Як пов'язати контакти підписників розсилки та чат-ботів

Якщо ви користуєтеся одразу кількома каналами для спілкування з користувачами, вам знадобиться опція зв'язування адрес електронної пошти підписників з базою даних чат-ботів. У такому разі ваші клієнти зможуть отримувати релевантну для них інформацію на пошту, а також робити замовлення та отримувати точніші відповіді на запитання в месенджері.

Пов'яжіть контакти підписників розсилок та чат-ботів у налаштуваннях

У розділі «Розсилки» (Email) відкрийте «Налаштування сервісу» (Service Settings). Перейдіть на вкладку «Інші налаштування» (Other Settings) та виберіть чекбокс «Інтеграція з ботами» (Chatbot integration).

Перейдіть до створення розсилки та додайте в тіло листа посилання на потрібних чат-ботів.

Формат посилань, що розпізнається сервісом:

  • Telegram: https://t.me/{{bot_name}}bot
  • Facebook: https://m.me/{{page_id}}

де {{bot_name}} і {{page_id}} — унікальне ім'я бота (до закінчення bot) і посилання на сторінку з підключеним ботом відповідно.

Після створення розсилки в шаблон листа до URL-адреси на чат-бота Facebook буде автоматично додана команда для передачі змінної: https://m.me/{{page_id}}?ref=|email={{user_email}}.

Адреса Telegram буде конвертована за допомогою сервісу «tg.pulse.is» на посилання виду https://tg.pulse.is/{{bot_name}}bot?start=|email={{user_email}}, де {{user_email}} — email адреса підписника.

Також в аудиторії пов'язаного чат-бота буде створено змінну email типу e-mail для зберігання адрес підписників.

Після переходу користувача на посилання його email адреса відобразиться в аудиторії чат-бота. А в розділі «Розсилки» буде створено адресну книгу з контактами, зібраними в чат-боті.

Якщо вам потрібно передавати більше інформації в посиланні, читайте докладніше про додавання змінних користувачів: «Як передавати користувацькі змінні при підписці на чат-бота».

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як пов'язати контакти підписників розсилки та чат-ботів"

    Оцінка: 4 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні