Нам довіряють сотні тисяч маркетологів

nbu uniqa jooble novaposhta"/ ukrpost gasua epicentr"/ docua"/ meest prozorro liki24"/ booklya kiyavia fakty mctoday prjctr mafia ictv misteram marksandspencer renault"/ viessmann puma bmv"/ samsung"/ ideabank folkmoda dobrobut studiokvartal95 liganet eset ipay uaf piraeus shtrafua payback karcher retailers ria varus planetakino flagman unitcity 1991 usainua onedollarclub publicbid dest obyava medikom sportua xadoua Roman.ua medcard osvitaua subway forbes incrussia hafele reikartz tomato-pizza templatemonster barca zecurion modoza travelline.png lot chicco sdventures alternativaplatform swatch interkassa plerdy radisson letgo naked-science jackwolfskin stihl buki

Онлайн-школам, експертам, центрам розвитку та усім, хто хоче навчати

Платформа універсальна і буде корисною фахівцям з різних сфер діяльності.

treners

Експертам

Використовуйте платформу, щоб запустити та продати свій курс. Додайте уроки, створіть лендінги та налаштуйте свою CRM. Спілкуйтеся з клієнтами за допомогою email, SMS та повідомлень у месенджерах.

produser

Продюсерам

Продюсуйте експертів та запускайте свої навчальні програми на базі єдиної платформи. Керуйте процесом навчання, маркетингом, продажами та поєднуйте різні канали зв'язку.

hr

HR-менеджерам

Розробіть свою онбординг програму, щоб нові кадри змогли швидше адаптуватися та розібратися у робочих процесах. Побудуйте програму навчання та розвитку ваших співробітників.

noob

Початківцям

Розмірковуєте над створенням свого курсу? Ви зможете швидко розібратися з платформою. Щоб почати, потрібно зареєструватися, завантажити свої навчальні матеріали та запросити учасників.

Створюйте професійні онлайн-курси

Спілкуйтеся з вашою аудиторією у будь-який час, проводьте тестування та видавайте сертифікати.

first-scren-money-01 first-scren-money-02

Монетизуйте знання, популяризуючи свій проект

Перетворіть свою ідею у затребуваний освітній продукт, який принесе вам регулярний прибуток. Об’єднайте усі ваші майстер-класи, презентації, подкасти, відео, книги та інші матеріали в один бездоганний цифровий продукт. За допомогою блочного конструктора додайте уроки та навчальні матеріали.

first-scren-focus-01 first-scren-focus-02

Фокусуйтеся на роботі зі студентами, а технічну сторону ми беремо на себе

Ви швидко оволодієте інструментами платформи та зможете створювати і проводити курси, а також розвивати маркетинг та продажі. А студенти одразу почнуть навчання, не витрачаючи час на вивчення самої платформи. Ви зможете легко слідкувати за прогресом студентів та відповідати на їхні питання.

crm-01-ru crm-02-ru crmicmail crmicWA crmictelegram

Проводьте навчання від початку до кінця на одній платформі

Більше не потрібно шукати окремий сервіс для кожної задачі. З єдиної панелі SendPulse ви можете комплексно керувати своїм освітнім проектом: створювати воронку, щоб залучати учасників на курс, створювати лендінги, реєструвати учасників за допомогою форми, продавати курс та керувати контактами в CRM. Надсилайте email розсилки, SMS, повідомлення чат-бота в мессенджерах та web push повідомлення.

screen phone modal modal modal modal

Користуйтеся перевагами навчання зі смартфона

Ваші студенти можуть проходити курси з будь-якої точки світу завдяки мобільному додатку Education by SendPulse з мультимовним інтерфейсом.

У додатку доступно виконання й надсилання домашніх завдань, завантаження матеріалів, спілкування з викладачем та редагування свого профілю.

Повний набір інструментів для створення онлайн-курсів

Простий конструктор курсів та лендінгів, чат-боти для комунікації та миттєве отримання платежів

first-scren-editor-01 first-scren-editor-drop

Блочний конструктор для створення курсів та уроків

Створюйте потрібну кількість курсів та уроків, змінюйте їхню структуру та послідовність. Додавайте та редагуйте навчальні матеріали, використовуючи різноманітний контент для кращого сприйняття: інфографіку, відео-лекції, PDF книги та аудіо-лекції.

first-scren-landing-01 first-scren-landing-02 first-scren-landing-03.png

Лендінги та форма для реєстрації

Анонсуйте свій курс за допомогою односторінкового сайту. Для кожного курсу автоматично створюється лендінг, у якому всі дані динамічно генеруються зі створеного курсу. Також додається форма реєстрації, через яку користувачі можуть записатися на курс і оплатити його. Підключайте свій домен або користуйтесь безплатним доменом від SendPulse.

smcrm-01 smcrm-02 crmicmail crm-icon

CRM для автоматизації продажів

Усі дані, які потрапляють до журналу та додаються через форму лендінгу, синхронізуються з CRM SendPulse. Це означає, що ви зможете супроводжувати клієнта на кожному етапі угоди, та повністю автоматизувати комунікацію з учасниками ваших курсів через email, SMS та чат-боти у месенджерах.

addmoderator-01 addmoderator-02 addmoderator-03

Додавання модераторів

Додавайте модератора, який виконуватиме роль куратора: допомагатиме з підготовкою уроків, буде отримувати зворотній зв'язок від студентів та покращуватиме курси.

