Елемент Випадковий вибір в чат-ботах

Ви можете налаштувати рандомну відправку елементів чат-бота, розгалужуючи сценарій за допомогою елемента Випадковий вибір (Randomize). Налаштуйте величину групи одержувачів кожного варіанта та надсилайте випадкову інформацію або тестуйте різні сценарії чат-бота.

Кейси використання

Використовуйте цей елемент для надсилання рандомних повідомлень із корисною інформацією (заплановані вправи та цікаві факти) або щоб влаштовувати квізи та турніри.

Також цей елемент підходить для того, щоб влаштовувати маркетингові дослідження методом A/B тестування. Тестуйте та аналізуйте результат проходження кожної з гілок сценарію, щоб покращити ваш чат-бот.

Ви можете перевірити, як на одержуваний відгук від клієнта впливають різні чинники сценарію: логічна послідовність і взаємозв’язок елементів, кількість елементів, врахування або не врахування певної інформації про клієнта, наявність кнопок і продуманість навігації, персоналізація і візуалізація інформації, характер і тон звернення в текст.

Як налаштувати елемент Випадковий вибір

Перетягніть елемент Випадковий вибір (Random) на робочу зону, з’єднайте його з елементом, від якого починається розгалуження сценарію.

Визначтеся, скільки у вас буде варіантів надсилання наступного блоку. Натисніть Додати додаткову умову (Add condition), щоб додати додаткові варіанти.

Налаштуйте співвідношення для кожного з варіантів — який відсоток користувачів отримає кожен із варіантів. Чим вище значення, тим більша ймовірність і тим більше користувачів дістануть цей варіант.

Також ви можете розбити ланцюжок у рівному співвідношенні, для цього натисніть на відповідну іконку у верхньому правому кутку.

Додайте до кожного з варіантів такі елементи ланцюжка.

Продовжуйте формувати ланцюжок у всіх варіантах сценарію, додаючи різні блоки.

В особистому кабінеті ви можете переглянути статистику проходження блоків та кліків на кнопки у вкладці Структура бота (Bot structure) обраного чат-бота. Якщо ви додавали елемент, щоб провести маркетингове дослідження, ця інформація допоможе вам оцінити результати досягнення мети за різними варіантами.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Елемент Випадковий вибір в чат-ботах"

  Оцінка: 5 / 5 (4)

  Назад

  Як приймати платежі в чат-ботах

  Далі

  Елемент Вебхук в чат-ботах

  Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно