Як оплатити SMS розсилку

Пакету для масових розсилок немає, ціна формується виходячи з кількості одержувачів, розміру повідомлення, каналу відправки та ціни для відправки до кожної країни.

Розглянемо, де переглянути ціни для відправки в кожну країну і докладніше про фактори формування ціни.

Як формується ціна за SMS

Одне повідомлення може включати 160 латинських символів або 70 символів Юнікоду. Пробіли враховуються з іншими символами.

Якщо повідомлення складається з більшої кількості символів, ціна буде збільшуватися в залежності від кількості символів. Всього ви можете відправити повідомлення довжиною в 6 частин — це 402 символи Юнікоду або 942 символ латиною. При цьому забирається по 3 символи на склеювання кількох повідомлень в одне.

Також ви можете протестувати доставку SMS, скориставшись 10 безкоштовними SMS під час реєстрації.

Де переглянути ціну за одне SMS

Перейдіть до розділу «Розсилки» (Email) у вкладці «Тарифи» (Pricing plan).

Відкрийте вкладку SMS розсилки (SMS plan). У першому блоці відображається ціна для відправки в країну з налаштувань вашого облікового запису.

Деякі країни мають більше одного каналу надсилання. У таких країнах повідомлення від різних відправників може вирушати по різних каналах.

Національний канал – надсилання SMS по прямому каналу від зареєстрованого імені відправника для надсилання всередині вибраної країни.

Щоб зареєструвати ім'я, перейдіть до розділу «Розсилання» > «Установки сервісу» > «Відправники та шаблони SMS» та натисніть «Подати заявку». Виберіть країну, до якої надсилатимете SMS, введіть ім'я, інформацію по компанії та прикріпіть необхідні підтверджуючі документи.

Міжнародний канал – відправка SMS міжнародним каналом, який дорожчий. Канал управляється міжнародними операторами зв'язку та забезпечує глобальний зв'язок між усіма стільниковими операторами, що беруть участь у процесі. Використовується, якщо немає можливості відправити національним каналом.

У розділі SMS розсилок усі ціни або суми відображаються у валюті, виставлені в налаштуваннях облікового запису в полі «Валюта».

Прокрутіть нижче, щоб переглянути ціни для відправки в інші країни в колонці «Ціна за 1 sms» (Price for 1 sms). Назви країн подано в алфавітному порядку, також ви можете скористатись пошуком за назвою чи кодом країни.

Як поповнити рахунок

Ви можете перейти до поповнення рахунку під час перегляду цін на SMS або створення розсилки. Також можна поповнити баланс через панель керування обліковим записом. Натисніть у верхньому правому кутку на аватарку і виберіть «Поповнити рахунок» (Add funds).

Введіть суму поповнення.

Виберіть метод оплати (банківська карта, Paypal або криптовалюта) та натисніть «Оплатити».

Способи можуть відрізнятися залежно від країни, виставленої в установках облікового запису.

На наступній сторінці ви перейдете до підтвердження платежу. Заповніть необхідні дані за методом оплати та сплатіть.

Як дізнатися вартість розсилки

Під час створення SMS розсилки ви зможете переглянути, скільки символів додано до розсилки та скільки повідомлень надсилається кожному одержувачу.

Рекомендуємо збирати номери підписників, використовуючи метод double opt-in, та перевіряти базу перед розсилкою, оскільки при відправці на недійсний номер гроші на рахунок не повертаються, а репутація вашого імені відправника може погіршитися.

На останньому етапі створення розсилки ви можете переглянути загальну вартість розсилки на всю групу одержувачів.

    Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як оплатити SMS розсилку"

    Оцінка: 5 / 5

    Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні