Як перенести підписників бота Telegram з інших сервісів у SendPulse

У статті розглянемо, як легко змінити сервіс зі створення автовідповідей, збору інформації про користувача та використання інших корисних функцій для робота Telegram.

Як ідентифікуються підписники

Підписники ідентифікуються не за іменем користувача (username), а за їх ID. Це дев'ятизначне унікальне число, яке відповідає певному контакту в Telegram.

Telegram не дозволяє надсилати повідомлення або отримувати інформацію про підписника, який раніше не підписувався. ID контактів, які раніше не були підписані на вашому боті, будуть ігноруватися під час перенесення.

Перенести підписників можна тільки в той же бот, на який вони підписувалися раніше, але за допомогою іншого сервісу.

Як експортувати підписників з іншого сервісу

Сервіси з управління чат-ботами надають можливість експорту підписників, зібраних у їхньому сервісі, за допомогою кнопки безпосередньо в інтерфейсі або за запитом до служби підтримки.

Якщо в сервісі передбачена функція завантаження підписників з особистого кабінету, вона зазвичай доступна на вкладці з вашими контактами.

Як вимкнути чат-бота іншого сервісу

Для коректної роботи бота та відправки автовідповідей не забувайте відключати бота в іншому сервісі перед підключенням його до SendPulse.

Якщо ви втратили доступ до сервісу, достатньо перегенерувати токен на @Botfather. Перейдіть до бота, введіть /mybots, виберіть бота, для якого потрібно згенерувати новий токен. Потім натисніть на API Token > Revoke current token.

BotFather надішле вам повідомлення про те, що попередній токен анульований, і видасть новий. Усі операції з Telegram ботом здійснюються за актуальним API токеном.

Як імпортувати підписників у SendPulse

Перейдіть до вашого підключеного Telegram бота на вкладку Аудиторія (Audience) та натисніть на кнопку Імпорт (Import).

Виберіть файл із вашими підписників та натисніть на Імпорт (Import).

Файл має бути формату CSV зі змінними та колонкою, в якій знаходяться вивантажені дев'ятизначні ID контактів у статусі Підписано (Subscribed), саме того бота, аудиторію якого ви переносите в SendPulse. У змінну можна записати щонайбільше 255 символів.

Як вибрати які дані завантажувати

Під час завантаження CSV-файлу з більш ніж однією колонкою ви можете налаштувати, які саме колонки імпортувати з файлу та до якої конкретної змінної чат-бота їх прив'язувати.

У файлі CSV обов'язково потрібно вказати telegram_id.

Після завантаження файлу в наступному вікні виберіть змінну до кожної колонки. Якщо не потрібно додавати колонку, виберіть Не імпортувати (Do not import). Якщо немає змінної, ви можете вибрати Створити змінну (Create variable) та в діалоговому вікні заповнити поля для створення змінної.

Натисніть Застосувати (Apply).

Як переглянути результат

Справа зверху з'явиться діалогове вікно з інформацією про завантаження контактів.

Після оновлення сторінки всі контакти з іменами та змінними, які підтягнулися з Telegram, будуть відображені у вкладці Аудиторія (Audience).

Тепер ви можете надсилати новим підписників масові розсилки, задіяти їх у ланцюжках та збирати додаткові змінні для персоналізації повідомлень.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як перенести підписників бота Telegram з інших сервісів у SendPulse"

  Оцінка: 4 / 5 (8)

  Назад

  Як відформатувати текст у Telegram

  Далі

  Як створювати пости в Telegram каналі та групі за допомогою чат-бота SendPulse

  Популярне в нашому блозі

  Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно