Запуск бота за посиланням або QR-кодом

У сервісі можна створити посилання, при переході через яке відкриється чат спілкування зі сторінкою месенджера і запуститься тригерний ланцюжок.

Користувач, який не був підписаний на бота, побачить кнопку «Почати» (Get started). Ланцюжок запуститься відразу після натискання на кнопку. Тригерний ланцюжок буде вітальним.

Як працює запуск за посиланням для різних месенджерів

Для користувачів Facebook ланцюжок запуститься відразу, якщо користувач вже був підписаний.

Для користувачів Telegram та Viber ланцюжок запуститься після натискання кнопки «Запустити» (Run).

Для користувачів WhatsApp ланцюжок запуститься після надсилання попередньо встановленого тексту в чат. У разі переходу на посилання користувачу відкриється чат з вашим ботом і в полі введення тексту буде ключове слово. Коли користувач його відправить, для нього запуститься ланцюжок.

Для Instagram користувачів ви можете передавати лише посилання на профіль вашого бізнес-акаунту до Instagram. Посилання на ланцюжок не генерується, тому що немає прямого посилання на директ в Instagram.

Виберіть ваш бот, перейдіть на вкладку «Структура бота» (Bot structure), виберіть створений по тригеру ланцюжок. Під назвою ланцюжка натисніть кнопку випадного меню і виберіть «Посилання на запуск ланцюжка» (Link to launch a flow).

Ви можете скопіювати потрібний формат посилання.

Посилання на запуск ланцюжка Пряме посилання на чат-бота.
Посилання на запуск ланцюжка з параметрами Посилання, при переході за яким користувач підпишеться, а в аудиторію бота в потрібну змінну запишеться вказане значення.

Для чат-ботів Telegram посилання на ланцюжок формується у вигляді t.me/bot_name?start=%flow_id%, де %flow_id% — id ланцюжка, який можна скопіювати з адресного рядка, або отримати в API методі «Отримати список ланцюжків».

Для чат-ботів Facebook посилання на ланцюжок формується у вигляді m.me/{page_id}?ref=%flow_id%, де %flow_id% — id ланцюжка, який можна скопіювати з адресного рядка, або отримати в API методі «Отримати список ланцюжків».

Ви також можете передати змінні під час передплати на бота, вставивши їх у посилання.

Читайте також: Як передавати змінні користувача при підписці на чат-бота .

Ви можете поділитися цим посиланням безпосередньо з користувачами, вставити на сайт, сховати під текстом або в кнопку.

Також можна створити QR-код на створене посилання. Після сканування коду користувач автоматично перенаправляється за посиланням.

Створення QR коду

QR код — це згенерований штрих-код, який складається з чорно-білих блоків і надає можливість кодувати символи. Збережену в коді інформацію можна розпізнати за допомогою смартфона або планшета — просто наведіть камеру на код і з'явиться вікно із запитом відкрити інформацію в програмі.

Під назвою ланцюжка натисніть кнопку випадаючого меню і виберіть «Посилання на запуск ланцюжка» (Link to launch a flow). Натисніть праворуч на QR код, щоб завантажити його. Він буде збережений на вашому пристрої у форматі jpg.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Запуск бота за посиланням або QR-кодом"

    Оцінка: 5 / 5

    Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно