Як керувати списком тих, хто відписався

У кожному email листі обов'язково міститься посилання, перейшовши за яким користувач може відписатися від розсилки. Наявність такого посилання не зменшує ефективність вашої розсилки, навпаки, воно допомагає підтримувати актуальність вашої контактної бази, дає можливість краще зрозуміти аудиторію та її бажання в залежності від реакції на розсилку.

Підписник може відмовитись від отримання усіх розсилок або певної категорії. Опція Відписатися від категорій (Unsubscribe from categories) доступна при налаштуванні категорій розсилок.

Коли одержувач натискає на посилання, він потрапляє на сторінку відписки та заповнює форму відмови.

За бажанням підписник може залишити відгук про якість розсилки або причину відписки в полі «Ваш коментар» (Your comment), потім йому потрібно натиснути кнопку «Відписатися» (Unsubscribe). Його адреса автоматично додається до списку записаних і блокується для подальших розсилок.

Щоб отримати список тих, хто відписався, перейдіть у вкладку Адресні книги (Mailing Lists) та натисніть Неактивні контакти (Inactive contacts).

Ви можете самостійно вказати адреси, які потрібно відписати. Для цього натисніть Відписати контакт (Unsubscribe contact) і виберіть кого відписати: одного підписника (One Subscriber), завантажити файл (Upload File) або ввести вручну (Copy&Paste).

Всі зазначені email адреси будуть додані до поточного списку, що відписалися і виключені з подальших розсилок та авторозсилок.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як керувати списком тих, хто відписався"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні