Як створити шаблон SMS повідомлення

Ви можете створити шаблон повідомлення, щоб зекономити час на заповнення вмісту повідомлення та проходження модерації. Активний та схвалений модерацією шаблон можна використовувати при створенні розсилки та надсилати повідомлення миттєво.

Розглянемо, як створити шаблон та перевірити його статус.

Додати шаблон

Перейдіть в Розсилки (Email) > Налаштування сервісу (Service setting) > Адреса відправника (From addresses) > Відправники та шаблони SMSS (Senders and SMS templates) > Шаблони повідомлень (Sms templates) і натисніть Додати шаблон (Add a template).

Заповніть шаблон

Введіть назву шаблону, за яким зможете легко знайти шаблон у списку шаблонів. Ви можете використовувати для назви латинські малі знаки, цифри та символ підкреслення.

Введіть текст повідомлення для шаблону. Для вставки персонального вмісту ви можете вставляти в повідомлення змінні у вигляді {{var}}. При надсиланні розсилки за шаблоном можна замінити потрібними назвами змінних з адресної книги.

Ви можете використовувати будь-які символи Юнікоду. Одне повідомлення, яке вважається згідно з тарифами, включає 160 латинських символів або 70 символів Юнікоду. Максимум ви можете створити шаблон на 6 повідомлень - це 402 символи Юнікоду або 942 символи транслітом.

Збережіть шаблон

Позначте Надіслати на модерацію (Send to moderation) та натисніть Надіслати на реєстрацію (Подати на реєстрацію).

Успішно пройдена модерація шаблону дозволяє використовувати шаблон для надсилання повідомлень без модерації. Якщо цю функцію вимкнено, текст шаблону буде просто збережено.

Перевірте статус шаблону

Перейдіть в Розсилки (Email) > Налаштування сервісу (Service setting) > Адреса відправника (From addresses) >Відправники та шаблони SMSS (Senders and SMS templates) > Шаблони повідомлень (Sms templates). Навпроти потрібного шаблону в колонці Статус (Status) перевірте статус.

Можливі такі статуси:

На модерації (On moderation) Шаблон перебуває в очікуванні на розгляд модерацією. Модерація триває до 10 хвилин.
Активний (Active) Шаблон може бути використаний для створення розсилки.

Якщо ви використовували функцію Надіслати на модерацію, то можете використовувати шаблон для надсилання розсилок без очікування модерації.

Читайте також: Як надіслати SMS розсилку для відправки масових розсилок, Блок «SMS» в Automation 360 для надсилання подійних повідомлень

та документацію API, а також методи Створіть кампанію для списку розсилки і Створіть кампанію для списку телефонних номерів для надсилання транзакційних розсилок.

Відхилилено (Declined)

Шаблон був відхилений модерацією через порушення антиспам політики.

Ви можете надсилати повідомлення лише певного контенту клієнтам, які давали згоду на отримання повідомлень. Читайте детальніше Антиспам політика.

  Оцініть, наскільки стаття була корисною "Як створити шаблон SMS повідомлення"

  Оцінка: 4 / 5

  Далі

  Як оплатити SMS розсилку

  Популярне в нашому блозі

  Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні