланцюжки листів. Доступно на всіх тарифах, кількість адрес на одному чи кількох доменах залежить від тарифу.

Авторозсилки

Налаштовуйте вітальні листи, підтвердження замовлення, листи про покинутий кошик, запрошення на події та інші тригерні листи, які стартують за переданими подіями. Також можете додавати елементи дій та фільтра, автоматизувавши роботу з даними та базою контактів. Доступно на всіх тарифах, кількість ланцюжків або подій, що передаються, залежить від тарифу.

Конструктор лендінгів

Створюйте сайт на основі готового, продуманого шаблону або розробляйте унікальний сайт з нуля без знання коду. На будь-якому тарифі доступний конструктор та домени за замовчуванням.

Зберігання зображень

У сховищі зображень знаходяться всі ваші зображення, що використовуються в авторозсилках, надісланих та запланованих розсилках та використовувані в лендингах. При видаленні зображень для звільнення місця зображення у отриманих листів стають недоступними. Доступний на всіх тарифах, але розмір сховища залежить від тарифу. При зниженні тарифу зображення не видаляються, але ліміт буде вичерпано. Щоб додати нові зображення, потрібно видалити зображення до доступного ліміту.

Сегментація

Cтворюйте сегменти, відбирайте контакти за активністю, уподобаннями та іншими відмінностями для створення персоналізованих розсилок. Збереження та використання сегментів у розсилках доступне на будь-якому платному тарифі, але кількість доступних сегментів залежить від тарифу.

Теги

Створюйте теги для додавання додаткової інформації про підписників та швидку організацію бази для розсилок та пошуку всередині адресної книги за фільтром. Доступно на тарифах Pro та Enterprise. При переході на тариф нижче функції надсилання розсилки за тегом та фільтр за тегами в адресній книзі стануть недоступними.

Email валідатор

Перевіряйте базу на наявність дійсних адрес та підтримуйте актуальність свого списку розсилки. Доступно на всіх тарифах. Кількість доступних перевірок залежить від тарифу.

В межах тарифу Enterprise кількість перевірок залежить від кількості обраного тарифного плану (розміру бази або пакета листів).

Зверніть увагу, що кількість перевірок за тарифом Email сервісу та сервісу Перевірка email не підсумовується.
Аналітика зростання книги

Інформація щодо активності підписників: відкриття, переходи та рейтинг, статус адреси та спосіб її додавання у графіках за вибраний період. На Free тарифі функціонал не доступний, на Standart відображається статус підписника (активність адреси), а на тарифах Pro та Enterprise доступна вся інформація.

A/B тести 

Зіставляйте відправників та теми листів, шаблони листів та визначайте найбільш ефективний варіант розсилки, порівнюючи відгуки по групам розсилки. Доступно на всіх платних тарифах.

Також на будь-якому платному тарифі ви можете прибрати логотип SendPulse, використовувати динамічний список (відправка запланованої розсилки на базу контактів, що поповнилася), експортувати адресні книги, шаблони, звіти та виконувати дії з адресами всередині адресної книги.

Кожна функція, на яку діє обмеження, відображає відповідну плашку в особистому кабінеті.

Весь незазначений функціонал сервісу email розсилок (шаблони листів, конструктор форм, планування розсилок, налаштування SPF та DKIM) доступний на безкоштовних тарифах.

Тарифні плани за кількістю

На кожному тарифі, залежно від тарифного плану, ви можете вибрати:

Розмір бази — кількість унікальних електронних адрес, на які ви можете надіслати необмежену кількість листів протягом місяця в межах тарифного плану «Підписка»;

при покупці тарифу на 6 місяців та рік діють додаткові знижки.

Пакет листів— кількість листів, які ви можете надіслати своїм адресатам протягом року з моменту активації в межах тарифного плану «Плата за відправлені».

Як активувати тариф

Щоб змінити тариф, визначте необхідний вам функціонал та розмір бази, а потім виконайте такі кроки:

1. Перейдіть до розділу Розсилки > Тарифи.

2. Виберіть вкладку Підписка (розраховується за розміром унікальних підписників за місяць) або Плата за відправлені (розраховується за пакетом листів на рік).

3. Виберіть Free, Standart, Pro або Enterprise.

4. Виберіть розмір бази (кількість унікальних підписників) або листів.

5. Натисніть кнопку Активувати.

Якщо протягом терміну використання тарифу у вас збільшилася або зменшилася потреба у розмірі бази або функціоналі, ви можете змінити тариф.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як обрати тариф для email сервісу"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні