Онлайн-школам, експертам, центрам розвитку та усім, хто хоче навчати

Платформа універсальна і буде корисною фахівцям з різних сфер діяльності.

treners

Експертам

Використовуйте платформу, щоб запустити та продати свій курс. Додайте уроки, створіть лендінги та налаштуйте свою CRM. Спілкуйтеся з клієнтами за допомогою email, SMS та повідомлень у месенджерах.

produser

Продюсерам

Продюсуйте експертів та запускайте свої навчальні програми на базі єдиної платформи. Керуйте процесом навчання, маркетингом, продажами та поєднуйте різні канали зв'язку.

hr

HR-менеджерам

Розробіть свою онбординг програму, щоб нові кадри змогли швидше адаптуватися та розібратися у робочих процесах. Побудуйте програму навчання та розвитку ваших співробітників.

noob

Початківцям

Розмірковуєте над створенням свого курсу? Ви зможете швидко розібратися з платформою. Щоб почати, потрібно зареєструватися, завантажити свої навчальні матеріали та запросити учасників.

Створюйте професійні онлайн-курси

Спілкуйтеся з вашою аудиторією у будь-який час, проводьте тестування та видавайте сертифікати.

first-scren-money-01 first-scren-money-02

Монетизуйте знання, популяризуючи свій проект

Перетворіть свою ідею у затребуваний освітній продукт, який принесе вам регулярний прибуток. Об’єднайте усі ваші майстер-класи, презентації, подкасти, відео, книги та інші матеріали в один бездоганний цифровий продукт. За допомогою блочного конструктора додайте уроки та навчальні матеріали.

first-scren-focus-01 first-scren-focus-02

Фокусуйтеся на роботі зі студентами, а технічну сторону ми беремо на себе

Ви швидко оволодієте інструментами платформи та зможете створювати і проводити курси, а також розвивати маркетинг та продажі. А студенти одразу почнуть навчання, не витрачаючи час на вивчення самої платформи. Ви зможете легко слідкувати за прогресом студентів та відповідати на їхні питання.

crm-01-ru crm-02-ru crmicmail crmicWA crmictelegram

Проводьте курс навчання від початку до кінця на одній платформі

Більше не потрібно шукати окремий сервіс для кожної задачі. З єдиної панелі SendPulse ви можете комплексно керувати своїм освітнім проектом: створювати воронку, щоб залучати учасників на курс, створювати лендінги, реєструвати учасників за допомогою форми, продавати курс та керувати контактами в CRM. Надсилайте email розсилки, SMS, повідомлення чат-бота в мессенджерах та web push повідомлення.

Повний набір інструментів для створення онлайн-курсів

Простий конструктор курсів та лендінгів, чат-боти для комунікації та миттєве отримання платежів

first-scren-editor-01 first-scren-editor-drop

Блочний конструктор для створення курсів та уроків

Створюйте потрібну кількість курсів та уроків, змінюйте їхню структуру та послідовність. Додавайте та редагуйте навчальні матеріали, використовуючи різноманітний контент для кращого сприйняття: інфографіку, відео-лекції, PDF книги та аудіо-лекції.

first-scren-landing-01 first-scren-landing-02 first-scren-landing-03.png

Лендінги та форма для реєстрації

Анонсуйте свій курс за допомогою односторінкового сайту. Для кожного курсу автоматично створюється лендінг, у якому всі дані динамічно генеруються зі створеного курсу. Також додається форма реєстрації, через яку користувачі можуть записатися на курс і оплатити його. Підключайте свій домен або користуйтесь безкоштовним доменом від SendPulse.

smcrm-01 smcrm-02 crmicmail crm-icon

CRM для автоматизації продажів

Усі дані, які потрапляють до журналу та додаються через форму лендінгу, синхронізуються з CRM SendPulse. Це означає, що ви зможете супроводжувати клієнта на кожному етапі угоди, та повністю автоматизувати комунікацію з учасниками ваших курсів через email, SMS та чат-боти у месенджерах.

addmoderator-01 addmoderator-02 addmoderator-03

Додавання модераторів

Додавайте модератора, який виконуватиме роль куратора: допомагатиме з підготовкою уроків, буде отримувати зворотній зв'язок від студентів та покращуватиме курси.

formatedu-01 formatedu-02 formatedu-03

Зручний формат навчання

Слідкуйте за ступенем залучення студентів до освітнього процесу: чи почав користувач заняття, чи встигає проходити уроки, чи успішно складає тести. Підтримуйте учасників на кожному етапі курсу, відповідайте на їхні запитання, щоб простягнути руку допомоги вчасно.

test-01 test-02

Тестування

Розробіть тести, щоб оцінити знання та набуті навички студентів. Для цього пропишіть запитання та дайте відповіді, з яких можна буде обрати правильний варіант. За правильні відповіді встановлюються оцінки, які потім формують підсумковий бал для отримання сертифіката.

test-01 test-02 test-02

Домашні завдання

Додавайте домашні завдання після занять для кращого засвоєння знань. Прикріплюйте файли із завданнями різних типів на платформу, перевіряйте їх та діліться зворотнім зв'язком зі студентами.
У кожного учня є свій кабінет із системою сповіщень про перевірені завдання, додані коментарі та оцінювання від викладача.

sertificate-01 sertificate-02

Сертифікати

Якщо студент здав курс успішно, йому автоматично показується сертифікат, який можна завантажити одразу або зі свого кабінету. Вирішуйте, який критерій використовувати для видачі сертифіката: успішне проходження всіх уроків або складання тестів з певним балом. Під кожен курс автоматично створюється сертифікат з усією інформацією: ім'ям людини, назвою курсу та датою.

screen phone

Плата за навчання у кілька кліків

Підключіть інтеграцію з платіжними системами і учасники зможуть миттєво оплачувати курси після реєстрації у своєму особистому кабінеті. Доступні інтеграції з кількома платіжними системами.
PayPal
stripe
fondy
liqpay
wayforpay
mercadopago
flutterwave
multi

Омніканальна система комунікації, включаючи чат-ботів у месенджерах

Спілкуйтеся з аудиторією, використовуючи зручний канал зв'язку. Підписуйте користувачів на свої чат-боти у WhatsApp, Instagram, Facebook та Telegram, а також надсилайте email, SMS, web push та Viber повідомлення.

Спробувати платформу SendPulse для створення онлайн-курсів першим