Причини, з яких не надходить код реєстрації

Причин, з яких ви могли не отримати код для завершення реєстрації в WhatsApp Business, зазвичай дві: ваш телефон прив'язаний до мобільного додатку (WhatsApp або WhatsApp for Business) або ви вже підключали цей номер до WhatsApp Business API через іншого провайдера.

Видалення програми з пристрою не видаляє обліковий запис у WhatsApp. Щоб видалити обліковий запис із програми:

  1. Відкрийте програму WhatsApp.
  2. Перейдіть до «Параметри» (Settings) > «Акаунт» (Account) та натисніть «Видалити мій обліковий запис» (Delete My Account).
  3. Введіть ваш номер у міжнародному форматі та натисніть «Видалити мій обліковий запис» (Delete My Account).

Видалення облікового запису є незворотною дією і ви втратите всю історію діалогів на цьому номері.

Читайте докладніше «Як видалити обліковий запис WhatsApp» в документації WhatsApp.

Щоб перевірити, чи відв'язаний телефон, ви можете перейти за посиланням https://wa.me/11111111111 (де «11111111111» — ваш номер телефону в міжнародному форматі) та натиснути на кнопку «Почати спілкування». Якщо номер готовий до підключення, при переході за посиланням у кнопці буде помилка, що такий номер не існує: «Phone number shared via url is invalid».

У деяких випадках WhatsApp може не відобразити помилку. Інший спосіб перевірити, чи номер відв'язаний, — відправити повідомлення на нього. Якщо ви побачите статус повідомлення «Надіслано» (одна галочка) або «Доставлено» (дві галочки), номер вже прикріплений до некомерційного облікового запису.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Причини, з яких не надходить код реєстрації"

    Оцінка: 4 / 5 (0)

    Спробуйте бота для розсилок в Facebook Messenger безкоштовно