Інтеграція з Make (раніше Integromat)

Email, Популярні, Сторонні

Make – це платформа для автоматизації та оптимізації багатьох бізнес-процесів за допомогою блокового конструктора. Сервіс дає змогу створювати інтеграції для багатоетапних робочих процесів і зв'язків, не використовуючи код.

За допомогою Make ви можете підключити SendPulse до понад 850 додатків, сервісів і смарт-пристроїв, включно з різноманітними сервісами розсилок і чат-ботів, eCommerce платформи та інструменти CRM систем. Сервіс швидкий і простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий і не вимагає навичок програмування.

Виберіть шаблон SendPulse, який допоможе вам почати роботу, або створіть свій власний з нуля.

Можливості інтеграції

Нижче наведено декілька способів використання SendPulse з Make:

  • Автоматизуйте та візуалізуйте робочі процеси, які ви створюєте.
  • Вибудовуйте складні сценарії, використовуючи потрібну кількість заходів.

Ви можете використовувати елементи SendPulse як:

  • Тригери для запуску сценарію в Make для передачі інформації іншим сервісам. Наприклад, ваша команда може отримати важливе повідомлення у Slack, коли в SendPulse з'явиться нова подія.
  • Пошук для пошуку інформації про послуги в SendPulse та використання її в інших елементах і фільтрах, таких як автоматичний пошук певного списку контактів ваших клієнтів.
  • Дії для створення або оновлення інформації в SendPulse, отриманої від інших елементів. Наприклад, для створення контакту потрібно перевірити адресу на валідність, надіслати email, SMS, Viber, web push сповіщення або повідомлення через чат-бота, а також створити угоду або контакт у CRM та на інших платформах.

Для налаштування робочих процесів ви можете використовувати no-code набір інструментів Make, який містить розширені функції, як-от ітерації, агрегування, умовна логіка, фільтрація, оброблення помилок, журнал історії виконання та багато іншого.

Як підключити інтеграцію

  1. Додайте блок SendPulse у сценарій.
  2. Виберіть метод тригера, пошуку або дії.
  3. Авторизуйтеся у SendPulse, використовуючи ID і Secret.
  4. Заповніть поля відповідно до сигнатури методу.

З детальною інструкцією щодо налаштування інтеграції з SendPulse через Make ви можете ознайомитися у нашій базі знань, а також у базі знань Make.

Якщо у вас є питання про те, як налаштувати сценарій у Make, ви можете звернутися до служби підтримки Make.

Почніть користуватися сервісом SendPulse прямо сьогодні