formatedu-01 formatedu-02 formatedu-03

Зручний формат навчання

Слідкуйте за ступенем залучення студентів до освітнього процесу: чи почав користувач заняття, чи встигає проходити уроки, чи успішно складає тести. Підтримуйте учасників на кожному етапі курсу, відповідайте на їхні запитання, щоб простягнути руку допомоги вчасно.

test-01 test-02

Тестування

Розробіть тести, щоб оцінити знання та набуті навички студентів. Для цього пропишіть запитання та дайте відповіді, з яких можна буде обрати правильний варіант. За правильні відповіді встановлюються оцінки, які потім формують підсумковий бал для отримання сертифіката.

test-01 test-02 test-02

Домашні завдання

Додавайте домашні завдання після занять для кращого засвоєння знань. Прикріплюйте файли із завданнями різних типів на платформу, перевіряйте їх та діліться зворотнім зв'язком зі студентами.
У кожного учня є свій кабінет із системою сповіщень про перевірені завдання, додані коментарі та оцінювання від викладача.

sertificate-01 sertificate-02

Сертифікати

Якщо студент здав курс успішно, йому автоматично показується сертифікат, який можна завантажити одразу або зі свого кабінету. Вирішуйте, який критерій використовувати для видачі сертифіката: успішне проходження всіх уроків або складання тестів з певним балом. Під кожен курс автоматично створюється сертифікат з усією інформацією: ім'ям людини, назвою курсу та датою.

screen phone

Плата за навчання у кілька кліків

Підключіть інтеграцію з платіжними системами і учасники зможуть миттєво оплачувати курси після реєстрації у своєму особистому кабінеті. Доступні інтеграції з кількома платіжними системами.
liqpay
stripe
PayPal
Bitcoin
Ethereum
Tether
multi

Омніканальна система комунікації, включаючи чат-ботів у месенджерах

Спілкуйтеся з аудиторією, використовуючи зручний канал зв'язку. Підписуйте користувачів на свої чат-боти у WhatsApp, Instagram, Facebook та Telegram, а також надсилайте email, SMS, web push та Viber повідомлення.

Читайте про створення онлайн-курсів в нашому блозі!

Що таке LMS та як підібрати собі LMS-систему
Що таке LMS та як підібрати собі LMS-систему

У статті розберемо різновиди LMS, розповімо про можливості та критерії вибору такого програмного забезпечення, а також поділимося нашим рейтингом систем, які підходять і для навчання персоналу, і для створення платних тренінгів.

Яка платформа для онлайн-курсів підійде вашому бізнесу
Яка платформа для онлайн-курсів підійде вашому бізнесу

У цій статті ми дізнаємося, як правильно підібрати під свої цілі готовий сервіс, а також розглянемо 12 найкращих платформ для онлайн-навчання.

Як створити онлайн-курс, якщо немає досвіду в інфобізнесі
Як створити онлайн-курс, якщо немає досвіду в інфобізнесі

Покрокове керівництво про те, як створити онлайн-курс з нуля, якщо немає без досвіду в інфобізнесі. Розкажемо, як підібрати формат курсу та платформу для розміщення уроків.

7 найкращих способів підвищити залучення онлайн-студентів
7 найкращих способів підвищити залучення онлайн-студентів

Розглянемо, що таке залучення студентів, і дізнаємося сім способів, як підвищити залучення студентів під час навчання онлайн.

Вибір платформи для онлайн-школи
Вибір платформи для онлайн-школи

Розкажемо про критерії вибору платформи для онлайн-школи. Пояснимо, на що звертати увагу. Наведемо 9 кращих платформ для онлайн-школи та інші корисні сервіси.

FAQ

Це інструмент, який дозволяє творцям зосереджуватися на навчанні, тоді як ми дбаємо про технічні аспекти. За допомогою інтуїтивного конструктора курсів ви можете розробляти якісні освітні продукти, просувати свої курси, оцінювати успіхи студентів, видавати сертифікати, взаємодіяти через кілька каналів та монетизувати свої знання.

Наша платформа – це універсальне рішення, яке дозволяє створити професійний онлайн-курс із нульовим порогом входу. Ви можете створювати сторінки курсів та форми реєстрації без програмування, продавати та просувати свої курси, керувати інформацією своїх студентів та взаємодіяти через email, повідомлення у чат-ботах, SMS та push-сповіщення.

Зареєструйтесь та перейдіть до розділу «Курси», натисніть «Створити курс» та дотримуйтесь інструкцій. Ви поставите адресу сторінки курсу, налаштуєте її на свій смак, використовуючи готові шаблони, додайте уроки та налаштуйте параметри курсу. Крім того, ви можете створити сертифікат та додати інструкторів.

Доступно 3 варіанти. Ви можете додати їх email адреси вручну, додати їх з інших курсів та дозволити користувачам реєструватися самостійно. Для кожного курсу створюється сайт з описом курсу, тому користувачі можуть знайти курс через пошукову систему і зареєструватися на нього. Крім того, ви можете зараховувати студентів автоматично після оплати у чат-боті.

Ви можете створити курс для 200 студентів безкоштовно. Якщо ви хочете створити більше курсів та монетизувати їх, перейдіть на платний тариф, який коштує 1140 грн. на місяць. Він дає змогу записати до 1000 студентів. Ознайомтеся з цінами тут.

Спробувати платформу SendPulse для створення онлайн-курсів першим