Як заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу в Telegram

Доступно на платному тарифі, а також на час безплатного семиденного пробного періоду

За допомогою чат-ботів Telegram можна заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу. Наприклад, ви можете заблокувати учасників групи, від яких не надійшла плата за замовлений товар чи послугу.

Заблокувати або розблокувати учасників можна тільки в тих групах і каналах, де ваш чат-бот є адміністратором. Ви не можете заблокувати або розблокувати власника групи або каналу.

Читайте також: Як додати чат-бота в канал Telegram.

Які існують групи та канали в Telegram

У програмі Telegram можна створити групу та канал. Групи та канали можуть бути приватними та публічними. Додатково для приватних груп ви можете увімкнути історію чату — таким чином нові користувачі можуть прочитати всю історію повідомлень.

Залежно від типу групи або каналу, заблокувати та розблокувати можна різними способами.

У таблиці розглянемо основні відмінності груп та каналів Telegram.

Особливість Приватна група з прихованою історією чату Приватна група із видимою історією чату Публічна група Приватний канал Публічний канал
Публікація повідомлень можуть публікувати всі учасники, повідомлення підписуються ім'ям учасника групи може публікувати лише адміністратор, повідомлення підписуються назвою каналу або налаштованим підписом адміністратора
Доступ до профілів інших учасників учасники можуть бачити профілі один одного учасники не можуть бачити профілі один одного
Повідомлення про нових учасників відображаються для всіх учасників відображаються лише для адміністратора
Історія повідомлень для нових учасників закрита доступ до повідомлень з моменту створення групи або каналу
Типи посилань посилання-запрошення виду https://t.me/+a12bcEd3F45gH67i: постійне, тимчасове або з обмеженням на кількість використань публічне посилання виду t.me/group_name або посилання-запрошення виду https://t.me/+a12bcEd3F45gH67i: тимчасове або з обмеженням на кількість використань посилання-запрошення виду https://t.me/+a12bcEd3F45gH67i: постійне, тимчасове або з обмеженням на кількість використань публічне посилання виду t.me/channel_name або посилання-запрошення виду https://t.me/+a12bcEd3F45gH67i: тимчасове або з обмеженням на кількість використань
Пошук недоступна у пошуку недоступна у пошуку доступна у пошуку недоступний у пошуку доступний у пошуку

Як змінити тип групи та каналу в Telegram

Щоб змінити тип групи в Telegram перейдіть до налаштувань групи. У мобільному додатку натисніть на іконку групи у верхньому правому куті та виберіть Змінити (Edit). У десктопній версії програми натисніть на три крапки у верхньому правому куті й виберіть Керування групою (Manage group).

Натисніть Тип групи (Group Type). Для типу Приватна (Private) ви побачите посилання-запрошення, яке можна надсилати користувачам. Для типу Публічна (Public) введіть посилання, яким користувачі зможуть перейти або знайти групу в пошуку.

Щоб увімкнути історію чату для приватної групи, у налаштуваннях групи натисніть Історія чату (Chat History) та виберіть Видима (Visible).

Щоб змінити тип каналу в телеграмі, в налаштуваннях каналу натисніть Змінити (Edit) та виберіть Тип каналу (Channel Type). Для типу Приватний (Private) ви побачите посилання-запрошення, яке можна надсилати користувачам. Для типу Публічний (Public) введіть посилання, яким користувачі зможуть перейти або знайти канал у пошуку.

Як заблокувати учасника групи або каналу Telegram

Перетягніть елемент Дія (Action) з лівої панелі в робочу область. З'єднайте його з елементом, після якого потрібно заблокувати учасника. У нашому прикладі це Фільтр (Filter).

Оберіть дію Заблокувати групу або канал (Block in a group or channel) і виберіть групу або канал зі списку.

Як працює блокування для групи та каналу в Telegram

Приватна група

Заблоковані учасники приватної групи не будуть видалені з групи, але не бачитимуть нові повідомлення від інших учасників, не зможуть більше надсилати повідомлення до групи або знайти групу у пошуку. Вони зможуть зайти в таку групу за посиланням-запрошенням.

Приватна група із видимою історією чату

Заблоковані учасники приватної групи з видимою історією чату будуть видалені з групи і не зможуть зайти за посиланням-запрошенням або знайти групу в пошуку.

Публічна група

Заблоковані учасники публічної групи будуть видалені з групи, не зможуть зайти за публічним посиланням або запрошенням. Вони зможуть знайти групу у пошуку, але не зможуть на неї підписатись.

Приватний канал

Заблоковані учасники приватного каналу будуть видалені з каналу і не зможуть зайти за посиланням-запрошенням або знайти канал у пошуку.

Публічний канал

Заблоковані учасники публічного каналу будуть видалені з каналу, не зможуть зайти за публічним посиланням або запрошенням. Вони зможуть знайти канал у пошуку, але не зможуть підписатися на нього.

Як розблокувати учасника групи або каналу Telegram

Щоб розблокувати учасника, вкажіть дію Розблокувати в групі або каналі (Unblock in a group or channel) та виберіть групу або канал зі списку.

Рекомендуємо додати елемент Повідомлення (Message) з публічним посиланням або посиланням-запрошенням для входу до групи або каналу після дії Розблокувати в групі або каналі, щоб користувач міг зайти в нього після розблокування.

Як працює розблокування для групи та каналу в Telegram

Приватна група

Розблоковані учасники приватної групи зможуть зайти до групи за посиланням-запрошенням та знайти групу у пошуку після підписки. Вони не зможуть переглянути історію повідомлень за період, коли були заблоковані.

Приватна група з видимою історією чату

Розблоковані учасники приватної групи з видимлю історією чату зможуть зайти до каналу за посиланням-запрошенням, знайти групу в пошуку після підписки, а також переглянути історію повідомлень за період, коли були заблоковані.

Публічна група

Розблоковані учасники публічної групи зможуть зайти в групу за публічним посиланням або посиланням-запрошенням, знайти групу в пошуку та підписатися, а також зможуть переглянути історію повідомлень за період, коли були заблоковані.

Приватний канал

Розблоковані учасники приватного каналу зможуть зайти до каналу за посиланням-запрошенням та переглянути історію повідомлень за той період, коли були заблоковані, але не зможуть знайти канал у пошуку до підписки.

Публічний канал

Розблоковані учасники публічного каналу зможуть зайти в канал за публічним посиланням або запрошенням і переглянути історію повідомлень за той період, коли були заблоковані, а також знайти канал у пошуку та підписатися.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як заблокувати або розблокувати учасника групи або каналу в Telegram"

  Оцінка: 4 / 5 (9)

  Назад

  Як створити постійне меню для Telegram чат-бота

  Далі

  Як відформатувати текст у Telegram

  Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно